HiFiMan HE-R10P - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 29 995,00 zł 27 995,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne, planarne HiFiMan HE-R10P

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne, planarne HiFiMan HE-R10P

Słuchawki planarne o konstrukcji zamkniętej
Model HE-R10P to flagowe słuchawki zamknięte, planarne, z membraną wykonaną w nanotechnologii. W planarnych słuchawkach HE-R10P zastosowano sprawdzoną, topową technologię Topology Diaphragm, do którego inspiracją była praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMAN. Staranne uformowanie struktury na powierzchni nanocienkiej membrany pozwala otrzymać parametry akustyczne nieosiągalne standardowymi metodami. Uzyskujemy dźwięk precyzyjny i detaliczny, a jednocześnie – nadal jest to brzmienie naturalne i nieagresywne.

HE-R10P łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i piękny design.

Akustycznie niewidzialne magnesy, czyli technologia Stealth Magnets

Po obu stronach membrany umieszczono akustycznie "niewidzialne" magnesy, czyli Stealth Magnets, których unikalny kształt zapewnia bezkolizyjne przechodzenie fali dźwiękowej do naszego ucha i brak zakłóceń, które występowałyby przy magnesach o standardowej budowie. Zaawansowana technologia Stealth Magnets firmy HIFIMAN radykalnie zmniejsza turbulencje i dyfrakcje fal dźwiękowych, czyli ich rozproszenie, które pogarszają jakość dźwięku docierającego do naszych uszu.

Muszle z drewna wiśniowego

Dodatkowo, umieszczenie płaskiego przetwornika wewnątrz dużej, drewnianej muszli wykonanej z litego drewna wiśniowego zapewnia bezprecedensową przestrzeń i „oddech”. Dzięki temu HE-R10P dostarcza ciepły, przewiewny dźwięk z doskonałą klarownością, głębokim basem i wyjątkowo przestronną sceną dźwiękowej.

W najnowszej serii HE-R10 producent proponuje dwa modele o konstrukcji zamkniętej: HE-R10D (dynamiczne) i HE-R10P (planarne).

W kwestii opakowania jak i ogólnego designu HE-R10P są prawie identyczne z modelem HE-R10D.

HE-R10P otrzymujemy w pokaźnej walizce, która przypomina skrzynię ze skarbami. Aby zapewnić kompatybilność z najszerszym zakresem źródeł, do słuchawek dołączono trzy wysokiej jakości kable z monokrystalicznej miedzi w czarnym, nylonowym oplocie: z wtykiem 3,5 mm (1,5m), z wtykiem 6,35 mm (3m) oraz zbalansowany kabel z gniazdem XLR (3m).

Pojedyncze gniazdo TRSS 3.5mm osadzone w dolnej części lewej muszli pozwala szybko i bezproblemowo przepiąć kable.

Specyfikacja Techniczna:

 • Typ: nauszne
 • Konstrukcja: zamknięta
 • Impedancja: 30 Ohm
 • Skuteczność: 100 dB
 • Pasmo przenoszenia: 10 - 60.000 Hz
 • Waga: 460 g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.