Feliks Audio Euforia 20 AE - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Feliks Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 13 900,00 zł / szt.

Lampowy wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 20an

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Lampowy wzmacniacz słuchawkowy Feliks Audio Euforia 20an

W 2019 roku minęło dokładnie 20 lat, odkąd założyciel firmy, Henryk Feliks, rozpoczął produkcję pierwszych komercyjnych konstrukcji wzmacniaczy lampowych. Aby to uczcić, producent wprowadził na rynek specjalną wersję flagowego wzmacniacza Euforia w limitowanej rocznicowej edycji.

Co nowego może Wam zaoferować Euforia w swojej nowej odsłonie? Cóż, całkiem sporo: Wewnętrzne okablowanie sygnałowe wykonane w 100% z czystej miedzi monokrystalicznej (UP-OCC) Neotech, aby zapewnić jeszcze lepszą harmonię przejrzystości dźwięku i muzycznego ciepła, w porównaniu do czystego srebra, którego używamy w „standardowej" Euforii. Wysokiej jakości komponenty wewnętrzne, m.in kondensatory ClarityCap z zastosowaniem technologii CopperConnect- większa klarowność i przestrzenność toru audio Całkowicie nowy transformator toroidalny, zapewniający jeszcze lepszą izolację zakłóceń elektromagnetycznych. Super-stabilne warunki pracy dzięki zastosowaniu udoskonalonego systemu źródeł prądowych I wreszcie wisienka na torcie - specjalne, jubileuszowe wykończenie, które naprawdę wyróżnia się z tłumu. Jak podoba się Wam jego wysoki połysk lakieru połączony z delikatnym, galaktycznym wręcz nastrojem zamkniętym w głębi powłoki lakierniczej? Technologia jego wykonania jest stosowana przy lakierowaniu najlepszych samochodowych marek klasy premium.

Specyfikacja techniczna:
- Impedancja wejściowa: 100 kOhm
- Pasmo przenoszenia 8 Hz - 75 Khz +/- 3 dB (300 ohm)
- Moc wyjściowa 250mW
- THD 0.4 % (300 ohm, 20 mW)
- Optymalna impedancja słuchawek 32 - 600 ohm włączając planar magnetics
- Lampy sterujące Premium PsVane CV-181 Mk2 “Gold”
- Udoskonalony mechanizm redukcji szumów
- Wysokiej klasy transformator zasilający
- Okablowanie wewnętrzne ze 100% czystej miedzi, w teflonowym oplocie Teflonowe podstawki pod lampy z pozłacanymi pinami
- Kondensatory klasy hi-fi Mundorf oraz Nichicon
- Układ rezystorów Dale oraz Caddock
- Pozłacane gniazda RCA/cinch
- Wymiary 310x205x175
- Waga 6kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Feliks Audio objęty jest 3-letnią gwarancją (lampy objęte są 6-cio miesięczną gwarancją), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.