HiFiMan Audivina - Raty 20x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 11 990,00 zł 8 995,00 zł / szt.

Słuchawki przewodowe HiFiMan Audivina (2023)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 i 20 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki przewodowe HiFiMan Audivina

HiFiMAN Audivina audiofilskie słuchawki planarne
Audivina posiada komorę rezonansową inspirowaną architekturą akustyczną Beyreuth Festival Theatre w Niemczech. Słynie ona z wielostopniowego tłumienia, które przyczynia się do tego, że w małej, zamkniętej przestrzeni słuchacz słyszy szeroką, szczegółową scenę dźwiękową. Dźwięk biegnie okrężną drogą przez komorę, tworząc szeroką scenę dźwiękową wykraczającą poza to, co jest zwykle kojarzone ze słuchawkami o konstrukcji otwartej.

Zamknięte słuchawki Audivina podobnie jak wersja otwarta wyposażone są w ultra cienką membranę NEO „supernano” (NsD) oraz najnowszą technologię HiFiMAN-a – niewidzialne magnesy Stealth Magnets.

Stealth Magnets, czyli akustycznie „niewidzialne magnesy"
W porównaniu do magnesów o prostokątnym przekroju, których używa się w standardowych konstrukcjach planarnych, najnowsze rozwiązanie wprowadzone przez HIFIMAN-a, czyli akustycznie transparentne magnesy Stealth Magnets radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, które upośledzają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu.

Stealth Magnets, dzięki unikalnemu kształtowi, zapewniają bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Ma to znaczący wpływ na zmniejszenie dyfrakcji fal, czyli ich rozproszenia, co pozwala zachować ich integralność i objawia się czystszym, bardziej detalicznym brzmieniem dźwięków i jeszcze wierniejszym budowaniem sceny dźwiękowej.

Super szybka, ultracienka membrana NEO „supernano” (NsD)
Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium HiFiMAN-a, jest ultra cienka membrana NEO Supernano (NsD) – o 80% cieńsza niż membrany w innych popularnych słuchawkach. Sprawia to, że otrzymujemy szybką reakcję, wysoką dynamikę i szczegółowe obrazowanie.

Konstrukcja zamknięta i muszle z drewna
Audivina to słuchawki planarne o konstrukcji zamkniętej i jako takie, oferują użytkownikom odseparowanie od hałasu z otoczenia, a jednocześnie przez to że dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, jak to jest w konstrukcji otwartej, zapewniają użytkownikowi większą dyskrecję co do odsłuchiwanych materiałów, co na pewno docenią także współdomownicy.

Stylowe, ręcznie montowane nauszniki z pięknymi muszlami z drewna przykuwają uwagę i choć kolorem i całą stylistyką przywodzą na myśl model R10P, to jednak muszle Audivina są zdecydowanie płytsze. Miękkie pady wykonano z pianki zapamiętującej kształt i ustawiono pod kątem, który zapewnia najlepsze możliwe dopasowanie do anatomii ucha zewnętrznego oraz izolację od dźwięków z zewnątrz.

Komfort, design i izolacja
Hybrydowy pałąk z opaską i precyzyjną regulacją pozwala na właściwe dopasowanie do każdej wielkość głowy oraz wysoki komfort użytkowania. Wygodne nauszniki wykonane są z gładkiej ekologicznej skóry, ranty padów pokrywa sprężysta siateczka o heksagonalnej strukturze, a ich wnętrze wypełnia wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu.

Do wykonania muszli wykorzystano precyzyjną technologią CNC oraz aluminium klasy lotniczej, a staranne dobranie wzorów słoi podkreśla ich artystyczny design.

Specyfikacja Techniczna:

  • Pasmo przenoszenia: 5 Hz - 55 kHz
  • Skuteczność: 97 dB
  • Impedancja: 20 Ohm
  • Waga: 470g

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.