HiFiMan HE-1000 v2 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 16 795,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan HE1000 v2

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne HiFiMan HE1000 v2

HE1000 v2 to poprawiona wersja audiofilskich słuchawek HiFiMan HE1000. Konstrukcja otrzyma zmiany zarówno w zakresie stylizacyjnej jak i mechanicznej. Nowe HE1000 mają być wyposażone w lepszy mechanizm opaski, który będzie miał teraz więcej możliwości ustawień, oraz będzie lżejszy co pozytywnie wpłynie na funkcje użytkowe słuchawek. Waga całych nauszników to teraz tylko 420g. Grubsze nauszniki z większym kątem nachylenia wpłyną przede wszystkim na prezentację dźwięku.

Asymetryczna struktura przetworników
Badania nad technologiami wykorzystanymi w HE-1000 v2 trwały 7 lat. Symetryczna budowa konwencjonalnych przetworników planarnych sprawia, że dźwięk powstaje w kilku miejscach jednocześnie. Może to powodować odbicia skutkujące w słyszalnych zniekształceniach dźwięku. Zaawansowana, niesymetryczna struktura przetworników HE-1000 v2 redukuje wielkość wewnętrznej siatki magnetycznej. Tak zoptymalizowana ścieżka dźwięku gwarantuje brzmienie bardziej żywe, przywodzące na myśl granie muzyki na żywo.

Opatentowana konstrukcja „Blinds Grill”
HE-1000 v2 nie tylko brzmią, ale również wyglądają jak milion dolarów. To zdecydowana, otwarta konstrukcja z maksymalnie rozszerzonymi prześwitami w maskownicach. Ergonomiczne, wygodne wzornictwo rozwija rozwiązania znane z HE-560. Giętki pałąk i perforowany pasek naturalnej skóry gwarantują najwyższy poziom komfortu i wytrzymałości. W HE-1000 można spędzać długie godziny bez śladu zmęczenia.

Specyfikacja technicza:
- Impedancja: 35 Ohm
- Czułość: 90dB
- Pasmo przenoszenia: 8Hz - 65kHz
- Waga: 420g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.