iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • szt.
  • 239,00 zł / szt.

Przewód iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE [I.2024]

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód iFi Audio 4.4mm to XLR Cable SE

Szukasz wysokiej jakości przewodów w atrakcyjnej cenie?
Przewód 4.4mm to XLR Cable SE został zaprojektowany właśnie dla Ciebie.

4.4 do XLR. Droga do doskonałości
Zbalansowane wyjście 4.4 mm to powszechna opcja spotykana w wysokiej jakości domowych i przenośnych urządzeniach audio, takich jak np. iDSD Diablo 2, ZEN DAC Signature V2, NEO Stream czy inne. Aby podłączyć te urządzenia do sprzętu z wejściami XLR, takiego jak przedwzmacniacze, wzmacniacze zintegrowane lub wzmacniacze mocy, potrzebny będzie przewód 4.4 mm na XLR.

„4.4mm to XLR Cable SE” to zbalansowany przewód standardowej jakości, w którym zastosowano przewodniki z miedzi beztlenowej (OFC) o wysokiej przewodności. Jeśli szukasz zbalansowanego przewodu wyższej jakości, rozważ  4.4mm to XLR Cable, który reprezentuje klasę premium. Zawiera przewody z odlewanej w sposób ciągły miedzi i srebrnej matrycy.

Ochrona przed szumami RFI/EMI
4.4mm to XLR Cable SE wykorzystuje przewodnik z miedzi beztlenowej o wysokiej przewodności (OFC) o całkowitym przekroju 22 AWG, aby zapewnić optymalny transfer sygnału. Przewód ten ma konstrukcję równoległą, z podwójnym rdzeniem i zawiera wewnętrzne ekranowanie zapewniane przez równoważną owiniętą metalową siatkę.

Funkcje te służą do ochrony kabla przed zakłóceniami RFI i zakłóceniami elektromagnetycznymi (EMI), zapewniając w ten sposób najczystszy możliwy nośnik do przesyłania sygnału.

Aby jeszcze bardziej zaizolować przewód, zaadaptowaliśmy zgodny z RoHS elastomer termoplastyczny (TPE) o odporności na iskry 1000V AC.

Pozłacane złącza
Męskie złącze XLR ma obudowę ze stopu aluminium i pozłacane złącza, co zapewnia minimalny opór i nieskazitelną równowagę.

Złącze 4.4 mm ma pozłacaną, gładką powierzchnię, precyzyjną obróbkę pod kątem i podwyższoną krawędź o 1.5 mm, zapewniając najwyższej jakości łączność audio.