HiBy RS6 (Złoty) - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiBy Music
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 7 199,00 zł brutto
 • szt.
 • 7 199,00 zł 6 999,00 zł / szt.

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res HiBy RS6 (Złoty)

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res HiBy RS6

Przenośny odtwarzacz audio na architekturze Darwin w kolorze Champagne Gold
HiBy RS6 to pierwszy przenośny odtwarzacz audio (DAP) oparty na autorskiej architekturze Darwin, która jest rozwinięciem tradycyjnej technologii R2R. Gwarantuje ona niezwykle naturalne i muzykalne, a przy tym świetne technicznie brzmienie. HiBy RS6 wyróżnia się do tego systemem Android, 5-calowym ekranem FullHD, wydajnym układem Snapdragon 660, obsługą MQA 16x oraz świetnej jakości obudową, którą wykonano z miedzi.

HiBy RS6 na architekturze Darwin
HiBy RS6 jest pierwszym produktem firmy bazującym na technologii Darwin. To architektura przetwarzania dźwięku cyfrowego w wysokiej rozdzielczości opracowana przez inżynierów HiBy. Jest to rozwinięcie tradycyjnej architektury R2R, w której wykorzystano kompensację liniową drabinki rezystorowej, ale do tego zaawansowane funkcje, jak liniowy filtr FIR, bypass dla plików DSD czy opcję przełączania się między trybami OS/NOS (oversampling lub non-oversampling).

Architektura Darwin w HiBy RS6 jest rozwiązaniem niezwykle elastycznym oraz w pełni konfigurowalnym, co daje ogromne możliwości jej rozwoju i ulepszania.

HiBy RS6 z zaawansowanymi filtrami
Rozwiązanie Darwin w HiBy RS6 wspiera 16-krotny oversampling (oraz tryb NOS), a do tego ma wiele typów filtrów (m.in. liniowy FIR), z których mogą korzystać użytkownicy. Gwarantują one nie tylko reprodukcję oryginalnego dźwięku i zachowanie spójnej fazy, ale umożliwia również personalizację układu, aby dopasować go do słuchawek o różnej charakterystyce - osiągnięcie najlepszej synergii w parze z modelami o różnych konstrukcjach i konfiguracjach przetworników.

HiBy RS6 z oversamplingiem lub NOS
Użytkownicy HiBy RS6 sami decydują o trybie pracy architektury Darwin. Umożliwia to korzystanie z:

 • trybu NOS (non-oversampling) - pominięcie oversamplingu oraz antyaliasingu, co umożliwia niemal natychmiastową odpowiedź na zmiany transjentów i dynamiki oraz konwersję do dźwięku analogowego w najbardziej surowej i bezpośredniej formie;
 • tryb oversamplingu - umożliwia usuwanie artefaktów aliasingu oraz odblokowuje wszystkie funkcje architektury Darwin, dzięki czemu można korzystać ze spersonalizowanych ustawień (dopasowanie pod słuchawki o różnej sygnaturze).

RS6 z precyzyjnymi oscylatorami kwarcowymi
HiBy RS6 wyposażony jest w dwa wysokiej jakości oscylatory kwarcowe dla 44,1 kHz i 48 kHz, które taktowane są częstotliwościami 45,158 MHz i 49,152 MHz oraz gwarantują świetną precyzję (-140 dBc/Hz @ 1 Khz, DSD256). Umożliwia to dekodowanie plików do 768 kHz i DSD do 256x z bardzo niskim poziomem zniekształceń (THD poniżej 0,003 %/ - 115 dB).

HiBy RS6 z funkcją DSD bypass
Model HiBy RS6 został wyposażony w dedykowane dla PCM i DSD filtry dolnoprzepustowe (LPF). Gwarantuje to natywne dekodowanie plików DSD w systemie R2R - specjalnie dobrany LPF eliminuje zniekształcenia powodowane przez proces modulacji delta-sigma, co umożliwia optymalizację reprodukcji audio dla standardu DSD.

