HiFiMan Ananda Stealth Magnets - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 790,00 zł 3 099,00 zł / szt.

Słuchawki przewodowe HiFiMan Ananda Stealth Magnets (2022)

Słuchawki przewodowe HiFiMan Ananda Stealth Magnets

Słuchawki planarne Hi-Fi o konstrukcji otwartej
Ananda to słowo z sanskrytu, które oznacza stan wewnętrznej radości i błogości, i rzeczywiście słuchawki HiFiMAN Ananda potrafią wciągnąć słuchacza w bogatą, wielowarstwową przestrzeń dźwięków i wprowadzić w stan samoistnego szczęścia. Teraz ikoniczne już Anandy zaktualizowano o najnowsze innowacyjne technologie opracowane w zespole HiFiMAN, czyli magnesy Stealth Magnets oraz membranę NEO supernano (NsD). Na scenę wchodzi Ananda Stealth Magnets, oferująca niebiańską błogość brzmienia bez turbulencji.

Akustycznie niewidzialny magnes Stealth
W przeciwieństwie do fal dźwiękowych wytwarzanych przez konwencjonalny magnes, specjalny kształt magnesów Stealth umożliwia przechodzenie fal przez magnesy bez generowania zakłóceń.

Zaawansowana konstrukcja magnesu HIFIMAN jest akustycznie transparentna, radykalnie zmniejszając turbulencje dyfrakcji fal, które pogarszają integralność fal dźwiękowych. Zmniejszone zniekształcenia zapewniają czysty dźwięk, który jest dokładny i pełnozakresowy.

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)
Nowe wydanie słuchawek planarnych HiFiMAN Ananda Stealth Magnets oparto na ultracienkiej membranie NEO Supernano, w skrócie NsD, która jest o 80% cieńsza od poprzednich konstrukcji. Membrana NsD, która ma jedynie pomiędzy 1 a 2 mikrometrami grubości, pozwala na błyskawiczną odpowiedź impulsową i skutkuje m.in. niezwykle szczegółowym, muzykalnym brzmieniem bez odczuwalnych zniekształceń.

Wysoka skuteczność
Wysoka skuteczność na poziomie 103dB pozwala użytkować Anandę Stealth Magnets z nieomal każdym smartfonem lub urządzeniem przenośnym audio. To jedne z niewielu nausznych, planarnych słuchawek audiofilskich, które można napędzić za pomocą telefonu komórkowego wyposażonego w wyjście słuchawkowe. Najwyższa jakość zastosowanych przetworników zapewnia błogą jakość dźwięku przy zachowaniu niskiego poziomu zniekształceń.

Słuchawki HiFiMAN Stealth Magnets wyposażone są w asymetryczne nausznice dopasowane do anatomicznego kształtu małżowin usznych, co zapewnia niezwykłą wygodę podczas odsłuchu.

Opatentowany system "Window Shade" to sprawdzony sposób HiFiMANA na lepszą ochronę przetwornika przed uszkodzeniami mechanicznymi, przy zachowaniu otwartej konstrukcji, która pozytywnie wpływa na walory brzmieniowe słuchawek.

Hybrydowy pałąk nagłowny
Ananda została wyposażona w skrupulatnie zaprojektowany pałąk nagłowny, który oferuje skuteczne i równomierne rozprowadzanie masy słuchawek, tak aby uzyskać znakomity komfort noszenia, nawet podczas długich sesji odsłuchowych. Czarne, matowe wykończenie nadaje mu elegancki wygląd.

Złącza mini Jack 3.5mm zastosowane w słuchawkach HiFiMAN Ananda Stealth Magnets zostały przeprojektowane tak, by zwiększyć ich wytrzymałość. Zastosowanie standardowe złącza pozwala na podłączenie planarów także do kabli innych producentów. Daje to bogaty wachlarz możliwości eksperymentowania oraz jak najlepszego dopasowania brzmienia do swoich preferencji.

Dodatkowo w zestawie znajdziemy także podwójny kabel niezbalansowany z wtykami 3.5mm - 1.5m (przewód do słuchawki: prawa, lewa) oraz adapter duży Jack 6.35mm na mały Jack 3.5mm.

Specyfikacja Techniczna:

 • Przetworniki: Magnetostatyczne (wstęgowe)
 • Konstrukcja obudowy: Otwarta
 • Zaawansowana technologia Stealth Magnets, czyli "akustycznie niewidzialne" magnesy
 • Najnowsza ultra cienka i super szybka membrana NEO Supernano
 • Pasmo przenoszenia: 8 Hz - 55 kHz
 • Czułość: 103 dB
 • Impedancja: 27 Ohm
 • Długość przewodu: 1.4m
 • Waga: 440 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.