iFi Audio iDSD Diablo - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • szt.
  • 4 899,00 zł / szt.

Wzmacniacz słuchawkowy z DAC iFi Audio iDSD Diablo

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Wzmacniacz słuchawkowy z DAC iFi Audio iDSD Diablo

IDSD Diablo, z nowym, eleganckim wyglądem i ognistoczerwonym wykończeniem, dumnie plasuje się na szczycie naszej oferty przenośnych przetworników cyfrowo-analogowych że wzmacniaczami słuchawkowymi. Jest zbudowany dla purystów - prawdziwych entuzjastów słuchawek, którzy pragną czystego, nieskażonego brzmienia.
Podobnie jak samochód wyścigowy zaprojektowany z myślą o bezkompromisowej prędkości, iDSD Diablo odkłada na bok dostosowanie dźwięku, a także łączność Bluetooth, aby skupić się na czystej mocy dźwiękowej. Przygotuj się na ekscytującą przejażdżkę, która z powodzeniem napędza dowolne słuchawki na planecie. Mówiąc prościej, iDSD Diablo jest naszym najlepszym przenośnym wzmacniaczem, zaprojektowanym do dostarczania dźwięku na poziomie odniesienia.

Nieco perfekcyjny
Używamy dwóch układów DAC Burr-Browna i nowego 16-rdzeniowego układu XMOS do przetwarzania danych odbieranych przez wejścia cyfrowe USB i S / PDIF. Oznacza to, że iDSD Diablo może obsłużyć do PCM 768, DSD 512, 2xDXD. Zarówno PCM, jak i DSD pozostają „bit-perfect”. Zapewnia również pełne dekodowanie MQA! A dzięki MQA teraz dostępnemu przez S / PDIF, możesz korzystać z dowolnych płyt CD MQA w swojej kolekcji.

Pozytywnie czysty
Zrównoważony, różnicowy układ analogowy redukuje szumy i przesłuchy w ścieżce sygnału poprzez pełne oddzielenie lewego i prawego kanału. IDSD Diablo korzysta z dalszych udoskonaleń naszych zbalansowanych, symetrycznych topologii dual-mono z krótkimi, bezpośrednimi ścieżkami sygnału. Nazywamy to PureWave. Ujemne sprzężenie zwrotne jest wykorzystywane w obwodach wzmacniacza do porównywania sygnału wyjściowego z sygnałem wejściowym i korygowania błędów. 

Diabolicznie dynamiczny
Potrafi z łatwością sterować wszystkimi rodzajami słuchawek, iDSD Diablo zapewnia do 5000 mW niezwykłej mocy, energii napędowej i wciągającej dynamiki, w połączeniu z niezwykłą zdolnością do rozróżniania drobnych tekstur i szczegółów. Dzięki 3 ustawieniom możesz regulować moc i wzmocnienie, aby dopasować je do swojego codziennego rytmu i słuchawek.
- Turbo - podnosi poziom napędu dla słuchawek głodnych prądu
- Normalne - dla większości słuchawek nausznych lub dousznych
- Eco - zmniejsza moc, aby dopasować ją do słuchawek dousznych o wysokiej czułości

Moc, która nie psuje.
Skupienie się iDSD Diablo na czystej, niezakłóconej wydajności oznacza, że ​​wiele uwagi poświęcono obwodowi zasilania. Zasilanie bateryjne zapewnia wyjątkowo czysty i stabilny prąd stały, co pozwala uniknąć problemów związanych z elektrycznością sieciową - spadkami, skokami i zanieczyszczeniem RFI / EMI powodującym szumy. ALE są wady dźwięku wynikające z niskiego napięcia wyjściowego i niespójnej impedancji wyjściowej podczas rozładowywania baterii. Te problemy zostały w pełni rozwiązane przez projekt iDSD Diablo. Aby mniej wydajne słuchawki, takie jak magnetyczne planarne, śpiewały, napięcie należy podnieść z 3,7 V do +/- 15 V. Używamy przetwornicy podwyższającej napięcie o częstotliwości 1,2 MHz - częstotliwości znacznie przekraczającej słyszalność, która jest łatwiejsza do filtrowania niż typowe zasilacze impulsowe, co zapewnia wysoką liniowość i bardzo niski poziom szumów.

