Gato Audio PRD-3S NPM - Raty 30x0% lub rabat! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gato Audio
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 10 500,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz stereofoniczny z DAC i odtwarzaczem strumieniowym Gato Audio PRD-3S NPM

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub atrakcyjny rabat!

Przedwzmacniacz stereofoniczny z DAC i odtwarzaczem strumieniowym Gato Audio PRD-3S NPM

Szczytowy przedwzmacniacz firmy Gato Audio łączy różnorodne wejścia analogowe i cyfrowe oraz odtwarzacz sieciowy. Oferowane przez niego brzmienie, podobnie jak wykonanie, jest najwyższej próby.

Przedwzmacniacz PRD-3S integruje w sobie wejścia analogowe i cyfrowe. Jego zaawansowana konstrukcja została zoptymalizowana pod kątem niskich szumów, oraz pełnego, naturalnego brzmienia. Aby zabezpieczyć wrażliwe obwody przedwzmacniacza i przetwornika C/A przed zakłóceniami obecnymi w powietrzu, wzmocniona obudowa została wykonana z materiałów niemagnetycznych.

Dostępne są 3 wejścia analogowe: dwie pary gniazd RCA, oraz jedna para gniazd XLR. W przedwzmacniaczu pracują ulepszone, względem poprzedniej wersji tego urządzenia, obwody wejściowe. Zestrojono je w taki sposób, aby nie wpływały na przesyłany sygnał. Równie istotnym elementem przedwzmacniacza jest przetwornik C/A, oparty o doskonały układ Burr-Brown PCM1794. W torze analogowym przetwornika zastosowano szerokopasmową konwersję I/V, o raz filtry analogowe o niskiej dobroci. Moduł Bluetooth pracuje w trybie aptX, który gwarantuje najlepszą jakość transmisji, porównywalną z jakością charakterystyczną dla płyty CD. Sprawia to, że PRD-3S nie tylko posiada bogate wyposażenie, ale również świetnie brzmi.

Przedwzmacniacz wyposażono w trzy wyjścia analogowe, dwa XLR, oraz jedno RCA. Dzięki temu, może on zostać zintegrowany w dowolnym systemie audio, również w aplikacjach bi-ampingowych. Wejście Trigger 12V pozwala na sterowanie włączeniem wzmacniacza podłączonego do tej jednostki. Znacząco poprawia to komfort korzystania z zestawu audio.

NPM oznacza, że urządzenie, które ma to rozwinięcie w nazwie oferuje funkcjonalności sieciowe m.in. bezpośredni dostęp do serwisów muzycznych Tidal, Qobuz oraz Deezer. Dobór tych serwisów nie jest zresztą przypadkowy – są to jedne z niewielu serwisów, które oferują streaming muzyki w wysokiej jakości.

NPM oferuje również kompatybilność z UPnP i DLNA, dzięki czemu możemy odtworzyć muzykę zgromadzoną np. na serwerze NAS czy komputerze. Dodatkowo urządzenie zintegrowane jest z systemem Roon, dzięki czemu może służyć jako odbiornik muzyki wysyłanej z tego programu do odtwarzania, który zyskuje coraz większą popularność wśród audiofili.
Do zarządzania urządzeniem należy pobrać dedykowaną aplikację przygotowaną przez Gato.

Moduł NPM stworzono na bazie otwartej platformy, dzięki czemu w przyszłości będzie możliwe dodawanie kolejnych funkcjonalności poprzez aktualizację oprogramowania.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia analogowe XLR i RCA
- Wejścia cyfrowe: USB, współosiowe i optyczne
- Bluetooth aptX
- Dwie pary wyjść XLR i jedna para RCA
- Najwyższej klasy przetwornik C/A PCM1794
- Pasmo przenoszenia 20 Hz-100 kHz - 0.5 dB
- Zniekształcenia THD <0,001%
- Wyjścia RCA, XLR
- Wyzwalacz 12V
- Pilot
- Pobór mocy (max) 30 W
- Pobór mocy (standby) < 1W
- Wymiary (S x W x G) mm 325 x 105 x 420
- Waga kg 7

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.