HiFiMan HE-R9 Wired - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: HiFiMan
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 2 299,00 zł brutto
 • szt.
 • 2 795,00 zł 1 890,00 zł / szt.

Słuchawki planarne HiFiMan HE-R9 Wired

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Porównujemy wybrane modele słuchawek HiFiManPorównujemy wybrane modele słuchawek HiFiMan

Słuchawki planarne HiFiMan HE-R9 Wired

Słuchawki przewodowe, planarne o konstrukcji zamkniętej
HE-R9 to, kolejna po modelu R-10D, propozycja referencyjnych zamkniętych słuchawek dynamicznych od uznanego producenta audiofilskich rozwiązań - HiFiMan. HE-R9 łączy w sobie doskonałe parametry techniczne, wysoki poziom muzykalności i niezwykły design. Słuchawki oferowane są w dwóch wariantach – przewodowej, czyli „Wired” oraz bezprzewodowej, z opcjonalnym modułem Bluemini R2R, który zastosowano wcześniej także m.in. w słuchawkach HiFiMan Deva Pro.

HiFiMan HE-R9 to referencyjne słuchawki dynamiczne, w których nie zabrakło sprawdzonej, topowej technologii Topology Diaphragm. Kluczową rolę w jej opracowaniu odegrała praca doktorska Dr Fang Bian, założyciela firmy HiFiMan, w której wykazał, że staranne uformowane nanocząsteczkowe struktury na powierzchni membrany pozwalają na otrzymanie unikalnych parametrów akustycznych.

Eleganckie i potężne
Zewnętrzna część pałąka pokryta jest wysokiej jakości skórą, która nadaje mu miękki i elegancki wygląd. Wewnątrz znajduje się wysokiej jakości pianka z pamięcią kształtu, dobrana tak, aby uzyskać jak najwygodniejsze dopasowanie i elastyczność. Sam szkielet pałąka wykonany jest z litej stali.

Konstrukcja jest zarówno lekka, jak i mocna, solidna, ale delikatna i zaprojektowana tak, aby przekazać szczegóły i muzykalność, która nie ma sobie równych na rynku.

Duże nauszniki zapewniające doskonałą akustykę
Te charakterystyczne karmazynowo-czerwone nauszniki są duże, z wewnętrzną przestrzenią, która pomaga wytworzyć znaczną, specjalną głośność i niezbędną przestrzeń do oddychania, aby potężny przetwornik brzmiał jak najlepiej.

Połączenia przewodowe - tryb podwójnej zgodności
Gniazdo słuchawek może zagospodarować zarówno dwustronny kabel niezbalansowany 3,5 mm, jak i jednostronny kabel zbalansowany 3,5 mm (lewe gniazdo). Moduł sprzętowy Bluemini R2R (do nabycia osobno) łatwo podłącza się do lewego gniazda.

Do modelu HE-R9 Wired można dołączyć niezwykle wydajny adapter Bluemini R2R, który pozwoli na nawet do 8 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki w oparciu o interfejs Bluetooth 5.0. Dzięki temu, że obsługuje kodeki AAC, aptX, aptX HD i LDAC, nie musimy rezygnować z wysokiej jakości dźwięku. Bluemini posiada pojedynczy przycisk, diodę oraz gniazdo USB-C, które służy zarówno do ładowania, jak i transmisji muzyki za pomocą prawie 2-metrowego kabla USB (w zestawie).

Specyfikacja Techniczna:

 • Konstrukcja: zamknięta
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Skuteczność: 100 dB
 • Pasmo przenoszenia: 15 - 35.000 Hz
 • Waga: 328 g
 • Zbalansowane gniazdo 3.5 mm po lewej stronie

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.