Klipsch C-308ASWi (czarny) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 4 799,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Klipsch C-308ASWi (czarny)

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny Klipsch C-308ASWi

Wykorzystując aktywny ceramiczny głośnik niskotonowy Cerametallic, zasilany przez cyfrowy wzmacniacz hybrydowy BASH i pasywne membrany boczne, C-308ASWi jest w stanie zoptymalizować moc wyjściową i niskie częstotliwości przy jednoczesnej minimalizacji rozmiarów obudowy. Bezprzewodowy subwoofer C-308ASWi ma 300 watów mocy ciągłej i 600 watów mocy szczytowej. Jest to świetny zawodnik w swojej lidze. Oprócz najwyższej wydajności, wszystkie subwoofery Klipsch serii C można łatwo dostosować i sterować za pomocą aplikacji Klipsch LowControl na urządzenia z systemem iOS i Android.

Automatyczna korekcja
Dostosuj wydajność subwoofera serii C do swojego pokoju dzięki automatycznemu oprogramowaniu korekcji w aplikacji Klipsch LowControl. Dzięki wbudowanemu w urządzenie mikrofonowi, aplikacja zapewnia szybką i łatwą automatyczną korektę pomieszczenia, kompensując wszelkie odbicia w pomieszczeniu, zapewniając zrównoważone, dynamiczne niskie częstotliwości w każdym środowisku.

Bezpłatna aplikacja Klipsch LowControl
Dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android zapewnia pełną kontrolę, personalizację i strojenie subwooferów serii C. Z 5-pasmowym korektorem parametrycznym, fazą, głośnością i kontrolą wyboru wejścia, możesz uwolnić pełną moc subwoofera serii C z dowolnego miejsca w pokoju.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Bass-reflex + membrany bierne
- Pasmo przenoszenia: 28Hz - 150Hz +/- 3dB
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 110dB @ 35Hz
- Typ wzmacniacza: BASH
- Moc wzmacniacza: 300W stała / 600W Peak
- Przetwornik: 8" 20,3cm Cerametallic
- Membrany bierne: 2x 8" 20,3cm
- Materiał obudowy: MDF
- Wejścia: RCA, XLR, głośnikowe, 2.4gHz Wireless (z opcjonalnym WA-3 Transmitter)
- Wymiary: (WxSxG) 29,9 x 28,5 x 29,5cm
- Waga: 12,2 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.