FiiO M15S - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: FiiO
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 5 499,00 zł / szt.

Odtwarzacz przenośny FiiO M15S

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Odtwarzacz przenośny FiiO M15S

FiiO M15S to aktualizacja klasycznego M15 z ulepszonymi chipsetami DAC i SoC oraz ulepszonym systemem Android. M15S zawiera wysokiej klasy układ DAC ES9038Pro, który zapewnia wyjątkowe dekodowanie sygnału audio o wysokiej rozdzielczości, obsługujące sygnały audio PCM i DSD o wysokiej rozdzielczości. FiiO zaufało zaawansowanemu chipowi Qualcomm Snapdragon 660SoC, który zapewnia jedwabiście płynny interfejs użytkownika z obsługą najnowszego systemu operacyjnego Android i aplikacji. Jest w pełni przygotowany do strumieniowego przesyłania dźwięku w wysokiej rozdzielczości w Apple Music, a także jest gotowy na Roon.

Główne Cechy:

 • Tryb podwójnego zasilania – stacjonarne/przenośne
 • Ciągła moc wyjściowa 1200mW + 1200mW
 • Pięć poziomów wzmocnienia
 • Sześć trybów pracy, w tym Roon Ready
 • Wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038PRO
 • QCC5124 z pełną obsługą formatów Bluetooth
 • Regulacja głośności pokrętłem/przyciskiem
 • Qualcomm 660 + Android 10
 • 5.5-calowy wyświetlacz HD 18:9
 • W zestawie stacja dokująca DK3S

Przenośne wymiary – stacjonarna wydajność
Tryby podwójnego zasilania – stacjonarny/przenośny, stosowane w odtwarzaczu M17 i przenośnym wzmacniaczu Q7 klasy stacjonarnej, zostały dobrze przyjęte przez społeczność audiofilów, dlatego staraliśmy się zastosować tę technologię również w innych naszych produktach. Teraz jej wdrożenie w M15 – odtwarzaczu o bardziej ergonomicznej konstrukcji sprawia, że M15S jest idealnym połączeniem mobilności i wysokiej wydajności.

Flagowe technologie
M15S rozpoczyna nowy rozdział w segmencie high-end FiiO, dzieląc te same technologie, co odtwarzacz M17 i wzmacniacz Q7, które zapewniają wydajność na poziomie stacjonarnym w przenośnym formacie – w tym tryb stacjonarny, dwa tryby zasilania i pięć poziomów wzmocnienia.

Dedykowany tryb stacjonarny | Ekspert ochrony baterii
W dedykowanym trybie stacjonarnym i szybkim ładowaniu przez USB, M15S zmienia się zasadniczo w urządzenie stacjonarne i będzie działać całkowicie bez używania baterii. Oznacza to, że w tym trybie bateria nie będzie ani ładowana, ani rozładowywana, co zapobiega jej przedwczesnej degradacji.

Dwa tryby zasilania | Optymalna wydajność za każdym razem
M15S jest nie tylko wyposażony w dwa tryby zasilania jak w przypadku innych produktów FiiO, ale posiada też automatyczne rozpoznawanie zewnętrznego zasilania DC. M15S jest w stanie automatycznie rozpoznać, kiedy szybkie ładowanie* przez USB jest używane i automatycznie przełącza się na zasilanie o najwyższym napięciu, co prowadzi do wzrostu zasilania o 26,67% w celu uzyskania jeszcze większej mocy wyjściowej. Nawet jeśli nie korzystasz z adaptera szybkiego ładowania, M15S może automatycznie przełączać się na zasilanie o wyższym napięciu, które wystarcza do napędzenia większości słuchawek.
*Aktywowane, gdy tylko urządzenie wykryje szybkie ładowanie QC/PD przez USB.

