Heed Obelisk PX - Raty 30x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Heed Audio
  • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.
  • szt.
  • 4 990,00 zł / szt.

Zasilacz Heed Obelisk PX

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Zasilacz Heed Obelisk PX

Jednym z najtrudniejszych zadań było rozwinięcie możliwości przedwzmacniacza Obelisk PRE, który został zaprojektowany tak, by być doskonałym urządzeniem. A jednak – dedykowany do niego zewnętrzny zasilacz Obelisk PX, przerósł najśmielsze oczekiwania konstruktorów Heed Audio.
PX oparty jest na wysublimowanym, w pełni regulowanym zasilaczu o dwóch stopniach filtracji, co eliminuje zakłócenia powodowane przez zasilanie, zapewniając możliwie najczystszy prąd dla zasilanych urządzeń. Urządzenie zbudowane jest w oparciu o wysokiej klasy komponenty, takich jak transformatory zasilające Noratel i cztery kondensatory Mundorfa o pojemności 10 000 µF każdy, zbudowane na specjalne zamówienie Heeda. Przekłada się to na ekstremalnie niskie szumy, niską impedancję wyjściową i minimalne zniekształcenia.

Pomimo że PX zaprojektowany został jako partner dla Obeliska PRE, można go połączyć również z przedwzmacniaczem Quasar Phono, przetwornikiem Dactilus DAC, pre-ampem LUNA II, itp.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Heed objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.