Gato Audio PRD-3S (Biały HG) - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gato Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 10 490,00 zł brutto
  • szt.
  • 10 490,00 zł 9 399,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz stereofoniczny z DAC Gato Audio PRD-3S (Biały HG)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz stereofoniczny z DAC Gato Audio PRD-3S

Szczytowy przedwzmacniacz firmy Gato Audio łączy różnorodne wejścia analogowe i cyfrowe. Oferowane przez niego brzmienie, podobnie jak wykonanie, jest najwyższej próby.

Przedwzmacniacz PRD-3S integruje w sobie wejścia analogowe i cyfrowe. Jego zaawansowana konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem niskich szumów, oraz pełnego, naturalnego brzmienia. Aby zabezpieczyć wrażliwe obwody przedwzmacniacza i przetwornika C/A przed zakłóceniami obecnymi w powietrzu, wzmocniona obudowa została wykonana z materiałów niemagnetycznych.

Dostępne są 3 wejścia analogowe: dwie pary gniazd RCA, oraz jedna para gniazd XLR. W przedwzmacniaczu pracują ulepszone, względem poprzedniej wersji tego urządzenia, obwody wejściowe. Zestrojono je w taki sposób, aby nie wpływały na przesyłany sygnał. Równie istotnym elementem przedwzmacniacza jest przetwornik C/A, oparty o doskonały układ Burr-Brown PCM1794. W torze analogowym przetwornika zastosowano szerokopasmową konwersję I/V, o raz filtry analogowe o niskiej dobroci. Moduł Bluetooth pracuje w trybie aptX, który gwarantuje najlepszą jakość transmisji, porównywalną z jakością charakterystyczną dla płyty CD. Sprawia to, że PRD-3S nie tylko posiada bogate wyposażenie, ale również świetnie brzmi.

Przedwzmacniacz wyposażono w trzy wyjścia analogowe, dwa XLR, oraz jedno RCA. Dzięki temu, może on zostać zintegrowany w dowolnym systemie audio, również w aplikacjach bi-ampingowych. Wejście Trigger 12V pozwala na sterowanie włączeniem wzmacniacza podłączonego do tej jednostki. Znacząco poprawia to komfort korzystania z zestawu audio.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia analogowe XLR i RCA
- Wejścia cyfrowe: USB, współosiowe i optyczne
- Bluetooth aptX
- Dwie pary wyjść XLR i jedna para RCA
- Najwyższej klasy przetwornik C/A PCM1794
- Pasmo przenoszenia 20 Hz-100 kHz - 0.5 dB
- Zniekształcenia THD <0,001%
- Wyjścia RCA, XLR
- Wyzwalacz 12V
- Pilot
- Pobór mocy (max) 30 W
- Pobór mocy (standby) < 1W
- Wymiary (S x W x G) mm 325 x 105 x 420
- Waga kg 7

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.