Gato Audio FM-15 (Orzech HG) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gato Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 3 900,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Gato Audio FM-15 (Orzech HG)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa Gato Audio FM-15

Gato Audio FM-15 zachwyca ogromną sceną dźwiękową i przestrzennością oraz wysmakowanym designem i technologią.
W obudowie o pojemności 15 litrów projektanci umieścili wydajny i precyzyjny przetwornik nisko- średniotonowy o średnicy 152 mm, który dostarcza niezwykle bogaty, sprężysty bas z łatwością wypełniający dźwiękiem nawet większe pomieszczenia.

Specjalnie zaprojektowane przetworniki
Specjalnie opracowane przetworniki leżą u podstaw doskonałego dźwięku modelu FM-15. Każdy z nich został dostosowany ściśle do zadań, jakie ma pełnić w kolumnie głośnikowej. Dzięki temu, że przetworniki dostosowywane są do pożądanych osiągów i potrzeb projektowych, projektanci Gato Audio nie muszą iść na kompromis ani pod względem brzmieniowym, ani wizualnym, co pozwala dostarczyć najlepszy dźwiękowo produkt. 

Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku. Do budowy zespołu głośnikowego zastosowano zaawansowane technicznie materiały, zoptymalizowane systemy magnetyczne, gumowe resory o niskich stratach oraz membrany z mineralnym wypełnieniem.

Wielowarstwowa obudowa FusedMASS
Ekstremalnie wysokie tłumienie wewnętrzne, minimalny rezonans oraz jeszcze bardziej zwiększona wytrzymałość i stabilność materiałowa uzyskane zostały dzięki zastosowaniu wielowarstwowej konstrukcji Gato Audio FusedMASS. Laminując różnorodne materiały o różnych grubościach i dodając specjalny klej, projektanci firmy w inteligentny sposób rozwiązali problem rezonansu, który w przeciwnym razie trzeba tłumić poprzez wypełnienie wnętrza kolumny specjalnym materiałem absorbującym fale dzwiękowe.

Obudowę FusedMASS tworzy gruba warstwa MDF o średniej częstotliwości rezonansowej, cienka warstwa miękkiego i ciężkiego bitumu o ultra-niskiej częstotliwości rezonansowej oraz średnia warstwa płyty HDF o wysokiej częstotliwości rezonansowej. Sklejone pod wysokim ciśnieniem wzajemnie współpracują ze sobą, tłumiąc niepożądany rezonans. W porównaniu z typowymi obudowami rozwiązanie Gato Audio pozwala zachować pełną objętość wewnętrzną, przy jednoczesnym zminimalizowaniu rezonansu i wibracji.

Zwrotnica PurePHASE
Kluczowym elementem FM-15 jest także zwrotnica. Opracowując ją, projektanci skupili się na trzech aspektach technicznych, które łączą najbardziej zaawansowane przetworniki w prawdziwie wybitny system nagłośnieniowy. Oprócz prawdziwego podziału częstotliwości dla każdego z przetworników, system PurePHASE gwarantuje także dokładną kontrolę fazy akustycznej oraz niskie liniowe opóźnienie grupy i szeroką dyspersję liniową.

Bezstratna regulacja zwrotnicy
Kolejną specjalną funkcją wszystkich głośników z serii FM jest możliwość dostosowania lub spersonalizowania możliwości brzmieniowych kolumn głośnikowych. Dzięki tej delikatnej regulacji użytkownik może dopasować charakterystykę dźwiękową do swojego gustu muzycznego, wzmacniacza lub pokoju odsłuchowego. Regulacja ta gwarantuje również, że żadne szczegóły dźwięku nie zostaną utracone, a słuchacz będzie mógł cieszyć się pełnym, bogatym brzmieniem oryginalnego nagrania.

Dyskretna elegancja
Ten dyskretny, pięknie wykonany głośnik z łatwością mieści się w każdym salonie, a jednocześnie równie łatwo wypełnia całą przestrzeń wspaniałym brzmieniem muzyki. Łatwy do wysterowania, bardzo dobrze współpracuje z większością wzmacniaczy, ale wraz z zastosowaniem lepszych elementów systemu – kabli, wzmacniacza, źródła – zapewnia jeszcze lepszą jakość dźwięku. Dzięki temu można szybko przejść od dobrego hi-fi do prawdziwego high-endu. Model ten z łatwością można ustawić w szafce lub na półce, a najlepiej spisuje się po postawieniu go na dedykowanej FM-15 podstawce głośnikowej.

Specyfikacja techniczna:
- System 2-drożny
- Obudowa Pasywny radiator
- Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa 50 - 200 W
- Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy 170 mm
- Przetwornik wysokotonowy 38 mm
- Pasmo przenoszenia 40Hz – 35kHz
- Skuteczność 86dB
- Impedancja 4 Ω
- Częstotliwość podziału Advanced PurePhase
- Wymiary (S x W x G) mm 205 x 355 x 305
- Waga kg 11.5

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.