Magnat Prime One - kredyt 20x0% + dostawa gratis

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Magnat
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę

Głośnik sieciowy Bluetooth Magnat Prime One

Możliwość zakupu urządzenia w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 lub 20 miesięcy.

Głośnik sieciowy Bluetooth Magnat Prime One

Nazwa mówi wszystko: Magnat Prime One to numer 1 nowej serii Connected Audio firmy Magnat. Tworzy idealną symbiozę nowoczesnych urządzeń strumieniowych i  dźwięku stereo. Dzięki tej kombinacji podnosi kategorię praktycznych głośników Bluetooth do zupełnie nowego poziomu.
Najbardziej eleganckie materiały - w tym panel z litego aluminium o grubości 10 mm i wyjątkowo wytrzymała obudowa z MDF w nowoczesnym materiale - mówią same za siebie. Masa obudowy 6 kg sprawia, że Prime One to solidna konstrukcja.
Eleganckiemu wyglądowi towarzyszy doskonała ergonomia. Elementy sterowania Prime One są wykonane z litego aluminium, podobnie jak górny panel. Minimalistyczna, przejrzysta koncepcja obsługi podkreśla purystyczny charakter tego głośnika. Jednak to nie tylko cechy zewnętrzne sprawiają, że Magnat Prime One jest tak imponujący. Ukryta w środku technologia jest na najwyższym poziomie.

2 x 2 drożny dźwięk
Sercem wysokiej jakości reprodukcji stereofonicznej jest system 2 x 2-drożny czający się za tkaniną Prime-One w kolorze antracytu. Typowo dla hi-fi, zdecydowaliśmy się na połączenie głośników wysokotonowych 25 mm oraz przetworników średnio-niskotonowych 84 mm. Tego rodzaju konfigurację można znaleźć w prawie wszystkich kompaktowych głośnikach high-end i nie bez powodu: w celu uzyskania idealnego dźwięku o doskonałej rozdzielczości w całym obszarze odsłuchowym. Wyjątkowo duży radiator basowy o średnicy 130 mm wzbogaca brzmienie Prime One czystym odtworzeniem niskich tonów bez jakichkolwiek zniekształceń.

Specyfikacja techniczna:
- Zintegrowany subwoofer z radiatorem basowym
- Napięcie sieci 100 - 240 V
- System dwu-drożny
- Przetworniki 2 x 1" głośnik wysokotonowy, 2 x 3,3" głośnik nisko-średniotonowy, 1 x 5 1⁄4” basowy radiator
- Moc 2x50W
- Pasmo przenoszenia 38 - 30000 Hz
- Podział pasma 3200 Hz
- Wymiary (WxHxD) 385 x 122 x 250 mm
- Waga 6 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Magnat objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.