iFi Audio hip-dac 2 + Meze 99 Neo - Raty 10x0% - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: iFi Audio
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • zest.
 • 1 948,00 zł 1 350,00 zł / zest.

Zestaw: DAC/AMP iFi Audio hip-dac 2 + Słuchawki Meze 99 Neo

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy!

Zestaw: iFi Audio hip-dac2 + Meze 99 Neo

Przetwornik cyfrowo/analogowy ze wzmacniaczem słuchawkowym iFi Audio hip-dac2

Hip-dac właśnie stał się modny!
Poznaj hip-dac2. Teraz w kolorze Sunset Orange i z pełnym dekodowaniem MQA.

Kolorowy. Zdolny. Ostry.
Uwielbiany, oryginalny hip-dac przeszedł metamorfozę!

Przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy o wysokiej rozdzielczości wygląda wyjątkowo fajnie w nowym, żywym kolorze Sunset Orange. Nie tylko super elegancka aluminiowa obudowa hip-dac2 została zmodernizowana, ale przede wszystkim jej wnętrze zostało ulepszone.

Nowy 16-rdzeniowy układ XMOS, który przetwarza dane przez USB, zapewnia dwukrotnie większą szybkość zegara i czterokrotnie większą pamięć. Poprawia to ogólną wydajność i dodaje pełne dekodowanie MQA do zestawu umiejętności hip-dac2. Jest też ulepszony zegar, który zapewnia czystszy, wyraźniejszy dźwięk.

Tak więc, niezależnie od tego, czy pracujesz w ulubionej kawiarni, czy odpoczywasz podczas codziennych dojazdów do pracy, o wschodzie lub zachodzie słońca, na pewno będziesz chciał zabrać hip-dac2 ze sobą.

Strzelanie z biodra
hip-dac2 zastępuje DAC'a oraz obwody wzmacniacza w smartfonach, tabletach, komputerach PC i Mac, aby znacznie poprawić dźwięk w słuchawkach.

Podłącz urządzenie odtwarzające przez USB, wepnij ulubione słuchawki przewodowe lub douszne, a hip-dac2 zapewni dźwięk pełen odważnej dynamiki i  wyrafinowania.

Chip Burr-Brown DAC wybrany ze względu na płynną, wysoce „muzyczną” jakość dźwięku i architekturę True Native, wraz z niestandardowymi obwodami iFi, umożliwia hip-dac2 zapewnianie doskonałej jakości dźwięku w cyfrowych formatach audio, w tym w trybie bit-perfect PCM, natywnego DSD i MQA.

Ulepszony zegar eliminuje jitter (zniekształcenia cyfrowe), wykorzystując system precyzyjnego taktowania femto iFi GMT. Utrzymuje to integralność sygnału cyfrowego aż do konwersji na analogowy i poprawia jakość dźwięku.

Dekodowane MQA
Dzięki 16-rdzeniowej technologii XMOS hip-dac2 teraz dekoduje MQA, a nie tylko renderuje.

Umożliwia to odtwarzanie plików i strumieniowania audio MQA, dostarczając dźwięk oryginalnego nagrania master. Dioda LED świeci się na zielono lub niebiesko, wskazując, że urządzenie dekoduje i odtwarza strumień lub plik MQA, a także wskazuje pochodzenie, aby zapewnić, że dźwięk jest identyczny z dźwiękiem materiału źródłowego. Świeci się na niebiesko, wskazując, że odtwarza plik MQA Studio, który został zatwierdzony w studiu przez artystę/producenta lub został zweryfikowany przez właściciela praw autorskich.

Technologia renderowania MQA (wykorzystywana w oryginalnym hip-dacu wśród innych produktów iFi) łączy się z sygnałem MQA Core (takim jak TIDAL) i kończy ostateczne rozwinięcie pliku MQA. Zwykle komputer przeprowadza dekodowanie.

Głodny władzy?
Obwód wzmacniacza Hip-DAC2 jak w pierwowzorze, jest zbalansowany.

Obwód zawiera szereg wysokiej jakości komponentów, starannie dobranych pod kątem ich wydajności w kontekście audio, w tym niestandardowy wzmacniacz operacyjny iFi OV, kondensatory ceramiczne TDK C0G klasy 1, precyzyjny układ scalony o niskim poziomie szumów firmy Texas Instruments oraz wysokiej jakości analogowy potencjometr głośności.

Wzmacniacz słuchawkowy dostarcza 660 mW mocy ze zbalansowanego wyjścia (520 mW z wyjścia single-ended) do obciążenia 32 Ohm – zapewniając kompatybilność z szeroką gamą słuchawek. Z mocą 200 mW od zbalansowanego wyjścia do obciążenia 300 Ohm z łatwością obsługuje większość prądożernych słuchawek.

Zmiana soniki
Stopień wzmacniacza posiada przełączane wzmocnienie, który producent nazywa PowerMatch. Dopasowuje to poziom wysterowania do obciążenia prezentowanego przez słuchawki, dostosowując czułość wejściową, a tym samym siłę sygnału. Użyj niższego ustawienia ze słuchawkami o wysokiej czułości. Jeśli twoje słuchawki wymagają więcej napędu, użyj PowerMatch, aby zwiększyć wzmocnienie.

XBass to kolejna funkcja wybierana przez użytkownika – wyrafinowana forma „podbicia basów”, która wzmacnia niskie częstotliwości bez zamulania tonów średnich, szczególnie przydatna w przypadku słuchawek otwartych, którym może brakować głębokiego basu. Działa całkowicie w domenie analogowej, zamiast mieszać się z sygnałem cyfrowym za pośrednictwem DSP.