HiBy RS6 pod wiele różnych słuchawek
Opracowując RS6 firma HiBy rozpoczęła współpracę z wieloma producentami słuchawek, aby ich zespoły odpowiedzialne za strojenie mogły dopasować parametry sprzętowe architektury Darwin pod charakterystykę konkretnych modeli słuchawek. W ten sposób przygotowano wiele dedykowanych ustawień, które mają być idealnie dopasowane do wielu różnych IEM-ów, w tym produktów Unique Melody, qdc czy 64 Audio.

Ustawienia pod specyficzne słuchawki dostępne są w dedykowanej zakładce i można przechodzić między nimi jednym kliknięciem. Co więcej, HiBy współpracuje już z kolejnymi firmami w celu przygotowania jeszcze większej liczny dedykowanych ustawień.

Naturalne i muzykalne brzmienie HiBy RS6
HiBy RS6 wykorzystano sekcję wzmocnienia na bazie technologii R2R. Umożliwiło to osiągnięcie naturalnego i muzykalnego brzmienia, które ożywia muzykę oraz gwarantuje immersyjne doświadczenia z obcowania z nią.

HiBy RS6 ze świetnym modułem wzmacniacza
HiBy RS6 wyposażony jest w dyskretny obwód wzmacniacza, w którym zaimplementowano aż trzy bufory - jeden OPA1642 i dwa OPA1612. Gwarantuje to duży prąd dla sekcji wyjściowej, co przekłada się na rewelacyjne oddanie dynamiki i transjentów. Uzupełnienie są cztery flagowe wzmacniacze operacyjne OPA1622 (konfiguracja 2 x 2), które pełnią rolę wzmacniaczy słuchawkowych dla ośmiu niezależnych kanałów.

Systemem tym steruje profesjonalny cyfrowy kontroler głośności NJW1195A, co gwarantuje lepszą czystość sygnału oraz optymalną dynamikę w każdych warunkach.

HiBy RS6 z wyjściami 3,5 mm i 4,4 mm
HiBy RS6 ma dwie pary wyjść 3,5 mm (single ended) i 4,4 mm (balanced), z których jedno jest wyjściem słuchawkowym, a jedno wyjściem liniowym. Specjalnie zaprojektowany obwód wzmacniacza umożliwił do tego osiągnięcie mocy wyjściowej na poziomie aż 690 mW (dla wyjścia zbalansowanego 4,4 mm), dzięki czemu DAP świetnie radzi sobie z napędzaniem nawet słuchawek nausznych.

HiBy RS6 z Android 9, HiBy OS oraz DTA
HiBy RS6 oparty jest na platformie Android w wersji 9 która została zoptymalizowana przez inżynierów firmy pod kątem obsługi dźwięku. Model jest do tego wyposażony w odświeżoną nakładkę HiBy OS, którą można wprowadza szereg autorskich dodatków, jak odtwarzacz HiBy Music, HiBy Link do parowanie ze smartfonami czy kodek audio UAT (Ultra Audio Transmission).

Inżynierowie HiBy wykorzystali do tego architekturę DTA, co umożliwiło obejście konwersji częstotliwości próbkowania systemu Android. Jest to globalna bezstratna technologia wyjściowa, która gwarantuje brak zakłóceń dźwięku na wyjściu i wejściu, które powodować może część funkcji systemu.

HiBy RS6 z obsługą streamingu offline
Model R6 umożliwia korzystanie z aplikacji firm trzecich, w tym usług streamingu muzyki, jak TIDAL, Spotify, Deezer czy Qobuz (użytkownicy mogą korzystać także z odtwarzania w trybie offline). Model jest ponadto jednym z niewielu DAP-ów, który obsługują tryb Ultra HD w aplikacji Amazon Music, co wyraźnie poprawia jakość materiału.

