Fiio FH7 - Raty 10x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Fiio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 2 390,00 zł / szt.

Słuchawki douszne Fiio FH7

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Słuchawki douszne Fiio FH7

Nadchodzi wielka fala doskonałego brzmienia!
Nowe zbalansowane monitory douszne armaturowe

Siła tradycyjnego kunsztu: zniewalający dźwięk
Pokrywa FH7 zainspirowana jest naturalnymi kształtami - dokładniej wielkimi, wzburzonymi falami wodnymi, co wskazuje na potężny, hipnotyzujący dźwięk, który pochłonie Cię bez reszty.

Aluminiowo-magnezowy stop klasy lotniczej, obrabiany pięcioosiową technologią cnc
Korpusy FH7 zostały wykonane ze stopu aluminium i magnezu klasy lotniczej, kształtowanego przez pięcioosiową obróbkę CNC. Aby ostatecznie stworzyć korpus, stop musi przejść przez 21 etapów obróbki, co przekłada się na w sumie 3873 cięć, a kończy końcowym etapem piaskowania i polerowania ręcznego.

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja, która idealnie pasuje
Zespół projektantów FiiO rozpatrywał różne wersje projektowe i przeprowadził szereg testów, aby stworzyć niezwykle komfortową konstrukcję, która doskonale pasuje do ucha. Przekonasz się, że FH7 zapewniają niezrównany komfort noszenia, nawet podczas wielu godzin słuchania.

Piękne na zewnątrz, potężne w środku: 4 przetworniki ba knowles dfk+swfk
Zbalansowane przetworniki Knowles oraz berylowy przetwornik dynamiczny zawarte w FH7 4 doskonale pokrywają wszystkie partie widma częstotliwości dźwięku dzięki zaawansowanym konstrukcjom akustycznym, takim jak crossover i turbo.

Przetwornik dynamiczny z membraną berylową
Membrana przetwornika dynamicznego w FA7 zawiera beryl, znanego ze swoich szczególnych właściwości, takich jak: niezrównana lekkość, elastyczność i sztywność, które umożliwiają osiągnięcie reprodukcji spektakularnych niskich częstotliwości.

S.turbo - unikalny koncept akustyczny
FA7 implementują drugą generację opatentowanej przez FiiO konstrukcji akustycznej - S.TURBO V2.0, zoptymalizowanej pod kątem jeszcze lepszej wydajności przetwornika dynamicznego. Inspirowane budową turbiny kanały akustyczne są teraz dłuższe i jeszcze bardziej dopracowane, dając głębszy i mocniejszy bas, który dostarcza piorunujących doznań!

Usuwanie zbędnego ciśnienia w trosce o komfort i zdrowie twoich bębenków
Poprzez optymalizację tłumienia i wewnętrznej struktury słuchawek, ciśnienie powietrza w przedniej i tylnej wnęce FA7 jest zrównoważone, uwalniając nadmiar ciśnienia akustycznego, tym samym oszczędzając bębenkom słuchowym zbędnego stresu celem ich ochrony oraz większego komfortu podczas słuchania.

Niezależne kanały akustyczne inspirowane egzotyką: twoja podróż przez majestatyczne pasmo przenoszenia
FA7 wykorzystuje złożoną konstrukcję crossover, która nie był łatwa do stworzenia i wdrożenia. Niemniej jednak, nasz wysiłek włożony w rozwiązanie zawarte w FH7 zdecydowanie opłacił się, ponieważ skutkuje on niezwykle dokładnym dostrojeniem zwrotnicy, która pozwala pięciu przetwornikom współpracować ze sobą uwalniając ich maksymalny potencjał, z niezwykle spójną i płynną charakterystyką częstotliwości.

Strukturalny design akustyczny
Przetworniki tak wysokiej klasy muszą być umieszczone w solidnej obudowie, aby osiągnąć swoją maksymalną wydajność. FH7 wykorzystuje wyjątkowo sztywną trzypunktową strukturę, aby znacznie zmniejszyć niepożądany rezonans i zniekształcenia, uzyskując możliwie najczystszy dźwięk.

Kulminacja w dążeniu do dźwięku doskonałego
Zespół specjalistów akustycznych FiiO, pomimo ponad 30 lat doświadczenia i know-how, nieustannie dąży do osiągnięcia doskonałego brzmienia. FH7 po raz kolejny podnosi poprzeczkę dla tego, co FiiO może zrobić – high-endowej klasy przetworniki w zmyślnie zaprojektowanej konstrukcji akustycznej, która sprawia, że brzmienie FH7 będzie odpowiednio dobrane dla dowolnego rodzaju muzyki.

Stwórz własne brzmienie - 3 pary wymiennych filtrów akustycznych
Teraz stworzenie spersonalizowanego idealnego brzmienia jest proste. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że każdy ma swojej własne preferencje dźwiękowe, dla tego też dodajemy 3 pary starannie zaprojektowanych filtrów dźwiękowych, aby FH7 brzmiały dokładnie tak, jak tego chcesz.

Doskonały kabel dla doskonałych słuchawek
Kabel dołączony do FH7 bazuje na przewodach z monokrystalicznej miedzi Litz o wysokiej czystości, pokrytą warstwą srebra – a dokładnie 152 w wiązkach po 8 pasm. Zastosowanie kabla o tak zaawansowanych parametrach i materiałach klasy premium dobitnie świadczy o tym, jak poważnie podchodzimy do kwestii jakości całości produktu, aby mieć pewność, że uzyskamy najlepszy możliwy dźwięk wraz z FH7.

Wzorowo ergonomiczne pod każdym względem – złącza mmcx
Złącza MMCX zostały nieco poszerzone, a także oznaczone kolorami - niebieski lewy, czerwony prawy - aby ułatwić zmianę kabli. To tylko jeden z wielu szczegółów FH7 zaprojektowanych specjalnie, aby zapewnić wygodę ich użytkowania.

Profesjonalne od początku do końca – certyfikat hi-res audio
FH7 uzyskały prestiżowy certyfikat Hi-Res Audio, którym mogą poszczycić się wyłącznie produkty audio najwyższej klasy. Dzięki temu, FH7 potrafią wiernie reprodukować odtwarzanie cyfrowej muzyki w wysokiej rozdzielczości, aby słyszeć ją dokładnie tak, jak przewidział to jej twórca.

Rozkoszuj się komfortem dołączonych końcówek spinfit
W zestawie z FH7 znajdują się końcówki douszne SpinFit, które swobodnie obracają się o 360 stopni z łatwością dopasowując się do ucha, a także wzmacniają zarówno tony niskie, jak i wysokie.

Bogactwo akcesoriów w zestawie
Ten bogaty komplet akcesoriów gwarantuje pełne zadowolenie z korzystania z FH7, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

Specyfikacja techniczna:
- Rodzaj słuchawek: dokanałowe, noszone zausznie
- Pasmo przenoszenia: 5Hz – 40kHz
- Przetworniki: 1DD + 4 Knowles BA
- Impedancja: 16 Omów (@1kHz)
- Czułość: 111dB/mW
- Maksymalna moc wejściowa: 100mW
- Rodzaj złącz: 3,5 mm jack pozłacany, odłączane MMCX
- Długość kabla: 120 cm
- Waga pojedynczej słuchawki: 8,15 g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.