iFi Audio iPower X - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 521,55 zł brutto
  • szt.
  • 549,00 zł / szt.

Zasilacz audio iFi Audio iPower X

Z uwagi na prezentację wielu wariantów/opcji jednego modelu urządzenia, gdy jest on dostępny - przed zakupem prosimy o kontakt celem ustalenia dostępności wybranej przez Ciebie wersji.

Zasilacz audio iFi Audio iPower X

Czysta cisza. Czysta moc dla systemu. 
Dzięki komponentom i technologii crème de la crème iFi iPower X głęboko oczyszcza szum tła generowany przez zasilanie sieciowe. Może być teraz używany z szerszą gamą sprzętu.

Cisza. Personifikacja
Oryginalne iFi iPower zapewnia skuteczne, czyste rozwiązanie zasilania bez szumów, w twoim systemie audio. Ale dlaczego nie zwiększyć swojej mocy do maksimum dzięki zupełnie nowemu iFi iPower X? Nasz nowy zasilacz AC / DC o bardzo niskim poziomie szumów został zoptymalizowany w celu wykorzystania nowej wiedzy, komponentów i technologii w świecie zasilaczy o bardzo wysokich częstotliwościach.

Aktywna redukcja
IPower X używa Active Noise Cancellation II, aby usunąć wszystkie przychodzące zakłócenia EMI lub RFI. To ta sama technologia, co w aktywnych słuchawkach redukujących hałas! Wyobraź sobie, jak dobrze blokują hałas w kabinie samolotu w porównaniu ze zwykłymi słuchawkami? To właśnie robi iPower X z twoim zasilaczem.

Poprawiona pojemność
Jak zwykle w przypadku iFi, każda nowa konstrukcja oznacza nie tylko poprawę wyglądu na zewnątrz, ale, co ważniejsze, sposobu działania w środku. Pojemność wejściowa jest teraz o 50% większa, a pojemność wyjściowa jest o 150% większa w porównaniu z oryginalnym iPower. W praktyce daje to większą filtrację, lepszą dynamikę i niezrównaną jakość dźwięku.

Komponenty Crème de la Crème
Używamy najnowszych solidnych kondensatorów organicznych w celu lepszego tłumienia szumów o wysokiej częstotliwości. A pojemność upływowa jest około 20 razy niższa niż normalny SMPS! Krótko mówiąc, nie ma ucieczki przed niepożądanym hałasem! Podsumowując, iPower X da ci 20% więcej mocy niż oryginalny iPFi iPower i zwiększone natężenie prądu, co oznacza, że może pracować z większą liczbą urządzeń niż kiedykolwiek wcześniej.

Specyfikacja techniczna:
- Wejście 100–240 V AC (50–60 Hz / 1,5 A) (wymienne styki UK / US / EU / AU. Sprzedawane osobno)
- Wyjście 5 V / 3,0 A, 9 V / 2,5 A, 12 V / 2,0 A, 15 V / 1,5 A.
- Wtyczka wyjściowa 3,5 x 1,35 mm; 4,0 x 1,7 mm; 4,8 x 1,7 mm; 5,5 x 2,1 mm
- Wtyczka z odwrotną polaryzacją 5,5 x 2,5 mm (biała)
- Poziom hałasu ~ 1uV
- Wymiary 95 (G) 5O (S) 43 (W) mm
- Waga 195 g 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.