HiBy RS6 ze wsparciem dla technologii MQA
HiBy RS6 nie tylko wspiera standard MQA (Master Quality Authenticated), ale także obsługuje jego 16-krotne renderowanie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się wyższej jakości nagraniami, które w pełni oddają intencje artystów, a do tego są zapisane w niedużych plikach (łatwe do strumieniowania i pobierania). Model obsługuje MQA w usługach streamingu, jak TIDAL Masters czy Xiami Music.

HiBy RS6 ze Snapdragonem 660 i 4 GB RAM-u
HiBy RS6 bazuje na wykonanym w procesie litograficznym 14 nm LPP układzie Snapdragon 660 firmy Qualcomm, który ma 8 rdzeni Kryo 260 o taktowaniu do 2,2 GHz i układ graficzny Adreno 512. SoC (system-on-a-chip) ten gwarantuje powalającą szybkość działania oraz bezproblemową obsługę wszystkich aplikacji.

DAP ma do tego aż 4 GB pamięci RAM, co umożliwia jednoczesne korzystanie z wielu aplikacji. 64 GB pamięci wbudowanej można z kolei rozszerzyć za pomocą kart microSD (do 2 TB).

Stylowe wzornictwo i świetne wykonania HiBy RS6
HiBy RS6 ma obudowę o nowym wzornictwie firmy HiBy, które znane jest już z świetnie ocenianego modelu R6. Charakteryzuje się on prostą bryłą ze stylowo wyprofilowanymi krawędziami i charakterystycznymi przyciskami funkcyjnymi oraz warstwami hartowanego szkła z przodu i z tyłu.

Obudowa HiBy RS6 została wykonana z miedzi i przykuwa wzrok piękną powierzchnią w kolorze złotym (champagne gold). Dotyczy to również eleganckiego pokrętła głośności, które świetnie komponuje się z obudową.

HiBy RS6 z 5-calowym ekranem IPS FullHD
HiBy RS6 wyposażony jest nowy, 5-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości FullHD (1920 x 1080 pikseli) i formacie 16:9, który może pochwalić się zagęszczeniem pikseli na poziomie aż 443 PPI. Gwarantuje on świetnej jakości obraz w każdych warunkach, a do tego świetnie obsługuje dotyk. Panel wspiera funkcję wybudzania po dwukrotnym dotknięciu oraz gesty multi-touch.

Ekran w RS6 chroni hartowane szkło Gorilla Glass 5 firmy Corning. Firma zadbała dodatkowo o powłokę oleofobową, która zapobiega pojawianiu się na jego powierzchni odcisków palców i innych zabrudzeń.

HiBy RS6 z dwuzakresowym modułem Wi-Fi
Hiby RS6 wyposażony jest w dwuzakresowy moduł Wi-Fi (2,4/5 GHz) oraz nową antenę, która wbudowana jest w górną część obudowy. Gwarantuje to stabilny transfer muzyki w każdych warunkach (szczególnie podczas korzystania z usług streamingu, jak TIDAL, Spotify czy Deezer).

HiBy RS6 z Bluetooth 5.0 z UAT, LDAC i aptX HD
Model RS6 ma moduł Bluetooth 5.0, który działa dwukierunkowo - DAP może działać zarówno jako nadajnik, jak i odbiornik sygnału. Wspiera on dodatkowo nie tylko popularne kodeki audio, jak LDAC, aptX HD, aptX, AAC i SBC, ale również standard UAT.

Rozwiązanie UAT, czyli Ultra Audio Transmission, to stworzony przez HiBy kodek audio, który gwarantuje najwyższą jakość przesyłu dźwięku po Bluetooth. Wspiera dźwięk do 192 kHz i cechuje się przepływnością do 1,2 Mb/s, a do tego ma funkcję automatycznego optymalizowania transmisji w zależności od wybranych treści.

HiBy Link, czyli obsługa RS6 z poziomu smartfonu
Model RS6 wyposażony jest w funkcję HiBy Link, która ułatwia komunikację ze smartfonami. Po zainstalowaniu aplikacji HiBy Music na telefonie użytkownicy mogą sparować z nim DAP-a za pomocą łączności Bluetooth lub Wi-Fi, a następnie przeglądać bibliotekę utworów, kontrolować odtwarzacz czy zarządzać głośnością.