Połącz się
Dostępne są dwa porty USB – typu A do przesyłania danych audio i USB-C do ładowania. Port typu A jest wyposażony w złącze męskie, które zapewnia większą integralność mechaniczną niż porty USB/micro USB powszechnie spotykane w innych wzmacniaczach DAC/słuchawkowych.

Dostępne są dwa wyjścia – gniazdo 3,5 mm dla słuchawek z kablem/złączem single-ended oraz wyjście Pentaconn 4,4 mm umożliwiające słuchawkom wyposażonym w zbalansowaną łączność, w pełni wykorzystać konstrukcję wzmacniacza hip-dac2 .

Ponadto wyjście 3,5 mm korzysta z opatentowanego przez iFi obwodu S-Balanced, zmniejszając przesłuch i związane z nim zniekształcenia o połowę, gdy jest używane ze zwykłymi połączeniami słuchawkowymi single-ended – jest to szczególnie korzystne w przypadku słuchwek dousznych o wysokiej czułości.

Chronić i służyć
Zarówno oryginalny hip-dac, jak i nowy hip-dac2 mają obudowę z wytłaczanego aluminium o wymiarach 102x70x14mm, wystarczająco wytrzymałą, aby można ją było przenosić bez obawy o stłuczenie.

Jednak niektórzy mogą chcieć dodać dodatkową ochronę pięknie anodyzowanego metalicznego wykończenia, jednocześnie nadając ich ukochanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu/wzmacniaczowi słuchawkowemu bardziej miękkiego, zamszowego odczucia – dla nich nowy futerał hip-case jest idealny.

Wykonany z „sztucznego zamszu” w chłodnym odcieniu Dove Grey, ze ściegami i haftowanym logo iFi, pokrowiec hip-case pasuje zarówno do hip-dac, jak i hip-dac2 jak rękawiczka, chroniąc go bez ograniczania funkcjonalności.

Chroń hip-dac2 i pozwól mu dobrze służyć.

Specyfikacja Techniczna:

 • Obsługiwane formaty:
  • DSD: MQA256/128/64, poczwórna/podwójna/pojedyncza prędkość
  • PCM: 384/352.8/192/176,4/96/88,2/48/44,1 kHz
  • DXD: 384/352,8 kHz 
  • MQA: 384/352,8 kHz
 • Wejścia cyfrowe: USB 3.0 typu „A” (zgodny z USB 2.0)
 • Wyjścia słuchawkowe:
  • Zbalansowane: 4.4 mm
  • S-Balanced (S-E): 3.5 mm
 • Moc wyjściowa (@1% THD)
  • Zbalansowana: 400mW przy 32 Ω ; 6.3V przy 600 Ω
  • S-Balanced (S-E): 280mW przy 32 Ω; 3.2V przy 600 Ω
 • Bateria: Litowo-polimerowa: 2200 mAh; Około. 8 godzin
 • System zasilania: Ładowanie przez USB-C, zgodne z BC V1.2 do 1000mA prądu ładowania i 6.3V
 • Moc (maks.): <2 W bezczynności, 4 W maks.
 • Wymiary: 102 x 70 x 14 mm
 • Waga: 125 g

Słuchawki przewodowe Meze 99 Neo

Styl, szyk, elegancja
Oryginalny wygląd słuchawek Meze jest bezdyskusyjny. Projekt modelu 99 Neo jest dziełem Antonio Meze, projektanta elektroniki użytkowej i nie tylko. Jest on również założycielem Meze Headphones. 
Nie ważne czy słuchawki leżą, czekając na następną sesję z Twoją ulubioną muzyką. Czy właśnie przemierzasz miasto w rytm swojej ulubionych brzmień, Meze zawsze robią świetne wrażenie.

Wygodna, wytrzymała konstrukcja
Duże nauszniki z miękką gąbką pokrytą delikatnym materiałem i szeroki pałąk również nim powleczony zapewnia komfort nawet w czasie długich odsłuchów. Słuchawki są też w pełni serwisowalne, skręcane za pomocą śrub i nakrętek. Zero kleju. Wypinany kabel pozwala na jego bezproblemową wymianę.

Muzykalne brzmienie Meze 99 Classic
Meze oferują ciepły naturalnie brzmiący dźwięk. Z dużą scena, kreowaną wokół słuchacza. Posiadają uniwersalną charakterystkę, która spodoba się fanom jazzu, elektroniki czy rocka. 99 Classic odnajdują się bez problemu w każdym gatunku.

Akcesoria
W zestawie do słuchawek nabywca znajdzie: kabel 1.2m z mikrofonem, adapter na 6.3 mm, twardy futerał do przechowywania słuchawek i przejściówkę lotniczą.

Specyfikacja Techniczna:

 • Typ: dynamiczny, zamknięte
 • Przetwornik: 40 mm, neodymowy
 • Czułość: 103dB przy 1KHz, 1mW
 • Zakres częstotliwości: 15 Hz - 25 KHz
 • Maksymalna moc wejściowa: 50 mW
 • Nominalna moc wejściowa: 30 mW
 • Kabel: OFC w oplocie nylonowym, odłączany 1,2 z mikrofonem
 • Wtyk: pozłacana wtyczka z przejściówką na dużego jacka i adapterem lotniczym
 • Waga (bez kabla): 260 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.
Słuchawki marki Meze objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany centralny serwis.