Grado GW100 - kredyt 10x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Grado
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Grado GW100

Możliwość zakupu słuchawek w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne Grado GW100

Od 1953 roku Grado Labs tworzyło produkty we własnym tempie, a pierwsze bezprzewodowe słuchawki to tylko pierwszy krok do tego, co nadejdzie. Nie spieszyliśmy się, aby uzyskać odpowiedni dźwięk i nie robiliśmy żadnych kompromisów w GW100. Nic nie ginie poza kablami.

Wewnątrz GW100 są nasze sygnowane przetworniki Grado. Są takie same, jakie występują w przewodowych słuchawkach. Przetworniki są precyzyjnie dostrojone do każdej z obudów. Pożądane możliwości brzmieniowe GW100 nie byłyby możliwe bez wielu lat doświadczeń w projektowaniu przetworników.

GW100 to pierwsze na świecie słuchawki Bluetooth z otwartym tyłem. Obudowy głośników i elementy wewnętrzne zostały zaprojektowane od podstaw, teraz pracują razem, aby znacząco zmniejszyć ucieczkę dźwięku nawet o 60%. 

Wszystkie nasze słuchawki, są zaprojektowane w podobnym tonie, który jest widoczny we wszystkich modelach, od kiedy zaczęliśmy je budować prawie 30 lat temu. GW100 kontynuuje to, wyglądając jak część rodziny na pierwszy rzut oka. Te bezprzewodowe słuchawki są kamieniem milowym w naszej 65-letniej historii.

Specyfikacja techniczna:
- Wersja Bluetooth: 4.2 z apt-X
- Pojemność baterii: 320 mAh
- Odległość robocza: 10m
- Żywotność baterii: 15 godzin 
- Pasmo przenoszenia: 20 Hz ~ 20 KHz
- Czułość mikrofonu: 42dB +/- 3dB
- Typ przetwornika: Dynamiczny
- Zasada działania: Open Air
- SPL 1mW: 99,8 dB
- Impedancja nominalna: 32 omy
- W zestawie: słuchawki, kabel do ładowania micro-USB, kabel audio 3,5 mm

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki Grado objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.