Jean Marie Reynaud Lucia (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jean Marie Reynaud
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.
  • szt.
  • 1 550,00 zł / szt.

Kolumna podstawkowa Jean Marie Reynaud Lucia (czarny)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podstawkowa Jean Marie Reynaud Lucia

"LUCIA" (w języku włoskim oznacza "światło"), to kompaktowy dwudrożny system głośników stworzony z harmonijnymi proporcjami. Zaprojektowany z najwyższą precyzją, jak wszystkie najbardziej zaawansowane modele w naszej ofercie. Stworzony dzięki całej wiedzy i doświadczeniu marki JMR. Aby pozostać wiernym naszej tradycji, stworzyliśmy mały, ale niesamowicie wydajny głośnik, który jest dodatkowo wyjątkowo przystępny, zapewnia realistyczne tony, a także wykazuje bardzo dobrą równowagę widmową. Jego wydajność została zoptymalizowana do tego stopnia, że można go używać na półce lub nawet na biurku! Zapewnia naturalny, ciepły i dobrze artykułowany dźwięk. Bogate średnie oraz jedwabiste, wysokie tony są pozbawione wszelkich szumów i trzeszczenia. Wydajność tego produktu, umożliwa zaopatrzenie 10-20m pomieszczenia w żywą i ucieleśnioną muzykę. Zaprojektowany do pracy z kompatybilną elektroniką. Jego funkcje elektroakustyczne zapewniają łatwe i szybkie wykorzystanie wzmacniaczy. Instalacja głośnika nie jest skomplikowana: nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Dzięki frontowemu, laminarnemu portowi zdarzeń, głośnik można umieścić blisko ściany. Zapewnia piękny, wiarygodny i bardzo stabilny obraz stereo. Zawdzięcza to wyjątkowo dobrym fazom komponentów. To pierwszy krok do bogatego i niezwykle żywego świata dźwięku JMR.

Obudowa
Jednostka ładująca bass reflex z frontowym, laminarnym portem zdarzeń. 19 mm płyta MDF montowana pod prasą, daje gwarancję idealnej sztywności obudowy. Zaokrąglone przednie krawędzie.

Woofer
Wyprodukowany we Francji mały głośnik niskotonowy o średnicy 13 cm. Ma powlekaną papierowową membrane stożkową z 25 mm cewką na aluminiowym wsporniku. Obudowa wykonana z ABS, materiału bez rezonansu. Wykonana z gumy centralna wtyczka jest całkowicie intercyjna.

Tweeter
Również wyprodukowany we Francji. Impregnowana fabrycznie kopuła z cewką 25 mm. Chłodzenie ferrofluidem oraz teksturowana tuba ABS poprawiają wydajność i kierunkowość.

Zwrotnica
12bd/oktawa 3500hz. Ręcznie wykonana płytka drukowana, wykorzystująca kondensatory polipropylenowe i cewkę ferrytową dla głośnika niskotonowego z drutem miedzianym o dużej średnicy. Wszystkie elementy są lutowane bezpośrednio ze sobą za pomocą srebrnego lutowania ROHS.

Specyfikacja techniczna:
- Pasmo przenoszenia: 65 do 18 kHz
- Impedancja: 6 omów (minimum)
- Zasilanie: od 20 do 100W
- Czułość: 85db / W / m (2V)
- Typ filtra: 12db / oktawa częstotliwość 3500hz
- Połączenie: Przewód mono
- Wymiary: D 18 cm / S 23 cm / W 37 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.