FiiO R7 (Czarny) - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: FiiO
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 3 699,00 zł / szt.

Stacjonarny Odtwarzacz Muzyczny Hi-Res/Słuchawkowy All-in-One FiiO R7 (Czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Stacjonarny Odtwarzacz Muzyczny Hi-Res/Słuchawkowy All-in-One FiiO R7

Odtwarzacz audio DAC ES9068AS Wzmacniacz słuchawkowy 2x THX AAA-788+ 32bit 768kHz DSD256 MQA
FiiO R7 to pierwszy w historii cyfrowy odtwarzacz audio tej marki wyposażony w wysokowydajny układ DAC ES9068AS, dwa chipsety wzmacniacza słuchawkowego o dużej mocy THX-788+ oraz piękny wyświetlacz zapewniający intuicyjną nawigację. Wyposażony w rozbudowaną łączność, R7 może być używany zarówno jako samodzielny odtwarzacz, jak i w połączeniu z innymi urządzeniami.

Przetwornik cyfrowo-analogowy ES9068AS
Stopień konwersji cyfrowo-analogowej jest wyposażony w przetwornik cyfrowo-analogowy ESS ES9068AS. Ten, oprócz zapewnienia świetnej jakości dekodowania, pozwala na obsługę strumieni audio o wysokiej rozdzielczości, aż do PCM 32bit 768kHz i DSD256. Jest również w stanie odczytywać pliki MQA (Master Quality Authenticated), aby zapewnić jak najwierniejszą reprodukcję dźwięku.

Obwód wzmacniacza THX
FiiO R7 ma potężny obwód wzmacniacza, w którym znajdują się dwa chipy THX AAA-788+. Dzięki temu jest w stanie dostarczyć wysoką moc 3000mW. Co więcej, R7 oferuje 7 poziomów wzmocnienia, co pozwala na dostosowanie go do najbardziej wymagających słuchawek nausznych, jak również dousznych.

Pełna łączność
R7 nie pozostaje w tyle pod względem łączności i oferuje wiele możliwości. Po stronie wejściowej znajdują się: USB-C, USB-A (USB Host), koncentryczne, optyczne, gniazdo kart SD, wejście sieciowe RJ45 Ethernet, a także Bluetooth. Jeśli chodzi o wyjścia, FiiO R7 oferuje koncentryczne, optyczne, single-ended RCA, zbalansowane XLR, a także trzy wyjścia słuchawkowe w zbalansowanym formacie jack 4.4 mm i 4-pin XLR oraz niezbalansowane gniazdo jack 6.35 mm.

Potężna architektura
FiiO R7 zapewnia szybkie użytkowanie bez spowalniania dzięki integracji wydajnego procesora Qualcomm Snapdragon 660, powiązanego z 4 GB pamięci RAM. Wykorzystuje również system operacyjny Android 10, pozwalający na instalację i korzystanie z licznych aplikacji.

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.