Denon DP-450USB (biały) - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł.!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Denon
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 2 599,00 zł / szt.

Gramofon Denon DP-450USB (biały)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Gramofon Denon DP-450USB

Denon stworzył swój pierwszy gramofon w 1910 roku, a najnowsze modele bazując na całym zdobytym przez ten czas doświadczeniu zostały skonstruowane z myślą o potrzebach współczesnych entuzjastów płyt winylowych. Oba modele zaprojektowano tak, aby były proste w instalacji i obsłudze, z czytelnym przewodnikiem konfiguracji oraz są dostępne w komplecie z wysokiej jakości wkładką MM, wstępnie zainstalowaną w uniwersalnej głowicy połączonej z ramieniem. Oznacza to, że gramofony mogą być skonfigurowane i gotowe do pracy w ciągu zaledwie kilku minut. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy ma możliwość jego wyłączenia, co oznacza, że nowe modele mogą współpracować z zewnętrznymi wzmacniaczami oraz systemami bez wbudowanych wejść Phono – każde wejście liniowe lub wejście AUX będzie obsługiwane.

Dzięki gramofonowi Denon DP-450USB, kopiowanie kolekcji płyt LP oraz singli do pamięci komputera staje się prostsze niż kiedykolwiek: model ten bazuje na specyfikacji DP-400 z dodatkowo wbudowanym konwerterem cyfrowo analogowym, który umożliwia przesyłanie muzyki bezpośrednio do urządzenia USB podłączonego do portu USB typu A na przednim panelu. Nie ma potrzeby podłączania gramofonu do komputera: wystarczy podłączyć urządzenie pamięci masowej oraz wybrać format - skompresowane pliki MP3 lub nieskompresowane nagrania WAV w jakości CD i odtworzyć nagranie. Kopiowanie muzyki z płyt winylowych nigdy nie było prostsze.

Specyfikacja techniczna:
- konstrukcja typu "plug & play" z fabrycznie zainstalowaną wkładką gramofonową typu MM
- ciężki, wyważony talerz oraz podstawa tłumiąca rezonanse
- nowo zaprojektowane ramię w kształcie litery “S” z funkcją automatycznego podnoszenia oraz odsuwania na bok
- prędkości obrotowe talerza 331/3 rpm, 45 rpm and 78 rpm z czujnikiem kontroli prędkości
- zintegrowany przedwzmacniacz gramofonowy z włącznikiem / wyłącznikiem umożliwia podłączenie do dowolnego wzmacniacza lub systemu audio
- ekskluzywna osłona przeciwpyłowa może być wykorzystana do prezentacji okładek albumów
- jedynie 41 cm szerokości, aby doskonale dopasować się do komponentów Denon Design Series oraz by zaoszczędzić miejsce
- DP-450USB oferuje konwerter analogowo cyfrowy oraz port USB do bezpośredniego nagrywania plików MP3 / WAV na urządzenia pamięci masowej USB
- wymiary: 414 x 342 x 132 mm
- waga: 5.80 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Denon objęty jest 3-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.