HiFiMan Susvara - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
    (Zobacz recenzje)
  • Producent: HiFiMan
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 32 995,00 zł brutto
  • szt.
  • 33 595,00 zł 31 995,00 zł / szt.

Nauszne słuchawki planarne HiFiMan Susvara

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Porównujemy wybrane modele słuchawek HiFiManPorównujemy wybrane modele słuchawek HiFiMan

Porównanie High-Endowych Słuchawek | Focal | HiFiMAN | MezePorównanie High-Endowych Słuchawek | Focal | HiFiMAN | Meze (VI.2023)

Nauszne słuchawki planarne HiFiMan Susvara

HiFiMan wprowadza do oferty najnowszy model słuchawek nausznych Susvara. Nowe słuchawki to zwieńczenie intensywnych prac nad supernowoczesnymi membranami planarnymi, które były wykorzystane w modelach HE-1000 i Edition X. HiFiMan rozwija technologię planarną od ponad dekady. Susvara do kolejny krok w rozwoju tej technologii. Słuchawki wyposażono w jeszcze lepszą membranę niż ta, która znalazła się w obsypanych nagrodami HE-1000. Membrana jest ultra lekka i ultra cienka, przez co jest niewidoczna dla ludzkiego oka. Zniekształcenia jakie generuje znajdują się poza skalą pomiarową nawet bardzo czułych urządzeń. Swój najnowszy przetwornik producent określił mianem „zero distortion driver”. Poza ultra cienką membraną ważną rolę w całości odgrywa napylona na nią cewka o grubości mniejszej niż jeden mikrometr. Zapewnia to super szybką reakcję membrany na impuls prądowy, co przekłada się na dźwięk porównywalny tylko z naturalnymi wrażeniami słuchowymi. Słuchawki wyznaczają zupełnie nowy standard rozdzielczości, szybkości i poziomu otwartości dźwięku.

Budowa magnesów typu "stealth".
Nowe magnesy okalające membranę z napyloną cewką pozwalają na minimalizowanie negatywnych odbić generowanego dźwięku. Skonstruowano je w technologii przypominającej rozwiązania stealth pierwszy raz użyte w bombowcu F117, tak aby był on niewidzialny dla fal radarowych. Podobny cel przyświecał konstruktorom magnesów w Susvara - tak aby były one "niewidzialne" dla fal dźwiękowych, które są generowane przez ultra cienką membranę.

Opatentowane maskownice „window shade”
Rozwiązanie znane z HE-1000. System metalowych maskownic zewnętrznych, których zadaniem jest tłumienie odbić dźwięku wydobywającego się ze słuchawek. Dzięki redukcji niechciany dyfrakcji praktycznie zlikwidowano odgłosy przepływającego przez szczeliny powietrza oraz wszelkie niechciane odgłosy z tym związane.

Hybrydowe pady
Symetryczne nausznice łączące skórę z poliestrem w kształcie dopasowanym do fizjologii ludzkiego ucha. Zakrywają w całości małżowiny i opierają się bezpośrednio o skórę głowy co w połączeniu z otwartą konstrukcją gwarantuje komfortowy odsłuch na wiele godzin. Poliestrowy materiał został zastosowany w celu uzyskania jak najwyższej rozdzielczości dźwięku.

Wykonanie klasy premium
pałąk klasy premium ze stopu rzadkich i bardzo lekkich metali - za wygodę odpowiada specjalnie opracowana struktura łuku, pałąk na głowie opiera się na perforowanym pasie z naturalnej skóry dla lepszego odprowadzania ciepła
obudowa przetworników fornirowana naturalnym drewnem.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 6Hz - 75kHz
- Impedancja: 60 Ohm
- Czułość: 83 dB
- Waga: 450g

Warunki gwarancji:
Słuchawki marki HiFiMan objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.