EverSolo DAC-Z8 - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Eversolo
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 3 395,00 zł 3 199,00 zł / szt.

Przetwornik DAC ze Wzmacniaczem Słuchawkowym i Bluetooth (Bluetooth DAC/AMP) EverSolo DAC-Z8

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik DAC ze Wzmacniaczem Słuchawkowym i Bluetooth (Bluetooth DAC/AMP) EverSolo DAC-Z8

Przegląd funkcji DAC-Z8:

 • ESS Sabre flagowy ES9038Pro 32-bitowy układ przetwornika cyfrowo-analogowego.
 • Zaawansowany układ XMOS XU316 trzeciej generacji o wyższej wydajności i większej prędkości.
 • Synchroniczne przetwarzanie oscylatorów z podwójnym zegarem o wysokiej precyzji i niskim jitterze.
 • Obwód wzmacniacza operacyjnego I/V w postaci OPA1612*8, 8-kanałowa technologia kompensacji boczników.
 • Pełna obsługa dekodowania do DSD512 Native oraz do PCM768KHz@32Bit.
 • Złącza optyczne (Toslink), koncentryczne (Coaxial) i USB pozwalają w pełni dekodować i renderować MQA.
 • Wysokowydajne dekodowanie sygnału Bluetooth, z flagowym układem Qualcomm QCC5125, który poza obsługą zwykłych kodeków audio SBC/AAC/aptX/aptX LL, obsługuje również kodeki odbioru wysokiej jakości dźwięku APTX HD i LDAC.
 • W pełni zbalansowana architektura audio, różnicowy obwód wzmacniacza i profesjonalna kalibracja.
 • Wysokowydajny wzmacniacz słuchawkowy z gniazdem Jack 6.35, napędza słuchawki 16-300 omów.
 • 3-calowy ekran LCD z różnymi trybami ustawień wyświetlania informacji miernika VU.
 • Zasilacz o niskim tętnieniu napięcia, co przekłada się na czystsze źródło zasilania.
 • Ekskluzywna dedykowana aplikacja na telefon komórkowy, umożliwiająca globalną kontrolę.

DAC-Z8 to kompaktowy dekoder audio o doskonałym wykonaniu i wysokiej wydajności. Dzięki integracji układu XMOS 316 i flagowego układu DAC ESS ES9038 Pro, DAC-Z8 jest w stanie w pełni dekodować formaty audio do DSD512, PCM 768Khz@32Bit i MQA. Wysokiej jakości zastosowane podzespoły przekładają się na wyjątkową jakość dźwięku, świetną wydajność przedwzmacniacza i potężną siłę napędową dla słuchawek. Szeroki zakres różnych wejść audio sprawia, że EverSolo DAC-Z8 jest idealnym partnerem dla wysokiej klasy słuchawek i głośników stereo.

Wysokowydajny przetwornik cyfrowo-analogowy ES9038Pro
Flagowy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS ES9038Pro jest znany jako branżowy wzorzec, z niskim całkowitym poziomem zniekształceń harmonicznych oraz wyjątkowo niskim poziomem szumów i zniekształceń. Cieszmy się autentyczną muzyką o wysokiej wierności.

Profesjonalna kalibracja
Skorzystaj z bogatego doświadczenia inżynierów w zakresie projektowania obwodów analogowych, DAC-Z8 posiada profesjonalną kalibrację i dedykowany projekt obwodów. Zmierzony całkowity współczynnik zniekształceń harmonicznych wynosi -124 dB (0,000062%), stosunek sygnału do szumu i zakres dynamiki wynoszą 133 dB. Te wiodące w branży wskaźniki są solidną podstawą dobrej jakości dźwięku.

XMOS 316
XMOS 316 trzeciej generacji ma większą prędkość przetwarzania i lepszą przepustowość USB, co zapewnia bezstratną transmisję danych audio w wysokiej rozdzielczości. Wejście USB obsługuje pełne dekodowanie DSD512 Native, PCM768@32bit i MQA. Wejścia optyczne i koncentryczne (Coxial) obsługują DSD 64 (DoP) i PCM192@24Bit.

DAC-Z8 w pełni obsługuje technologię MQA (Master Quality Authenticated), która umożliwia odtwarzanie plików i strumieni audio w formacie MQA, zapewniając dźwięk oryginalnego nagrania głównego.

Wysoka precyzja. Oscylatory zegarowe.
Dwa oscylatory zegarowe o niskim jitterze (45,1584 MHz i 49,152 MHz) są zintegrowane w DAC-Z8, co odpowiada w zarządzaniu zwielokrotnionym próbkowaniem 44,1 kHz i 48 kHz. Dekodowanie dźwięku jest dużo dokładniejsze.

Kompensacja bocznika i Obwód I/V z 8 sztukami OPA1612
Obwód I/V DAC-Z8 składa się z 8 sztuk OPA1612. Przyjęto technologię wielokanałowej kompensacji bocznika sygnału, 8 sztuk OPA1612 odpowiada 8-kanałowemu wyjściu do konwersji sygnału I/V, a następnie wyprowadza się równolegle do 2 kanałów. Oprócz bardzo precyzyjnych rezystancji, pomaga bezstratnie wzmacniać sygnał wyjściowy XLR, RCA i słuchawkowy, poprawiając w ten sposób separację kanałów, zakres dynamiki i integralność dźwięku.

Wzmacniacz różnicowy. Zbalansowany układ. Wyjścia dla przedwzmacniacza
Analogowy obwód audio jest w pełni zbalansowany. Wyjścia XLR, RCA i słuchawkowe są przetwarzane przez zbalansowany obwód wzmacniacza różnicowego. Poprawa separacji kanałów oraz rozwiązanie problemu przesłuchu we wspólnej pętli wyeliminowało szum. Obwód przedwzmacniacza o wysokiej wierności obsługuje udoskonaloną regulację głośności, bez konieczności stosowania dodatkowego oddzielnego przedwzmacniacza.

Oddzielne wyjścia RCA i XLR
Przy jednoczesnym wyprowadzeniu sygnału audio z wyjść XLR i RCA mogą powstawać zakłócenia, dlatego też sygnał audio wyprowadzany jest oddzielnie poprzez wyjścia XLR i RCA, co pozwala uzyskać wyższy wskaźnik audio oraz lepszą jakość dźwięku. Dostępne jest ręczne do przełączenia ustawienie pozwalające na wyprowadzanie sygnału audio jednocześnie w tym samym czasie z wyjść XLR i RCA.

Flagowy układ odbioru sygnału Bluetooth - Qualcomm QCC5125
Wbudowany bezstratny odbiornik bluetooth składa się z modułu Qualcomm QCC5125. Standard bluetooth 5.0 obsługuje protokoły audio SBC/AAC/aptX/aptX LL/aptX HD/LDAC. Ciesz się muzyką w jakości płyty CD, podłączając telefon komórkowy, tablet i komputer.

Bogate filtry cyfrowe
Różne tryby filtrów cyfrowych w ustawieniach DAC, pozwalają dostosować urządzenie do różnych wymagań, do wyboru jest 7 filtrów PCM i 4 filtry DSD.

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door, przez autoryzowany, centralny serwis.