iFi Audio Nova (1.8m) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • szt.
  • 1 499,00 zł 1 399,00 zł / szt.

Przewód zasilający iFi Audio Nova (1.8m)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód zasilający iFi Audio Nova

Wysokiej klasy konstrukcja i wydajność
Kabel zasilający Nova oferuje poważne ulepszenia w stosunku do standardowej "sieciówki". Nadaje dźwiękowi większą klarowność, przestrzeń i definicję.

Dźwięk SilentPower.
W naszej dziewięcioletniej historii stworzyliśmy wiele produktów „czystej energii”, ale jedyną rzeczą, której nie zrobiliśmy, jest specjalistyczny kabel zasilający IEC do domowych komponentów audio - aż do teraz!

Nova jest przewodem zasilającym o zaawansowanej budowie i to w atrakcyjnej cenie.

Ground Zero
Nova zawiera pięć przewodników, każdy wykonany z grubej, odlewanej w sposób ciągły miedzi OFHC (beztlenowej o wysokiej przewodności cieplnej), rozmieszczonych w geometrycznie zrównoważonej konfiguracji.

Dwie pary przewodów fazowych i neutralnych są umieszczone po obu stronach przewodu uziemiającego, który jest umieszczony w środku kabla. Przewód uziemiający jest ułożony w konfiguracji strzelby i nie jest skręcony jak inne kable sieciowe. Przewody pod napięciem i neutralny są ułożone w prawdziwie zbalansowanej konfiguracji, dzięki czemu ich pola magnetyczne doskonale się znoszą.

W rezultacie nie ma szczątkowego pola magnetycznego przyłożonego do środkowego przewodu uziemiającego i nie ma niepożądanego indukowanego napięcia na przewodniku uziemiającym - nazywamy ten projekt Ground Zero.

Przewód jest zakończony wytrzymałą, ale elastyczną polimerową osłoną zewnętrzną i wykonanymi na zamówienie audiofilskimi złączami iFi, w komplecie z 24-karatowymi pozłacanymi przewodami z miedzi beztlenowej.

Specyfikacja Techniczna:

  • Napięcie robocze: 90V - 265V
  • Długość: 1.8 m
  • Waga: UE - 595 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.