ATC SCM40 - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: ATC
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
  • szt.
  • 11 745,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa ATC SCM40
Cena dotyczy 1 szt. kolumn.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Prezentujemy ATC SCM40Prezentujemy ATC SCM40 (VIII.2023)

Kolumna podłogowa ATC SCM40

To już trzecia odsłona SCM 40 i z każdą nową konstrukcją brytyjskie kolumny stają się coraz lepsze. Tym razem oprócz nowego przetwornika wysoko tonowego ATC, firma postawiła na nowatorskie wzornictwo. Kolumny mają trafić szczególnie do grona audiofili oraz melomanów dźwięku, a nowa bryła stanowić będzie idealną harmonię nowoczesnego wnętrza.
SCM40 to pełnozakresowe, trójdrożne konstrukcje typowe dla ATC. Odmłodzona, 75mm kopółka średniotonowa ATC pozwala na doskonałe odwzorowanie sceny z jej każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem. Nieco ocieplone w średnicy oraz bardzo zrównoważone w całym paśmie sprawiają uczucie konstrukcji bardzo uniwersalnej. Rewelacyjne brzmienie kolumny te zawdzięczają nie tylko słynnym tekstylnym kopułkom ale również całej filozofii ATC konstruowania zespołów głośnikowych w obudowach zamkniętych.
Dźwięk bardzo otwarty, transparentny jednak nie nachalny. Średnica neutralna zachowuje charakter brzmienia kolumn studyjnych bliskiego pola. Potężny fundament basowy jest nie lada gratką dla miłośników zwartych i nisko schodzących dolnych rejestrów nagrań. Dodatkowym atutem jest zamknięta konstrukcja co ułatwia ustawienie kolumn bliżej ścian, szczególnie w pokojach nie przystosowanych specjalnie pod kątem akustyki wnętrza.
Model SCM-40 przeznaczony jest w szczególności dla odbiorców słuchających tzw. przekroju w gatunkach muzycznych. Chodź kolumny należą do grupy bardzo prądożernych w odpowiedniej konfuguracji zaskakują swoją muzykalnością.

Specyfikacja techniczna:
- Zastosowane przetworniki:
  wysokotonowy ATC 25mm Neodymium,
  średniotonowy 75mm ATC Soft Dome
  niskotonowy ATC 164mm SC
- Dokładnośc doboru: ±0.5dB
- Pasmo przenoszenia (-6dB): 48Hz-22kHz
- Skuteczność 85dB @ 1W @ 1metre
- Maksymalny SPL: 112dB
- Rekomendowana moc wzmacniacza 75 do 300 wat
- Impedancja nominalna 8 omów
- częstotliwości podziału 380Hz & 3.5kHz
- Gniazda Binding Posts/4mm Plugs, tri-wire
- Wymiary (HxWxD): 980x265x300mm
- Waga 31kg

Warunki gwarancji:
Kolumny marki ATC objęte są 6-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.