Formuła 1, styl iFi.
Obwód zasilacza o wysokiej przepustowości jest dedykowany dla każdej krytycznej części projektu iDSD Diablo, z niezależną regulacją liniową zapewniającą doskonałą wydajność PSRR (Power Supply Rejection Ratio). Stopień wzmacniacza słuchawkowego unika regulatorów IC na rzecz kondensatorów Panasonic OS-CON, dostarczając między nimi 2320uF. Sekcja DAC korzysta z ultra-niskoszumowego regulatora z dodatkowym pasywnym filtrowaniem, redukującym zniekształcenia harmoniczne wyższego rzędu, a tym samym jitter. Nawet stopień wejściowy USB korzysta z dedykowanej regulacji i wielostopniowego filtrowania, a obwody sterujące mikroprocesora (często lokalne źródło szumu cyfrowego) również mają oddzielną regulację.

Spotykam się z diabłem…
Z przodu urządzenia, obok standardowego gniazda słuchawkowego 6,3 mm, znajduje się wyjście 4,4 mm Pentaconn dla słuchawek z połączeniem zbalansowanym. Z tyłu znajdują się dwa cyfrowe wejścia audio: USB-A i gniazdo S / PDIF, które przyjmuje zarówno sygnały elektryczne, jak i optyczne, pierwsze przez złącze 3,5 mm, a drugie przez dostarczony adapter. Wejście USB-A ma złącze „męskie” zamiast typowego portu „żeńskiego”, co zapewnia większą integralność mechaniczną. Dostępny jest również oddzielny port ładowania USB-C, wraz ze zbalansowanym wyjściem Pentaconn 4,4 mm do podłączenia do zewnętrznego wzmacniacza.

Mnóstwo akcesoriów
Jak przystało na produkt referencyjny, w luksusowym etui podróżnym umieściliśmy cały szereg akcesoriów. Ponieważ iDSD Diablo może być zasilany z sieci, a także z wbudowanej baterii, dołączyliśmy nasz super cichy, redukujący szumy zasilacz iPower 5 V AC / DC, aby zapewnić optymalną jakość dźwięku. W zestawie znajduje się również 4,4 mm Pentaconn do podwójnego zbalansowanego kabla XLR do podłączenia iDSD Diablo do wzmacniacza i głośników (lub pary aktywnych głośników) ze zbalansowanymi wejściami XLR. Dodaliśmy również krótki (15 cm) kabel audio USB-C na USB-A, a także przedłużacz oraz kabel do ładowania USB-C i adapter do podłączenia słuchawek z wtyczką 3,5 mm do gniazda 6,3 mm.

Specyfikacja techniczna:
- Wejścia digital USB 3.0 typu A (kompatybilne z USB2.0), S-PDIF (koncentryczne / optyczne 3,5 mm)
- Obsługiwane formaty DSD512 / 256/128/64, DSD Octa / Quad / Double / Single-Speed, DXD (768 / 705,6 / 384 / 352,8 kHz), DXD o podwójnej / pojedynczej prędkości, PCM (768 / 705,6 / 384 / 352,8 / 192 / 176,4 /96 / 88,2 / 48 / 44,1 kHz)
- MQA (Decorder)
- Pasmo przenoszenia 10 Hz-80 kHz (-3 dB)
- Zbalansowane SNR -114dB, S-E -120dB
- Zbalansowany zakres dynamiczny 114dB, S-E 120dB
- Zbalansowane THD + N 0,001%, S – E 0,002%
- Wyjście słuchawkowe zbalansowane
  12,6 V / 4980 mW (przy 32 omach)
  9,6 V / 153 mW (przy 600 omach)
  8,8 V / 2417 mW (przy 32 omach)
  S-E> 19,2 V / 611 mW (przy 600 Ohnn)
- Bateria litowo-polimerowa 4800 mAh
- Ładowanie systemu zasilania przez USB-C (w zestawie iFi iPower)
- Zgodność z BC V1.2 do prądu ładowania 1900 mA
- Wymiary 166 x 72 x 25 mm
- Waga 330 g

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.