Klipsch C-310ASWi (czarny) - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Klipsch
  • Dostępność: Przed złożeniem zamówienia potwierdź dostępność telefonicznie lub mailowo, produkt prawdopodobnie na magazynie zewnętrznym.
  • szt.
  • 5 899,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny Klipsch C-310ASWi (czarny)

Możliwość zakupu głośnika w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Subwoofer aktywny Klipsch C-310ASWi

Wykorzystując aktywny ceramiczny głośnik niskotonowy Cerametallic, zasilany przez cyfrowy wzmacniacz hybrydowy BASH i pasywne membrany boczne, C-310ASWi jest w stanie zoptymalizować moc wyjściową i niskie częstotliwości przy jednoczesnej minimalizacji rozmiarów obudowy. Bezprzewodowy subwoofer C-310ASWi ma 400 watów mocy ciągłej i 800 watów mocy szczytowej. Jest to świetny zawodnik w swojej lidze. Oprócz najwyższej wydajności, wszystkie subwoofery Klipsch serii C można łatwo dostosować i sterować za pomocą aplikacji Klipsch LowControl na urządzenia z systemem iOS i Android.

Automatyczna korekcja
Dostosuj wydajność subwoofera serii C do swojego pokoju dzięki automatycznemu oprogramowaniu korekcji w aplikacji Klipsch LowControl. Dzięki wbudowanemu w urządzenie mikrofonowi, aplikacja zapewnia szybką i łatwą automatyczną korektę pomieszczenia, kompensując wszelkie odbicia w pomieszczeniu, zapewniając zrównoważone, dynamiczne niskie częstotliwości w każdym środowisku.

Bezpłatna aplikacja Klipsch LowControl
Dostępna na urządzenia z systemami iOS i Android zapewnia pełną kontrolę, personalizację i strojenie subwooferów serii C. Z 5-pasmowym korektorem parametrycznym, fazą, głośnością i kontrolą wyboru wejścia, możesz uwolnić pełną moc subwoofera serii C z dowolnego miejsca w pokoju.

Specyfikacja techniczna:
- Konstrukcja: Bass-reflex + membrany bierne
- Pasmo przenoszenia: 25Hz - 150Hz +/- 3dB
- Maksymalne ciśnienie akustyczne: 116dB @ 35Hz
- Typ wzmacniacza: BASH
- Moc wzmacniacza: 400W stała / 800W Peak
- Przetwornik: 10" 25,4cm Cerametallic
- Membrany bierne: 2x 10" 25,4cm
- Materiał obudowy: MDF
- Wejścia: RCA, XLR, głośnikowe, 2.4gHz Wireless (z opcjonalnym WA-3 Transmitter)
- Wymiary: (WxSxG) 35,6 x 34,1 x 35,1cm
- Waga: 17,7 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki Klipsch objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.