Heed Modular Canalot III + X-PSU - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heed Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 2 990,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z zasilaczem Heed Modular Canalot III + X-PSU

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz słuchawkowy z zasilaczem Heed Modular Canalot III + Q-PSU

Słuchawki można rozpatrywać jako wysokiej klasy głośniki, ale o znacznie niższym zużyciu mocy. Z tego powodu charakteryzują się niższym poziomem zniekształceń niż klasyczne głośniki i dlatego dużo łatwiej są w stanie pokazać braki wzmacniacza. Co więcej, słuchawki - z nielicznymi wyjątkami - są systemem z pojedynczym przetwornikiem, bez wpływających na brzmienie filtrów częstotliwościowych. Żeby sprostać tak wysokim wymaganiom, wzmacniacz słuchawkowy musi oferować znakomitą jakość dźwięku, nawet przy bardzo niskich poziomach głośności.

CanAmp, bestseller firmy Heed w kategorii wzmacniaczy słuchawkowych, z łatwością spełnia te bezkompromisowe warunki, zachowując rozsądną cenę. Jest to idealny partner dla większości słuchawek dostępnych na rynku.

Większość słuchawek, wliczając najwyższe modele firm: Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Audio Technica, Goldring i Ultrasone, a nawet niskoimpedancyjne Grado i Denon, komponują się z Canampem w zadziwiający sposób. Np. synergia AKG K701 z Canampem jest wręcz legendarna.

Canamp jest wzmacniaczem składającym się z dwóch sekcji: zasilanie oparte jest na zintegrowanej ścieżce o najwyższym rodowodzie audio, a sekcja mocy to wzmacniacz single-ended w czystej klasie A. Umożliwia to Canampowi wysterowanie teoretycznie każdych słuchawek o impedancji od 32 do 600 omów. Urządzenie nie posiada wewnętrznego okablowania, a ścieżka sygnału ograniczona jest do absolutnego minimum.
Canamp posiada nie tylko liniowe wejście, ale także wyjście: można go więc podłączyć do wyjścia TAPE MONITOR we wzmacniaczu, pozostawiając wejście TAPE dla dodatkowych komponentów (MP3, MiniDisc, CD-R, itp.). Pozłacane terminale RCA są lutowane bezpośrednio do obudowy.

Zasilacz Heed Modular X-PSU

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Heed objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.