HiFiMan Ananda BT - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 295,00 zł 4 495,00 zł / szt.

Bezprzewodowe słuchawki nauszne HiFiMan Ananda BT

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Bezprzewodowe słuchawki nauszne HiFiMan Ananda BT

HiFiMan jest dobrze znany ze swoich wyjątkowych słuchawek. Większość modeli referencyjnych zaczynając od Sundary a na Susvarze kończąc bazuje na technologii planarno-magnetycznej. Do zestawienia dołączył nowy model. Ananda dołączą do tej znakomitej rodziny nauszników jako druga od góry w cenniku.

Ananda - dla buddystów stan ekstremalnego szczęścia. W przypadku HiFiMan - model słuchawek średniej wielkości o konstrukcji otwartej z 1-2-mikronową planarną membraną magnetyczną „NSD”. W każdym z nauszników Ananda-BT znajduje się zasilany bateryjnie obwód wzmacniający, który komunikuje się bezpośrednio ze sterownikiem. Wzmacniacze są zasilane bezprzewodowo przez wejście strumieniowe Bluetooth, które obsługuje powszechnie stosowany kodek aptX HD firmy Qualcomm o jakości 24 bit i 96 kHz lub poprzez złącze USB-C z telefonu w jakości 24 bit /192 kHz oraz mniej znany LHDC firmy HWA.

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.