FiiO K9 Pro ESS - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: FiiO
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 929,00 zł / szt.

Biurkowy DAC/wzmacniacz słuchawkowy FiiO K9 Pro ESS

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Biurkowy DAC/wzmacniacz słuchawkowy FiiO K9 Pro ESS

K9 Pro ESS posiada dwa układy DAC ES9038PRO, zaprojektowane specjalnie z myślą o maksymalnej wydajności w sprzęcie klasy desktop. Jeden układ ES9038PRO ze wszystkimi 8 równoległymi wyjściami jest używany dla każdego kanału, aby uzyskać bogaty, szczegółowy dźwięk przy minimalnych zniekształceniach.

Główne Cechy:

 • Wysokowydajny, podwójny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038PRO
 • Technologia THX AAA-788+
 • Układ Bluetooth QCC5124
 • Obsługa LDAC/aptX Adaptive/aptX HD
 • Sterowanie za pomocą aplikacji
 • Podwójne zegary femtosekundowe
 • W pełni zbalansowany projekt
 • Transformator liniowy z podwójnym napięciem
 • Szeroki wybór złączy

Wyjątkowo przemyślany i precyzyjny zbalansowany design
W pełni różnicowe sygnały przechodzą przez przetwornik cyfrowo-analogowy, regulację głośności i wzmacniacz, co gwarantuje prawdziwie zbalansowany design urządzenia. Taka konstrukcja zapewnia minimalne interferencje między różnymi komponentami, aby w pełni zachować wszystkie szczegóły dźwięku, jak i duże wahania dynamiki w każdej muzyce dla niezrównanej jakości dźwięku.

Krystalicznie czyste brzmienie dla najbardziej wymagających użytkowników
Układy THX AAA-788+ zastosowane w K9 Pro ESS zapewniają wzorowe szczegóły i dynamikę bez względu na to, czy używasz słuchawek o niskiej czy wysokiej impedancji. K9 Pro ESS może wytworzyć pozbawione zniekształceń 1100 mW* przy obciążeniu 300 Ω oraz pozbawione zniekształceń 2100 mW* przy obciążeniu 32 Ω, o 50% wyższe niż oryginalne układy wzmacniacza THX AAA-788.
*Na podstawie testów przeprowadzonych w laboratoriach FiiO przy wyjściu zbalansowanym.

Odseparowane sekcje analogowe i cyfrowe
Płytka PCB K9 Pro ESS stosuje partycjonowany układ, w którym nie tylko zasilanie i sygnały są oddzielone, ale także pętla sygnału analogowego jest umieszczona w niezależnej sekcji, gwarantując integralność przetwarzanego sygnału audio.

Niezwykle wytrzymały i wydajny zasilacz liniowy
Odpowiednie zasilanie jest kluczowym elementem dobrego dźwięku, dlatego też szczególną uwagę zwrócono na optymalizację zasilania K9 Pro ESS, aby zapewnić mu doskonałe brzmienie. Liniowy zasilacz K9 Pro ESS, z transformatorem o niskiej częstotliwości i 4 masywnymi kondensatorami 4700 uF, zapewnia, że reszta systemu otrzyma obfitą, czystą energię.

Izolowane zasilanie cyfrowe i analogowe.
Cyfrowe części K9 Pro ESS fizycznie odbierają energię oddzielnie od części analogowych, co zapewnia skuteczne ekranowanie przed zakłóceniami audio między obydwoma obwodami. Zapewnia to czystą i wierną reprodukcję Twojej muzyki.

LDO dla każdego obwodu
Oprócz specjalnego wysokowydajnego liniowego zasilacza, stabilizacja zasilania i jego filtrowanie w obwodzie audio ma również duży wkład w doskonały dźwięk K9 Pro ESS.
W szczególności, na każdym etapie obwodu audio do regulacji napięcia wykorzystywane są ultra-niskoszumowe LDO.

Podwójne zegary femto dla precyzyjnego taktowania
W K9 Pro ESS zastosowano dwutrybowy projekt zarządzania zegarem. W przypadku dekodowania USB i Bluetooth stosowane są podwójne asynchroniczne zegary femtosekundowe, podczas gdy w przypadku dekodowania optycznego i koncentrycznego stosowane są automatyczne zegary PLL. Bardziej precyzyjny system zarządzania zegarem ułatwia obsługę dowolnego źródła i utrzymanie maksymalnej możliwej jakości.

Renderowanie MQA dla bezstratnej reprodukcji
K9 Pro ESS obsługuje rozwijanie ścieżek MQA, umożliwiając słuchanie plików audio o wysokiej rozdzielczości, które mają nie tylko rozsądną wielkość, ale także zachowują najwyższą jakość dźwięku, która przenosi Cię bezpośrednio do studia nagraniowego.

Szybki i niezawodny Bluetooth Hi-Res
K9 Pro wykorzystuje zaawansowany układ Qualcomm QCC5124 do obsługi funkcji Bluetooth, ze wsparciem formatów takich jak LDAC, aptX HD i aptX Adaptive. Ten układ zapewnia, że połączenia Bluetooth są zarówno niezawodne, jak i szybkie, spełniając zarówno wymagania dotyczące niskich opóźnień w grach/filmach, jak i wysoką przepływność niezbędną dla dźwięku o wysokiej rozdzielczości.

Profesjonalna regulacja głośności
Regulacja głośności może wydawać się prostą koncepcją, ale jej dobra realizacja ma kluczowe znaczenie dla doskonałych wrażeń dźwiękowych.
Metoda rekonstrukcji krzywej ADC regulacji głośności zastosowana w K9 Pro ESS skutecznie minimalizuje szumy oraz nierównowagę głośności lewego i prawego kanału. Zapewnia również płynną zmianę głośności na wszystkich poziomach. Ta uwaga poświęcona pozornie prostemu procesowi regulacji głośności to tylko kolejny aspekt, dzięki któremu możesz naprawdę cieszyć się muzyką dzięki K9 Pro ESS.

Trzy poziomy wzmocnienia
Wybierz pomiędzy wysokim, średnim i niskim wzmocnieniem z fizycznym przełącznikiem, aby dokładnie dopasować się do potrzeb podczas korzystania z konkretnej pary słuchawek. Dzięki czysto sprzętowemu układowi wzmocnienia, nawet podczas słuchania z niskim wzmocnieniem przez słuchawki o wysokiej czułości, zarówno zakres dynamiki, jak i wierność muzyczna pozostają bezkompromisowe.

Funkcjonalna nowoczesna podstawka
Dołączona w zestawie podstawka nie tylko zmniejsza ilość miejsca, jakie K9 Pro ESS zajmuje na biurku, ale także pozwala na bardziej efektywne rozpraszanie ciepła poprzez konwekcję - dzięki czemu podstawka jest prawdziwym przykładem zarówno formy, jak i funkcji.

Złącza
Przód: Wyjścia słuchawkowe: 4-stykowe XLR, zbalansowane 4,4 mm (6,35 mm single-ended)
Tył: Zbalansowane line in 4,4 mm, koncentryczne, optyczne, Bluetooth, RCA, wejście USB, Wyjście RCA SE i zbalansowane XLR x2
Bok: port USB typu C

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.