iFi Audio Groundhog+ - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 474,05 zł brutto
  • szt.
  • 499,00 zł / szt.

Reduktor brumienia iFi Audio Groundhog+

Reduktor brumienia iFi Audio Groundhog+

Czy Twój system audio cierpi z powodu pojawiającego się w tle brumu lub szumy?
Czy kiedy dotykasz swojego urządzenia, to słyszysz wzrastający poziom szumów albo brumienia w tle? W większości przypadków jest to spowodowane brakiem podłączonego uziemienia albo prawidłowej masy, które osłaniają Twój system przed różnego typu interferencjami sieciowymi i odsyłają je z dala od niego. 
Europejska dyrektywa dotycząca kompatybilności urządzeń elektromagnetycznej nakazuje określony sposób projektowania urządzeń z zasilanie w układzie AC. Legislatywa ta bierze również pod uwagę branżę audio, co niestety niesie ze sobą negatywne skutki, jak chociażby pojawiający się w głośnikach i słuchawkach nieprzyjemny świst lub buczenie, zwłaszcza w systemach:
- w których występuje chociaż jedno urządzenie zasilane prądem przemiennym (AC), albo posiadające zewnętrzny zasilacz wtyczkowy, który nie ma żadnego uziemienia
- w którym występują przynajmniej dwa urządzenia AC, co powoduje wytworzenie się pętli masy

Zespół iFi Audio bardzo dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak denerwujący dla słuchaczy jest niechciany szum. Dla każdego może to być męczące.
 Jeśli odkryjecie, iż faktycznie w Waszym systemie brakuje właściwego uziemienia, wtedy nasz Groundhog jest stworzony właśnie dla Was! Jego podstawowym zadaniem przywrócenie prawidłowego uziemienia, a co za tym idzie, przepędzenie z waszego systemu niechcianego potencjału elektrycznego, który powoduje pojawianie się nieprzyjemnych szumów i brumów.
Wszystko czego potrzebujecie, to standardowy kabel IEC do podłączenia za pomocą Groudhog’a waszego systemu do domowej linii uziemiającej. Podłączony Groundhog powinien zlikwidować powstawanie uciążliwego szumu. 

Groundhog to kilka adapterów, aby móc go wykorzystać w niemal każdym systemie audio.
Efektem dołączenia Groundhog’a do systemu jest przywrócenie uziemienia/masy, a co a tym idzie podniesienie rozdzielczości przekazu, wypełnienie średnicy, zwarcie basu i poprawa naturalności brzmienia. Mówiąc prościej, doznania odsłuchowe będą zdecydowanie bogatsze. Nigdy więcej drażniącego brumienia i brzęczenia.

Do wyboru są 4 adaptery:
- Podstawowy kabel RCA - do użycia w każdym systemie, w którym występuje chociaż jedno wolne gniazdo RCA.
- Adapter USB - do użytku z systemami komputerowymi. Wystarczy go podłączyć do wolnego portu USB.
- Adapter widełkowy - do podłączania zasilaczy wtyczkowych typu DC.
- Adapter 3,5mm typu Y - do podłączania urządzeń mobilnych z wolnym gniazdem typu jack.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.