Pięć poziomów wzmocnienia
M15S można regulować za pomocą pięciu poziomów wzmocnienia. Przy zasilaniu bateryjnym można wybrać poziomy wzmocnienia niski/średni/wysoki/słuchawkowy. Przy zasilaniu przez USB dostępny jest również ulepszony poziom wzmocnienia dla słuchawek nausznych, umożliwiający niezniekształconą moc wyjściową do 1200 mW na kanał, wystarczającą do zasilania szerokiej gamy IEM-ów i słuchawek.

Sześć trybów pracy, w tym Roon Ready:

 • Tryb Pure Music: ekskluzywny tryb FiiO, zapewniający ekscytujące brzmienie.
 • Tryb Android: swobodnie korzystaj z aplikacji innych firm, w tym
  tych z serwisów streamingowych.
 • Tryb AirPlay: łącz się bezprzewodowo z urządzeniami iOS, takimi jak iPhone/iPad, z podwyższoną jakością dźwięku.
 • Tryb Roon Ready*: certyfikat Roon Ready dla poważnych melomanów.
 • Tryb USB DAC: działa jak przetwornik cyfrowo-analogowy po podłączeniu do komputera/telefonu, zapewniając znacznie lepszy dźwięk.
 • Tryb odbiornika Bluetooth: obsługuje SBC, AAC, aptX, aptX HD, aptX LL, LDAC i aptX Adaptive, zapewniając wysokiej jakość dźwięk bezprzewodowo.
  *Tryb Roon Ready zostanie dodany wraz z przyszłymi aktualizacjami.

Rozbudowany system zasilania | Dostawa czystej mocy w dowolnym momencie
M15S posiada w pełni odseparowany cyfrowy zasilacz, skutecznie redukujący przesłuchy i zakłócenia.
Dysponuje też wielostopniowym analogowym zasilacz o wysokiej precyzji i niskim poziomie szumów do wczesnego przetwarzania sygnału.
Dodatkowo jest wyposażony w wielonapięciowy zasilacz serwo dla wzmacniacza słuchawkowego, zdolny do obsługi obciążeń o niskiej i wysokiej impedancji.

ES9038PRO – DAC o znakomitych parametrach
W M15S zastosowano oryginalny, niemodyfikowany układ DAC ES9038PRO z ośmioma niezależnymi konwerterami D/A. Każdy kanał wykorzystuje cztery przetworniki cyfrowo-analogowe połączone równolegle, tworząc w pełni różnicowe wyjście, zapewniając prawdziwie bogaty i wysoce rozdzielczy dźwięk.

FPGA + NDK czwartej generacji | System oczyszczania cyfrowego dźwięku DAPS
Dane audio są przesyłane poprzez opracowany przez FiiO układ FPGA czwartej generacji z technologią pętli synchronizacji fazowej, który współpracuje z dwoma niestandardowymi japońskimi femtosekundowymi oscylatorami kwarcowymi NDK, aby zapewnić zunifikowane źródło zegara o wysokiej precyzji i niskim jitterze dla całej architektury audio. Wszystko to w dążeniu do uzyskania czystszego dźwięku.

Wielopoziomowy obwód audio dla wiernej reprodukcji dźwięku
M15S posiada wielostopniowy obwód audio z sekcjami IV, LPF, regulacją wzmocnienia i wzmacniaczem. Zastosowany rezystor foliowy o wysokiej precyzji i niskim poziomie szumów zapewnia dokładniejsze odtwarzanie sygnału i równowagę kanałów. W części LPF obwodu znajdują się niskostratne metalizowane kondensatory foliowe firmy Panasonic, które gwarantują wyjątkowo niskie zniekształcenia harmoniczne i fazowe.

Grafenowa technologia rozpraszania ciepła | Chłodzenie zapewniające niezmiennie wysoką moc wyjściową
Zaawansowana i wysoce wydajna konstrukcja rozpraszania ciepła umożliwia M15S utrzymywanie stabilnych temperatur i ciągłe dostarczanie wysokiej mocy wyjściowej dzięki:

 • Komorze baterii ze stali nierdzewnej, aby szybko rozproszyć ciepło baterii;
 • Precyzyjnym cienkowarstwowym rezystorom i kondensatorom o niskim dryfcie temperaturowym, które stabilnie radzą sobie z wahaniami temperatury;
 • Dedykowanej metalowej osłonie, grafenowi i żelowi krzemionkowemu o wysokiej przewodności cieplnej na hotspotach dla maksymalnego rozpraszania ciepła.

