ATC C1 SUB MK2 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ATC
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 9 990,00 zł / szt.

Subwoofer aktywny ATC C1 SUB MK2

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Subwoofer aktywny ATC C1 SUB MK2

ATC C1 Sub Mk2 napędzany jest przez 200 W wzmacniacz mocy w klasie A/B na tranzystorach MOSFET w układzie wspólnego źródła z nową, powiększoną sekcją zasilacza. Takie połączenie pozwala ATC C1 Sub Mk2 na osiągnięcie bardzo niskiego basu 25 Hz (-6 dB) z zachowaniem najwyższej jakości dźwięku. Wejściowy filtr dolnoprzepustowy został kompletnie przeprojektowany tak, aby uzyskać jak najlepsze połączenie z kolumnami ATC, jak i innych producentów. Jak inne głośniki serii Entry C1 Sub Mk2 jest konstrukcją zamkniętą.

Konfiguracja subwoofera opiera się o regulację głośności, płynnie regulowany filtr dolnoprzepustowy oraz płynną regulację fazy z przełącznikiem polaryzacji. Umożliwiają one dostrojenie subwoofera nie tylko do towarzyszących kolumn, ale również do akustyki pomieszczenia, w którym się on znalazł. ATC C1 Sub Mk2 może zostać podłączony na dwa sposoby: poprzez wejścia wysokopoziomowe z zacisków głośnikowych wzmacniacza lub przez wejście stereo RCA niskiego poziomu. Ma on również zsumowane, monofoniczne wyjście RCA które pozwala na łączenie kilku subwooferów w jeden system. ATC rekomenduje jeden subwoofer C1 Sub Mk2 do kolumn SCM19 i HTS11 i mniejszych, oraz dwa do modeli SCM40 lub HTS40. Nowa kolumna niskotonowa ATC C1 Sub Mk2 dostępna jest w różnych wykończeniach obudowy: wiśnia, czarny jesion, czarna satyna, biała satyna, które pasują doskonale do wykończeń kolumn ATC i nie tylko.

Subwoofer C1 Sub Mk2 zbudowano z typową dla ATC dbałością o szczegóły, co owocuje nie tylko doskonałym dźwiękiem, ale również trwałością potwierdzoną przez standardową dla tego producenta gwarancję na 6 lat.

Specyfikacja techniczna:
- Głośnik niskotonowy: 12” / 314 mm
- Dolna częstotliwość graniczna (-6dB): 25 Hz
- Maksymalne natężenie dźwięku: 103 dB
- Moc wyjściowa wzmacniacza: 200 W
- Regulacje: wzmocnienie, częstotliwość graniczna filtra dolnoprzepustowego, polaryzacja, faza
- Wejścia: wejście wysokopoziomowe stereo, wejście niskopoziomowe stereo
- Wyjścia: zsumowane wyjście monofoniczne RCA
- Wymiary (WxSxG, wliczając złącza i radiator): 450 x 360 x 400 mm
- Waga: 26.2 kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki ATC objęte są 6-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.