HiFiMan HE5SE - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 2 999,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan HE5SE

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Słuchawki nauszne HiFiMan HE5SE

Nowy HE5se to odświeżony oryginał, zachowujący podstawowe elementy, dzięki którym stał się jednym z najbardziej udanych modeli HIFIMAN. Super-cienka membrana jest wyjątkowo precyzyjna, dając planarnemu przetwornikowi HE5se poczucie przestrzeni i realizmu dźwiękowego, który nie ma sobie równych w produktach o podobnej cenie. Ze znacznie wyższą czułością niż oryginalna wersja HE5 jest znacznie łatwiejszy w wysterowaniu.

Nowy hybrydowy pałąk HIFIMAN jest lżejszy i bardziej regulowany niż oryginalny, dzięki czemu słuchacze mogą cieszyć się komfortem i przyjemnością słuchania. Ponadto, zastrzeżony przez firmę HIFIMAN zestaw FocusPad jest wyposażony w piankę memory otoczoną przez skórę i miękkie welurowe warstwy, które delikatnie przylegają do ucha.

Podobnie jak w przypadku wszystkich nowych produktów HIFIMAN, HE5se ma złącza słuchawkowe 3,5 mm, które są ustawione pod kątem 10*, zmniejszając w ten sposób punkty nacisku związane ze złączami prostymi. 

Nowy HE5se zachowuje wyjątkową charakterystykę brzmieniową oryginalnego modelu, w szczególności szeroką, naturalną scenę dźwiękową, która stawia słuchacza w najlepszym miejscu odsłuchowym. Obrazowanie i głębia są neutralne, pozostając wiernym brzmieniu artysty i producenta.

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.