HiFiMan Sundara - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 2 199,00 zł 1 479,00 zł / szt.

Słuchawki nauszne HiFiMan Sundara

Porównujemy wybrane modele słuchawek HiFiManPorównujemy wybrane modele słuchawek HiFiMan

Słuchawki nauszne HiFiMan Sundara

Wyraz Sundara dosłownie znaczy piękno. Model Sundara to kolejny etap ewolucji technologii magnetostatycznej w wykonaniu HiFiMANa. Tym razem HiFiMAN zaskakuje dojrzałym, ocieplonym i szokująco barwnym brzmieniem. 
Sercem słuchawek, które wyszły z laboratorium dr Fang Biana jest zupełnie nowa membrana - o 80 procent lżejsza od tej z przełomowego modelu HE-400. A to oznacza kompletnie nową jakość brzmienia - szersze realne pasmo przenoszenia, szybszy i dokładniejszy dźwięk. A przede wszystkim bogactwo detali, wybrzmień, ciepła. Czy super szybkie i super dynamiczne słuchawki mogą być jednocześnie krainą łagodności? Sundara pokazuje, że to możliwe. 

Kolejną nowością jest hybrydowy pałąk, który charakteryzuje się precyzyjną regulacją, niską masą oraz niezwykłą wygodą użytkowania. Metalowe wykonanie z proszkowym malowaniem to pewność solidności i klasycznego wyglądu na długie lata.

Super lekka membrana pozwoliła na stworzenie słuchawek o skuteczności 94 decybeli, co pozwala na swobodne podłączenie ich do przenośnego odtwarzacza muzyki lub telefonu wyposażonego w mocne wyjście słuchawkowe. Sundara najlepiej sprawdzi się z lekkimi przenośnymi wzmacniaczami z przetwornikami DAC na pokładzie. Dlatego Sundara standardowo została wyposażona we wtyk 3.5mm mini-jack (w komplecie przejściówka na 6.3mm duży jack).

Specyfikacja techniczna:
- Przetworniki Magnetostatyczne (wstęgowe)
- Konstrukcja obudowy otwarta
- Impedancja 37 Ohm
- Skuteczność 94dB
- Pasmo przenoszenia 6 - 75.000Hz
- Długość przewodu 1.4m
- Typ wtyku 3.5mm mini jack
- Typ wtyku Prosty
- W komplecie przejściówka na duży jack 6.3mm
- Waga bez kabla 372g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.