Długi czas odtwarzania audio z HiBy RS6
HiBy RS6 ma wbudowaną baterię o pojemności 4500 mAh, która gwarantuje długi czas pracy na pojedynczym ładowaniu - do 10 godz. odtwarzania muzyki z wykorzystaniem złącza 3,5 mm i do 8,5 godz. poprzez złącze 4,4 mm. DAP może do tego działać nawet przez 25 dni w trybie czuwania. Model wspiera ponadto technologię szybkiego ładowania Qualcomm Quick Charge 3.0 (18 W), co umożliwi szybkie ładowanie baterii.

Specyfikacja Techniczna:

 • wymiary: 130 x 73 x 15 mm
 • ciężar: 315 g
 • system: Android 9.0
 • ekran: 4,97 cale, IPS LCD
 • rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 pikseli
 • zagęszczenie pikseli: 443 PPI
 • SoC: Qualcomm Snapdragon 660
 • rdzenie: 8 x Kryo 260
 • GPU: Adreno 512
 • pamięć RAM: 4 GB
 • pamięć wbudowana: 64 GB
 • slot kart: microSD, do 2 TB
 • układ DAC: architektura Darwin (R2R)
 • wyjścia słuchawkowe: 3,5 mm, 4,4 mm
 • wyjścia liniowe: 3,5 mm, 4,4 mm
 • wyjście cyfrowe: SPDIF (USB)
 • wyjście USB: 3.1, typu C
 • tryb DAC USB: tak
 • Bluetooth: 5.0
 • kodeki audio Bluetooth: UAT, LDAC, aptX, AAC, SBC
 • Wi-Fi: dwuzakresowe, 2,4 GHz/5 GHz
 • protokoły Wi-Fi: a/b/g/n
 • bateria: 4500 mAh
 • maksymalny czas odtwarzania (4,4 mm): 8,5 godz.
 • maksymalny czas odtwarzania (3,5 mm): 10 godz.
 • czas ładowania: 3 godz.
 • szybkie ładowanie: Qualcomm Quick Charge 3.0

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego 4,4 mm (balanced)

 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 45 kHz
 • napięcie wyjściowe: 4,7 Vrms
 • moc wyjściowa: 690 mW
 • crosstalk: 98 dB
 • SNR: 114 dB
 • zakres dynamiczny: 95 dB
 • THD+N: 0,003 %
 • impedancja wyjściowa: 0,8 Ω

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego 3,5 mm (single ended)

 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 45 kHz
 • napięcie wyjściowe: 2,4 Vrms
 • moc wyjściowa: 180 mW
 • crosstalk: 72 dB
 • SNR: 114 dB
 • zakres dynamiczny: 95 dB
 • THD+N: 0,003 %
 • impedancja wyjściowa: 0,4 Ω

Charakterystyka wyjścia liniowego 4,4 mm

 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 45 kHz
 • napięcie wyjściowe: 4 Vrms
 • crosstalk: 104 dB
 • SNR: 115 dB
 • zakres dynamiczny: 115 dB
 • THD+N: 0,003 %
 • impedancja wyjściowa: 10 kΩ

Charakterystyka wyjścia liniowego 3,5 mm

 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 45 kHz
 • napięcie wyjściowe: 2 Vrms
 • crosstalk: 102 dB
 • SNR: 115 dB
 • zakres dynamiczny: 115 dB
 • THD+N: 0,003 %
 • impedancja wyjściowa: 10 kΩ

Zawartość zestawu:

 • przenośny odtwarzacz audio HiBy RS6
 • skórzane etui w kolorze brązowym
 • folia ochronna na ekran
 • przewód USB-C - USB-A
 • cyfrowy kabel koaksjalny USB-C - RCA

Warunki gwarancji:
Urządzenia HiBy Music objęte są 12-miesięczną gwarancją.