HiFiMan Arya Organic Stealth Magnets - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 6 999,00 zł / szt.

Słuchawki przewodowe HiFiMan Arya Organic Stealth Magnets (2023)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki przewodowe HiFiMan Arya Organic Stealth Magnets

Słuchawki HiFiMan Arya Organic Stealth Magnets to najnowsza, trzecia już generacja modelu Arya. Nowe wzornictwo wprowadza do konstrukcji nauszników drewniane elementy, które mają zapewnić pełniejszą sygnaturę dźwiękową, przy jednoczesnym zachowaniu szerokiej sceny dźwiękowej i wiernym odwzorowaniu dźwięku bez podbarwień, charakterystycznych dla tego modelu. Mimo tych zmian, swoim wyglądem nadal nawiązują do kultowego modelu HE1000, jednak teraz bez problemu wyróżniają się wśród innych planarnych słuchawek w portfolio marki HiFiMAN.

Obniżona impedancja 16 Ohm zamiast wcześniejszych 32 Ohm sprawia, że są to słuchawki, które dużo łatwiej napędzić.

Konstrukcję planarnych HiFiMan Arya Organic wykonano z metalu i wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu jest nie tylko wytrzymała, ale i lekka, co korzystnie wpływa na komfort użytkowania. Arya Organic ma wygodny, ergonomiczny kształt. Metalowa konstrukcja jest frezowana w technologii CNC i ręcznie polerowana, co nadaje jej jeszcze większej elegancji i odrobiny subtelności.

HiFiMan Arya Organic to otwarte słuchawki magnetyczne do użytku w domu, w cichszym otoczeniu. Głównym powodem istnienia Arya Organic jest to, że producent chciał zapewnić bardziej muzyczną i cieplejszą opcję dla modelu Arya SE.

Membrana o grubości nanometra
Przełomowa technologia opracowana przez firmę HIFIMAN i pierwsza tego rodzaju w zastosowaniach słuchawkowych. Praca z tym zaawansowanym materiałem jest niezwykle trudna z uwagi na instalacje folii. Przetwornik planarny HE1000se jest kamieniem węgielnym jego niezwykłego dźwięku.

Akustycznie niewidoczny magnes Stealth
W przeciwieństwie do fal dźwiękowych wytwarzanych przez konwencjonalny magnes, specjalny kształt magnesów Stealth umożliwia falom przechodzenie przez magnesy bez generowania zakłóceń. Zaawansowana konstrukcja HIFIMAN jest akustycznie przezroczysta, radykalnie zmniejszając turbulencje dyfrakcji fal, które degradują integralność fali dźwiękowej. Zredukowane zniekształcenia zapewniają czysty dźwięk, który jest dokładny i ma pełny zakres.

Opatentowany system „Window Shade”
Stworzony, aby zaspokoić potrzebę ochrony przetwornika i zoptymalizowanej konstrukcji otwartej.

Rzemiosło
Metalowa konstrukcja jest tworzona poprzez frezowanie CNC i ręczne polerowanie. Aby spełnić standardy określone przez HIFIMAN, wykończenie powierzchni jest obsługiwane i udoskonalane przez skrupulatnych rzemieślników.

Przewody
Arya upraszcza sprawę dzięki pojedynczemu przewodowi z miedzi krystalicznej. Wyposażony w wtyczkę 6.35 mm i kruczoczarne tkane wykończenie zewnętrzne, jest idealnym uzupełnieniem dźwięku i obrazu Aryi.

Asymetryczne nauszniki
Dopasowują się do naturalnego kształtu ludzkiego ucha.

Opaska na głowę
Ergonomiczna konstrukcja dla większości ludzi, z większą niezawodnością i trwałością.

Solidna, wymienialna przez użytkownika konstrukcja złącza 3.5 mm
Umożliwia łatwą wymianę kabli, zapewniając zarówno maksymalną trwałość, jak i zwiększone możliwości dostosowywania.

Specyfikacja Techniczna:

  • Pasmo przenoszenia: 8 Hz - 65 kHz
  • Skuteczność: 94 dB
  • Impedancja: 16 Ohm
  • Waga: 440g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.