Dali Opticon 6 MK2 (tobacco) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Dali
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 799,00 zł 3 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Dali Opticon 6 MK2 (tobacco)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Dali Opticon 6 MK2

Seria Opticon od ponad pięciu lat znajduje się w samym sercu produktów Dali, tworząc wyjątkowe doznania muzyczne w domach niezliczonych miłośników muzyki i melomanów. Nadszedł jednak czas, aby Opticon został wzbogacony o kina nowych pomysłów i technologii oraz odświeżył swój wygląd. Witamy zatem Dali Opticon MK2.
Skuteczna zmiana i udoskonalenie tak cenionej serii o wysokich parametrach, jak Opticon, wymagała starannego wyważenia pomiędzy poprawą istniejącej techniki, estetyki i wydajności, nie pogarszając, a nawet nie tracąc cech, które działały tak dobrze w pierwszej odsłonie głośników. Rozwiązanie jest złożone i sięga od subtelnych zmian po bardziej fundamentalne modyfikacje. Wszystko zostało wdrożone ze stałym naciskiem na reprodukcję muzyki, przemyślany projekt, stylową estetykę oraz jakość wykonania z wykorzystaniem najnowszych technologii i pomysłów.

Podobnie jak w przypadku oryginalnej serii Opticon, ważnym elementem Opticon MK2 jest to, że nadal jest ona w pełni duńska, zbudowana w naszej fabryce w Danii z komponentów wyprodukowanych przez nas lub pochodzących od najlepszych wyspecjalizowanych producentów lokalnych i zagranicznych.
Podobnie jak w przypadku poprzednika, Opticon MK2 to seria głośników, która charakteryzuje się czystym, niezakłóconym, przyjemnym i spójnym dźwiękiem, doskonale oddającym muzykę, radio, streaming, telewizję oraz materiały filmowe. Seria głośników, która spełni wszystkie wymagania dzięki szerokiej gamie produktów: kolumn podłogowych, podstawkowych, mocowanych na ścianie oraz centralnej. Seria Opticon MK2 oferuje głośniki do każdego pomieszczenia i na każdą okazję.

Każdy model Opticon MK2 zbudowany jest w oparciu o własne przetworniki średnio- niskotonowe SMC oraz głośnik wysokotonowy z miękką kopułką lub hybrydowym głośnikiem wysokotonowym łączącym miękką kopułkę i wstęgę, z których słynie Dali. Maskownice pokryte zostały materiałem w kolorze czarnym dla dwóch ciemniejszych wersji obudowy i jasnoszarym dla obudowy białej.

Co zaktualizowano:
- nowoczesna i elegancka estetyka z zastosowaniem nowej kolorystyki wykończenia: satin white, satin black i tobacco oak w połączeniu z nową kolorystyką maskownic
- nowe głośniki niskotonowe i średniotonowe z technologią SMC i membranami z włókna drzewnego znanymi z DALI EPICON
- nowy głośnik wysokotonowy z miękką kopułką o większej średnicy, zaprojektowany i wyprodukowany we własnej fabryce w oparciu o DALI CALLISTO
- hybrydowy głośnik wysokotonowy łączący miękką kopułkę i wstęgę dostępny w OPTICON: 8 MK2, 6 MK2, LCR MK2 i VOKAL MK2;
- nowe obudowy głośników wysokotonowych z odlewanego ciśnieniowo aluminium
- podwójne porty DALI Dual Flare reflex zmniejszają zakłócenia w bass-reflexie
- zmodernizowane zwrotnice zawierające ulepszone, niskostratne komponenty
- możliwość połączenia bi-wire w OPTICON 6 MK2 i 8 MK2
- balans tonalny został zoptymalizowany, aby maksymalnie zwiększyć subiektywne odczucia

Specyfikacja techniczna:
- Zakres częstotliwości (+/-3 dB) Hz 49 - 30.000
- Skuteczność 2,83 V/1 m dB 88
- Impedancja nominalna 4Ω
- Maks. SPL dB 110
- Sugerowana moc wzmacniacza W 25 - 200
- Częstotliwość podziału Hz 800 / 2,200 / 14,000
- Rodzaj zwrotnicy 2,5 drożna
- Typ obudowy bass-reflex
- Strojenie bass-reflexu Hz 43,5
- Wymiary (wys. x szer. x gł.) mm 1001 x 195 x 330
- Waga kg 19,3

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Dali objęte są 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.