iFi Audio Aurora - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 7 299,00 zł brutto
  • szt.
  • 7 299,00 zł 6 750,00 zł / szt.

System All-in-One / Głośnik Bluetooth iFi Audio Aurora

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

System All-in-One / Głośnik Bluetooth iFi Audio Aurora

Aurora to kompletny zintegrowany system muzyczny od iFi Audio, który brzmi tak dobrze jak wygląda. W skład urządzenia wchodzą głośniki stereo, wzmacniacz z buforem lampowy, korektor pomieszczenia, streamer , Bluetooth 5.0, WiFi , DLNA, oraz AirPlay.

Dzięki ultraszybkiemu wzmocnieniu PureEmotion®, Aurora łączy czystość brzmienia z szybkością i dynamicznym entuzjazmem, dostarczając pełną emocji jakość muzyki. Funkcja Auto Room Tailoring (ART) umożliwia urządzeniu automatyczną konfigurację głośników zgodnie z ich położeniem w pomieszczeniu. To, co czyni ART wyjątkowym, to fakt, że jest wykonywany w domenie analogowej. Wspomagane przez ART urządzenie dostosowuje się do sposobu, w jaki chcesz go używać. Umieść go pod telewizorem, podłącz przez Bluetooth® lub kabel optyczny i używaj jako stylowego soundbara. I przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną muzykę. SoundSpace zapewnia przestrzenne i wypełniające pomieszczenie brzmienie systemu hi-fi, dając muzyce poczucie skali i przestrzeni, których nie można oczekiwać od systemu typu „wszystko w jednym”. Z kolei system TrueBass jest odpowiedzialny za dokładny bas z głębią i definicją. Połącz kilka Auror przez Wi-Fi, aby stworzyć system wielopomieszczeniowy, grając w synchronizacji lub indywidualnie. Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo z Spotify lub Tidal, czy surfujesz po nieskończonej liczbie internetowych stacji radiowych za pośrednictwem TuneIn, Aurora zaspokoi Twoje potrzeby muzyczne.

Na scenie cyfrowej zastosowano rozbudowane technologie eliminacji jittera, w tym nasz femtoprecyzyjny zegar GMT (Global Master Timing) i inteligentny bufor pamięci. Stanowi to całkowicie „gotowe do użycia” systematyczne rozwiązanie cyfrowe, które rozwiązuje problem jittera raz na zawsze.

Obudowa Aurory pokryta jest bambusem i uniesiona przez charakterystyczną aluminiową ramę. Bambus nie tylko jest atrakcyjnym i przyjaznym dla środowiska materiałem na obudowę, ale także jest również bardzo efektywny akustycznie. Design urządzenia naśladuje rozmach japońskiej architektury - wyraziste, czyste linie przeplatają się z nutą vintage.


Specyfikacja Techniczna:

Wejścia

Dźwięk Hi-Res Bluetooth z aptxHD/aptX/LDAC/HWA(LHDC)/AAC
Sieciowy dźwięk z odtwarzaniem z NAS lub serwera, Airplay, strumieniowe przesyłanie dźwięku (Spotify/Apple Music/Amazon Music/Tidal
hifi/Deezer itp.) i pamięć USB/karta SD 44,1 kHz/16 bitów – 192 kHz/32 bity
Koncentryczne i optyczne S/P-DIF (odtwarzacz Blu-ray, konsola do gier, smart TV itp.) 44,1 kHz/16 bitów – 192 kHz/24 bity
RCA i 3,5 mm (dla Alexa lub dźwięku analogowego)

System głośników

Szerokopasmowy sterownik 4 x 4,5” (120 mm) z powlekanym stożkiem papierowym
2 x 1,1” (28 mm) głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką (zwrotnica 8 kHz)
2 x 4,5” x 8” (120mm x 200mm) stalowe radiatory pasywne
Pasmo przenoszenia: 27Hz – 40kHz
Maksymalny SPL: 115dB / 1m

Wzmacniacz

Hybryda ze wzmocnieniem lampowym klasy A. Bufory mocy działające z zegarem 1,411 MHz/1,536 MHz.
Pasmo przenoszenia 15Hz do 150kHz
Maksymalna moc 320 VA (wejście 12 V dla zasilaczy morskich/samochodowych)
Zniekształcenie < 0,05%

Wymiary

Urządzenie 59 cm (szer.) x 27 cm (wys.) x 28 cm (gł.) — 15 kg
Opakowanie 69 cm (szer) x 50 cm (wys) x 40 cm (gł) — 20 kg


Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.