iFi Audio iSilencer+ (USB A - A) - Dostawa 0zł!

  • szt.
  • 299,00 zł 279,00 zł / szt.

Reduktor szumów ze złącza USB iFi Audio iSilencer+ (USB A - A)

Reduktor szumów ze złącza USB iFi Audio iSilencer+

Ciesz się „nową” ciszą
Podłączanie sprzętu audio przez USB może mieć zalety i wady. Chociaż USB może przesyłać dane w wysokiej rozdzielczości z maksymalną prędkością i umożliwia przesyłanie bit-perfect, złącze to nie zostało stworzone specjalnie dla audio. Przenosi zarówno moc, jak i dane. Jest podatne na zakłócenia elektryczne, na przykład z zasilacza komputera. Ma to negatywny wpływ na jakość dźwięku. Jednak bez obaw! W iFi po raz pierwszy ujarzmiliśmy te hałasy za pomocą iSilencer3.0, a teraz sprawiamy, że cisza brzmi jeszcze lepiej dzięki iSilencer+.

Wetknij, włącz muzykę, raduj się!
Zakłócenia elektryczne w porcie USB powodują błędy, utratę danych i słabą integralność sygnału. Usłyszysz je jako zniekształcenia - trzaski, kliknięcia i opóźnienia. ISilencer+ rozwiązuje to wszystko szybko i łatwo. Podłącza się go bezpośrednio do portu USB komputera jako łącze między komputerem a DAC. Usunie zakłócenia elektryczne, zarówno EMI, jak i RFI, u źródła. Twoja muzyka będzie wydawać się czystsza, cieplejsza i bardziej przejrzysta z ulepszonym basem.

Podwójna funkcja
Oprócz podłączenia iSilencer+ do aktywnego portu USB między komputerem a DAC, można go również podłączyć do nieużywanych portów USB. To jeszcze bardziej zmniejszy promieniowanie EMI. Za każdym razem, gdy liczba jednostek (a tym samym liczba obwodów ANC II) jest podwojona, zdolność redukcji szumów również podwaja się.

Cisza. Ulepszona cisza
ISilencer + wykorzystuje naszą najnowszą technologię Active Noise Cancellation II. Zmniejsza zakłócenia w podobny sposób jak słuchawki redukujące hałas. Używamy naszej technologii REBalance, aby pozbyć się kliknięć i zniekształceń. Zmodernizowaliśmy zespół obwodów. Dodano kondensatory tantalowe o niskiej ESR, aby poprawić filtrowanie wejściowe i wyjściowe. Pojemność filtrowania została zwiększona 10-krotnie.

Dlaczego iSilencer+?
Dodaliśmy kilka smaczków - występuje w 3 wersjach i zawiera najnowsze złącze USB-C.
- USB-A na USB-A
- USB-C na USB-A
- USB-C na USB-C

Dlaczego nazwaliśmy go iSilencer +? Po prostu dlatego, że daje ci więcej - więcej opcji, ulepszone filtrowanie i po prostu więcej ciszy.

Specyfikacja Techniczna:

  • USB: Super-Speed USB 3.0 (i USB 2.0 kompatybilny wstecz)
  • Złącza: Pozłacane USB 3.0
  • Wymiary: 50 mm (gł.) x 20 mm (szer.) x 9 mm (wys.)
  • Waga: 7 g 

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.