Gato Audio FM-9 - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gato Audio
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 3 500,00 zł / szt.

Kolumna naścienna Gato Audio FM-9
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna naścienna Gato Audio FM-9

Głośnik naścienny FM-9 ma 9 litrów szczelnej objętości, aby służyć specjalnie dostosowanemu 6-calowemu przetwornikowi basowo-średniotonowemu. Ten głośnik został specjalnie zaprojektowany do zawieszenia na ścianie, dlatego wykorzystuje ścianę za głośnikiem, aby poprawić zakres niskich częstotliwości i dynamikę. FM-9 zachwyci nawet krytycznego słuchacza pełnym brzmieniem i precyzyjną sceną dźwiękową, nawet w mniej niż idealnym pomieszczeniu odsłuchowym.

Zaprojektowaliśmy FM-9 tak mały i dyskretny, jak to możliwe, bez uszczerbku dla wydajności i jakości. Zakrzywione boki i tył sprawiają, że głośnik wydaje się unosić, a nie być przymocowany do ściany. Wydajność jest zabezpieczona przez adaptację wewnętrznych technik głośnika półkowego FM-15, ale zmodyfikowana w celu dostosowania do wsparcia ścianki tylnej i otaczającej ją akustyki. FM-9 idealnie sprawdzi się w systemie stereo, w systemie surround lub jako wsparcie tylnych głośników w większym zestawie wielokanałowym.

Specyfikacja techniczna:
- Typ 2-drożna kolumna naścienna
- Impedancja: 4 ohm
- Impedancja: 85dB
- Pasmo Przenoszenia: 45 Hz – 35kHz
- Rekomendowana Moc Wzmacniacza: 50 do 200 W
- Wymiary: (SxGxW) 355 x 490 x 110 mm
- Waga: 10kg

Warunki gwarancji:
Produkt objęty jest 5-letnią gwarancją (wymagana bezpłatna rejestracja), realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.