Denon AH-D5200 - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne Denon AH-D5200

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne Denon AH-D5200

Nowe eleganckie modele słuchawek wokółusznych bazują na 50 letnim doświadczeniu w innowacyjności w dziedzinie techniki słuchawkowej, która gwarantuje wyjątkowy dźwięk zarówno w podróży jak i w domowym zaciszu. Wykonano je ze starannie wyselekcjonowanych gatunków prawdziwego drewna i metalu, z wykorzystaniem zastrzeżonych, autorskich technologii Denon, Dostarczając najczystszy możliwy dźwięk, który jest jednocześnie szczegółowy i dokładny, słuchawki AH- D5200 wykorzystują naturalne właściwości akustyczne swojej pięknej obudowy z drewna Zebrawood, aby zmniejszyć niepożądane rezonanse.
Co więcej, wykonane w Japonii przetworniki FreeEdge o średnicy 50 mm stworzone zostały z materiałów starannie dobranych pod względem wysokiej sztywności oraz niskiej masy.

To zaawansowane rozwiązanie autorskiej konstrukcji Denon eliminuje niepożądane zniekształcenia na membranie, ponadto przetworniki są montowane na przegrodach z żywicy redukujących drgania. Te miękkie, starannie dobrane pod względem brzmienia materiały ułatwiają membranom poruszanie się w odpowiedzi na sygnał muzyczny bez zniekształceń, zapewniając uzyskanie możliwie najczystszego dźwięku. Kontrastując z organicznym drewnianym wykończeniem, wytrzymałe muszle z odlewanego aluminium wieńczą design modelu Denon AH-D5200, zapewniając długotrwałą jakość oraz doskonale ergonomiczny kształt. Uniwersalna, lekka konstrukcja pozwala na wygodne i długotrwałe słuchanie ulubionej muzyki, dzięki komfortowi zapewnionemu przez wysokiej jakości miękką skórę ekologiczną, która cechuje się odpornością na intensywne użytkowanie zachowując jednocześnie swój estetyczny wygląd.

Warunki gwarancji: 
Słuchawki marki Denon objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-ot-door przez autoryzowany centralny serwis.