iFi Audio PowerStation - Raty 30x0% - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: iFi Audio
  • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 3 514,05 zł brutto
  • szt.
  • 3 699,00 zł / szt.

Listwa zasilająca iFi Audio Power Station

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20 i 30 miesięcy lub specjalna oferta!

Listwa zasilająca iFi Audio PowerStation

Nasza audiofilska listwa zasilająca zapewni super ciche zasilanie sieciowe twojemu systemowi audio. Niezależnie od konfiguracji i specyfikacji Twojego systemu, czy jest on cyfrowy, analogowy albo taki i taki, PowerStation zadba o to by otrzymał super ciche zasilanie.

Power To The People
iFi PowerStation jest przeznaczona dla każdego, kto lubi wolne od zakłóceń audio. Występuje w 4 wariantach - UK, EU i AU z 6 pojedynczymi gniazdami i USA / JAPAN z 8. Powstrzymaj hałas RFI lub EMI i ciesz się bezbolesnym dźwiękiem - wszystko z jednej solidnej, wykonanej z niesamowicie ciemnego anodowanego aluminium listwy zasilania.

Gotowi do startu? Start!
PowerStation korzysta z opracowanej przez iFi technologii Active Noise Cancelation drugiej generacji. aby AKTYWNIE eliminować szumy w całym zakresie częstotliwości, także na tych najniższych częstotliwościach. Każde gniazdo ma dodane filtry pasywne, aby wyeliminować szumy z najwyższych częstotliwości.

Nie pozostaw nic przypadkowi
Każde gniazdo jest niezależnie izolowane we własnej komorze z dodatkiem tłumiącej drgania pianki EVA (etylen-octan winylu), aby zapobiec zanieczyszczeniu krzyżowemu. Używamy PurCopper - odmiany OFHC (miedzi beztlenowej o wysokiej przewodności) odlewanej w sposób ciągły, o czystości 99,9999% - jej przewodność jest doskonała.

Daje Ci Masę...
PowerStation ma wbudowane wykrywanie uziemienia/masy i polaryzacji. Żadne uziemienie/masa nie może prowadzić do irytujących brzęczeń i szumów - zmory audio. Dodaliśmy 4-milimetrowe gniazdo bananowe do PowerStation, dzięki czemu kabel uziemiający może być użyty do stworzenia uziemienia, gdy go nie ma. Bingo, szumy zniknęły!

Zapewnia uziemienie
PowerStation jest inteligentna. Dodatkowe połączenie uziemienia/masy NIE wprowadzi pętli uziemienia, NAWET jeśli system jest już uziemiony. Więcej niż jedno uziemienie stworzyłoby pętlę uziemienia, co doprowadziłoby do większego brzęczenia i szumów, a my tego nie chcemy.

Zaciekła ochrona
Wykrywanie polaryzacji jest niezbędne, jeśli nie chcesz obniżać jakości zasilania sieciowego dla swojego systemu audio. W przypadku PowerStation jest ono wbudowane. I nigdy się nie bój, zabezpieczenie przeciwprzepięciowe dla max. 30 000 A przy 1000 V / 10 μS również tutaj jest. Jeśli wykryje skok napięcia lub zwarcie w sieci, PowerStation wyłączy się, chroniąc twój sprzęt przed niebezpieczeństwem.

Niezbyt skromne początki
PowerStation nie zapomina, skąd pochodzi - od oryginalnego AC iPurifier. Nadal możesz używać oryginalnego AC iPurifier z PowerStation - użyj go do oddzielenia urządzeń cyfrowych i analogowych, aby uzyskać jeszcze mniejsze zanieczyszczenie hałasem.

Specyfikacja techniczna:
- Redukcja szumów: >40 dB (>100x)
- Ochrona przed przepięciami: max. 30 000 A przy 1000 V / 10 μS
- Napięcie robocze: 90V – 265V
- Wymiary: 478 mm x 96 mm x 76 mm
- Waga: 1,98 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.