Fezz Audio Auriga Super - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fezz Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 1 499,00 zł / szt.

Przewód zasilający Fezz Audio Auriga Super

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód zasilający Fezz Audio Auriga Super

Auriga Super – empowered by Ziggy dostarcza nieograniczoną, szybką i czystą energię do komponentów systemów audio. Sprawdzi się zarówno w kontekście urządzeń wysoko-prądowych, jak również dla urządzeń toru niskich sygnałów. Jest idealnym przewodnikiem do doprowadzenie zasilania do centralnej listwy rozgałęziającej systemu, filtra, czy kondycjonera. Okablowanie Ziggy kojarzone jest z soczystym, barwnym, pełnym autorytetu brzmieniem, o solidnej podstawie, a zarazem o wielkim bogactwie detali.

Technologia w jakiej został wykonany kabel to synergia należytej staranności i wielu drobnych szczegółów, które są uwzględniane na każdym z etapów procesu wytwarzania.
Poczynając od starannego doboru materiałów o określonych właściwościach, surowców, poprzez ich przygotowanie, aż po aspekty implementacji, związane z samym montażem i sposobem jego realizacji. To właśnie suma tych wszystkich drobnych detali, gdzie każdy z osobna wydaje się być mały i nieistotny, daje w swoim łącznym działaniu kabel, który zapewnia unikalne właściwości.