Fezz Sagita EVO (Evergreen) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Fezz Audio
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 8 100,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz Liniowy Fezz Sagita EVO (Evergreen) 2022

Z uwagi na prezentację wielu wariantów/opcji jednego modelu urządzenia, gdy jest on dostępny - przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia dostępności wybranej przez Ciebie wersji.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz liniowy Fezz Sagita EVO

Fezz Audio Sagita Pre-Amplifier najwyższej klasy tranzystorowy przedwzmacniacz liniowy
Fezz Audio Sagita to wyposażony w 8 wejść RCA, w tym jedno direct, najwyższej klasy przedwzmacniacz liniowy. Dwie pary wyjść RCA pozwalają na użycie urządzenia w systemach hi-fi opartych nawet o 4 monofoniczne końcówki mocy. Stanowi doskonałe uzupełnienie zastawów lampowych i tranzystorowych. Zapewnienia liniowe brzmienia bez zbędnego kolorytu. Pre-amp Sagita zbudowany jest w oparciu o high-endo’we wzmacniacze operacyjne Burson V6 Vivid.

Za pomocą aluminiowego pilota możliwa jest regulacja głośności (niebieski potencjometr Alps) oraz wybór źródeł (przekaźniki Takamisawa z pokrytymi srebrem stykami). Ważną część sekcji zasilania stanowi transformator Toroidy.

O serii Evolution
Nowe obudowy to nawiązanie do surowego charakteru wzmacniaczy sprzed liftingu. Pozostawiony został materiał, z którego były wykonane urządzenia - czyli gruba, dwumilimetrowa blacha. Dzięki niej wzmacniacze są niezwykle solidne.

Odzwierciedleniem podejścia trzymania się tradycji, ale w parze z rozwojem i nowoczesnością, było skonstruowanie stalowej obudowy przywodzącej na myśl pierwsze wzmacniacze, ale w bardzo minimalistyczny sposób. Pozostawione zostały tylko niezbędne elementy obudowy oraz ukryta większość wcześniej widocznych śrub, dzięki czemu urządzenia są oszczędne w swoim wyrazie.

Istotnym założeniem projektowym było zachowanie symetryczności - rozpoznawalnej i charakterystycznej dla produktów marki Fezz. Dlatego pokrętła do regulacji głośności i wyboru kanałów są symetrycznie rozmieszczone na froncie. Na środku pomiędzy pokrętłami umieszczone zostało nowe logo, a nazwa modelu, która była wcześniej umiejscowiona w rogu, została umieszczona na środku frontu.

To, co jest jedną z przyjemniejszych czynności w trakcie odsłuchu to patrzenie na żarzące się lampy. Dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na odsłuch bez kosza ochronnego zaprojektowany został nowy, który nie przysłania lamp.

Wszystkie wzmacniacze są matowe, a górna płyta, na której są osadzone lampy jest czarna. Dzięki temu wzmacniacz stał się tłem dla swoich lamp i nie odciąga od nich uwagi.

Gabaryty wzmacniaczy zostały ograniczone do trzech wielkości obudowy. Powstały dwie wielkości wzmacniaczy lampowych i dwie przedwzmacniaczy gramofonowych.

Jedynie zewnętrzna obudowa występuje w kilku kolorach. Natomiast górna, tylna i dolna płyta, do których przymocowane są wszystkie podzespoły, są zawsze czarne.

Klatki chroniące lampy również występują tylko w dwóch rozmiarach i w jednym - czarnym kolorze.

Specyfikacja Techniczna:

 • Wejścia: 7x RCA + 1 Direct
 • Wyjścia: 2x RCA
 • Stosunek sygnał/szum: 100 dB
 • Zniekształcenia THD: <0.005%
 • Pilot zdalnego sterowania: Nie (Opcja)
 • Pobór mocy: 12W
 • Bezpiecznik: 0.2A T
 • Wymiary: 420 x 380 x 95 mm
 • Waga: 9.5 kg

*na zdjęciach mogą być widoczne dodatkowo płatne elementy opcjonalne

Warunki gwarancji:
Produkty marki Fezz Audio objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis. W przypadku produktów zawierających lampy - gwarancja na lampy wynosi 3 miesiące.