Cambridge Audio Duo - Raty 10% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Cambridge Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 590,00 zł brutto
  • szt.
  • 1 590,00 zł 1 190,00 zł / szt.

Przedwzmacniacz gramofonowy Cambridge Audio Duo

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przedwzmacniacz gramofonowy Cambridge Audio Duo

Duo od Cambridge audio to urządzenie, którego do tej pory próżno szukać u innych producentów. Łączy ono bowiem świat płyt analogowych ze światem słuchawkowym. Wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy pozwala na podłączenie zarówno wkładek MM jak i MC, dzięki czemu mamy pełną dowolność przy konfiguracji nowego systemu, jak i gwarancję, że urządzenie wpasuje się w istniejący system. Czułość wyjścia dla wkładki MM to 3.35mV, natomiast MC: 305uV. Stosunek sygnał-szum w przypadku wkładek MM mierzony jest jako mniejszy niż 90dB, a w przypadku wkładek MC: większy niż 70dB. Zintegrowany wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem 6.3mm jack pozwala na podłączenie dowolnych, dużych słuchawek. Wyciśnij każdy detal z kolekcji płyt dzięki najnowszemu przedwzmacniaczowi gramofonowemu ze wzmacniaczem słuchawkowym Cambridge Audio Duo.

Ze względu na niski poziom wyjściowy generowany przez gramofon, nie wszystkie wzmacniacze hi-fi pozwolą na podłączenie gramofonu bezpośrednio. Przedwzmacniacz gramofonowy wzmacnia ten sygnał do poziomu, z którym może współpracować wzmacniacz mocy. Wyzwanie na tym etapie polega jednak na tym, że wzmocnienie może być słabej jakości. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy Duo, wykorzystując wyjątkowe komponenty, które dostarczają ciepły i szczegółowy dźwięk, który jest synonimem winylu, a wszystko to bez zniekształceń sygnału. Zasilacz impulsowy poprawia wydajność, przełączając się poza słyszalną częstotliwość, aby drastycznie zredukować szum, a nowy układ płytek wykorzystuje elementy do montażu powierzchniowego w celu zmniejszenia szumów.

Ciesz się ciepłem dźwięku z winylu prywatnie, dzięki zintegrowanemu wyjściu słuchawkowemu. Wyjątkowo zintegrowaliśmy gniazdo słuchawkowe 6,35 mm bezpośrednio z przedwzmacniaczem gramofonowym, dzięki czemu nadal można cieszyć się nagraniami, gdy nie ma możliwości głośnego grania. Zintegrowane wyjście słuchawkowe oznacza również, że nie trzeba włączać wzmacniacza tylko po to, by zasilać słuchawki, co zapewnia bardziej ekonomiczne wrażenia dźwiękowe.

Specyfikacja techniczna:
- Maksymalny pobór mocy 10W
- Gain @ 1kHz MM: 39dB | MC: 60dB
- Krzywa RIAA +/- 0.3dB 30Hz-50Hz
- Wyjście 300mV
- Zniekształcenia THD (20Hz-20kHz) MM: <0.0025% | MC: <0.20%
- Stosunek sygnał/szum MM: >90dB | MC: >70dB
- Impedancja wejściowa MM: 47k Ohms | MC: 100 Ohms
- Crosstalk @ 20kHz MM: >85dB | MC: 75dB
- Wymiary 48 x 215 x 159 mm
- Waga 0.95kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.