Kompleksowe ekranowanie dla prawdziwie czystego dźwięku
Aby maksymalnie chronić się przed zakłóceniami, M15S wykorzystuje ekran z miedzi niklowej, który osłania analogową część obwodu audio, a także główny SoC, aby zapewnić czystość sygnałów analogowych przechodzących przez obwód. Ponadto na głównym ekranie ułożone są inne materiały rozpraszające ciepło i osłony, a także papier pochłaniający fale. Wysokiej jakości komponenty i starannie przemyślany projekt ekranowania mają na celu zapewnienie prawdziwie czystego i wysoce rozdzielczego dźwięku.

Bezprzewodowe Hi-Fi na wyższym poziomie | Dwukierunkowy Bluetooth z obsługą SBC/AAC/aptX/aptX HD/LDAC
Możliwości bezprzewodowe M15S obejmują AirPlay, strumieniowanie i transmisję DLNA, a także Bluetooth. Bluetooth jest obsługiwany przez układ Qualcomm QCC5124, który ma udokumentowane osiągnięcia w innych produktach FiiO, dzięki czemu M15S może obsługiwać dwukierunkową komunikację bezprzewodową.

Obsługiwana transmisja Bluetooth 5.0: SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC, LHDC
Obsługiwany odbiór przez Bluetooth 5.0: SBC, AAC, aptX, aptX HD, aptX LL, LDAC, aptX Adaptive

Regulacja głośności pokrętłem lub przyciskami | Niezawodna i łatwa w użyciu
Głośność w M15S można regulować za pomocą analogowego potencjometru lub przycisków – oba z łatwością pozwalają na precyzyjne dostrojenie w 120 krokach głośności w preferowany sposób.
Możesz dowolnie obracać pokrętłem głośności, ponieważ zintegrowany enkoder obrotowy* jest bardzo precyzyjny i zaprojektowany tak, aby przy każdym obrocie pokrętła następowało jego minimalne zużycie. Nawet jeśli przypadkowo upuścisz urządzenie, enkoder jest bezpiecznie zamocowany, zapewniając ciągłą niezawodność pokrętła głośności.
*Pokrętło głośności jest wyposażone w podświetlenie RGB, które można dostosować pod względem jasności, koloru i zachowania w różnych stanach urządzenia.
* Trwałość znamionowa enkodera> 30000 cykli (obrót o 360 ° do przodu + obrót o 360 ° do tyłu to 1 cykl)

Qualcomm 660 + Android 10
Dzięki stabilnemu i płynnemu połączeniu Qualcomm Snapdragon 660 i Androida 10 możesz szybko zacząć słuchać muzyki z M15S. Urządzenie oferuje też możliwość swobodnego instalowania aplikacji innych firm, co oznacza, że będziesz słuchać muzyki jakiej tylko chcesz, i to w najwyższej jakości.

Elegancko skonstruowany | Natychmiastowo porywający
M15S charakteryzuje się połączeniem klasycznej, ponadczasowej stylistyki i nowoczesnych technologicznych akcentów, które nadają mu elegancki wygląd, który jednocześnie jest przyjemny w użyciu.
* Wyjście słuchawkowe single-ended 3,5 mm z obsługą wyjścia liniowego i koncentrycznego
*Zbalansowane wyjście słuchawkowe 4,4 mm z obsługą wyjścia liniowego

Bateria o długiej żywotności | Bezproblemowe użytkowanie
Pomimo swoich przenośnych rozmiarów, M15S jest wyposażony w pokaźną baterię 6300 mAh, która zapewnia słuchanie muzyki przez cały dzień, niezależnie od tego, czy używasz wyjścia single-ended, czy zbalansowanego. Optymalizacja ładowania baterii i systemy jej ochrony gwarantują, że będzie działać przez długi czas.

Zaawansowane systemy ochronne
Zabezpieczenie przed przegrzaniem i ochrona baterii to jedne z wielu zabezpieczeń, które zapewniają, że M15S potrafi w sposób ciągły utrzymywać wysoką moc wyjściową, pozwalając swobodnie słuchać ulubionej muzyki bez problemów.

 • Zabezpieczenie temperaturowe: M15S reguluje się w taki sposób, aby mieścić się w optymalnym zakresie temperatur bez względu na warunki środowiskowe, w tym, w razie potrzeby, zatrzymuje ładowanie akumulatora.
 • Zoptymalizowane ładowanie baterii: W trybie stacjonarnym M15S może być używany bez ładowania baterii. Gdy nie jest w trybie stacjonarnym, M15S można ustawić w zoptymalizowanym trybie ładowania baterii, który zapobiega naładowaniu baterii do 100%, aby zapobiec jej przedwczesnej degradacji.

Specyfikacja Techniczna:

 • SoC: Qualcomm Snapdragon 660
 • DAC: ES9038PRO
 • System operacyjny: Dostosowany Android 10
 • Oscylator kwarcowy: femtosekundowy oscylator kwarcowy NDK * 2
 • Wyświetlacz: 5.45-cala 1440 x 720 18:9 bezramkowy ekran dotykowy HD
 • Wersja Bluetooth: 5.0
 • Transmisja Bluetooth: SBC, AAC, aptX, aptX HD, LDAC, LHDC
 • Odbiór Bluetooth: SBC, AAC, aptX, aptX HD, aptX LL, LDAC, aptX Adaptive
 • Typ USB: dwukierunkowy Type-C USB 3.0 (ładowanie/transfer danych)
 • Moc wyjściowa:
  • Single-ended: L+R≥580mW+580mW (32 Ω/THD+N <1%), ulepszony tryb słuchawek nausznych
  • Zbalansowana moc wyjściowa: L+R≥1200mW+1200mW (32 Ω/THD+N <1%), ulepszony tryb słuchawek nausznych
 • Stosunek sygnału do szumu: PO≥122,5 dB (ważony A), BAL≥121,5dB (ważony A)
 • THD: PO≤0,0005% (1kHz/32Ω), BAL≤0,00075% (1kHz/32Ω)
 • Przesłuch: PO≥80dB (1kHz/32Ω), BAL≥105dB (1kHz/32Ω)
 • Poziom szumów: PO≤3,2μV (ważony A), BAL≤5,3μV (ważony A)
 • Impedancja wyjściowa: PO≤1,4Ω (32Ω), BAL≤2,3Ω (32Ω)
 • Akumulator: 6200 mAh wysokonapięciowy, szybko ładujący się polimer litowo-jonowy
 • Żywotność baterii: około 10,5h (single-ended, około 9h (zbalansowane)
 • Czas czuwania: >1000h
 • Czas ładowania: około 3,5 godziny (szybkie ładowanie QC3.0)
 • Pamięć: 4 GB
 • Przechowywanie: dostępne 64 GB/około 46 GB
 • Rozszerzenie pamięci: micro SD, do 2 TB
 • Obsługa aplikacji innych firm: Apple Music, QQ Music, Google Play, Tidal i innych
 • Wymiary: ok. 140 x 80 x 18.9 mm
 • Waga: około 345g (bez skórzanego etui)
 • W zestawie:
  • Skórzany futerał *1
  • Stacja dokująca rozpraszająca ciepło DK3S *1
  • Kabel do ładowania/danych PD*1
  • Kabel zasilający USB *1 (do zasilania stacji dokującej rozpraszającej ciepło)
  • Adapter USB*1
  • Skrócona instrukcja obsługi *1
  • Karta gwarancyjna *1
  • Poradnik *1
  • Pin do wyjmowania karty micro SD *1
  • Instrukcja stacji DK3S *1

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki FiiO objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.