iFi Audio SupaQuasar (1.8m) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: iFi Audio
 • Dostępność: Oczekujemy na dostawę. Zapytaj o planowany termin dostępności mailowo lub telefonicznie.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 4 099,00 zł / szt.

Przewód zasilający iFi Audio SupaQuasar (1.8m), wersja EU

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Przewód zasilający iFi Audio SupaQuasar

Etap końcowy
SupaQuasar to przewód zasilający do końcowego zestawu audio.

Nie ma ekranowania minimalizującego pojemność, ma wyjątkowo niską rezystancję przy maksymalnym dostarczaniu prądu i jest specjalnie zaprojektowany do dużych wzmacniaczy.

Wyposażony w technologię Active Noise Cancellation 2, aktywnie eliminuje hałas we wszystkich zakresach częstotliwości w trybie na żywo, neutralnym i ziemnym. Ponadto aktywny przewód zasilający SupaQuasar jest geometrycznie zbalansowany, jako pierwszy w świecie kabli zasilających.

Ground Zero
Wykorzystując unikalną technologię projektowania Ground Zero firmy iFi, aktywny przewód zasilający SupaQuasar tworzy centralny rdzeń, wolny od jakichkolwiek pól magnetycznych.

Nieskręcony, centralny przewód uziemiający jest otoczony przewodami fazowymi i neutralnymi w postaci podwójnej spirali o geometrycznie zrównoważonej parze, która chroni przewód uziemiający przed jakimkolwiek polem magnetycznym. W przewodzie uziemiającym nie wytwarza się napięcie indukcyjne, dzięki czemu szum uziemienia systemu jest znacznie zmniejszony.

Zrównoważony
Każda pojedyncza linia zasilająca ma współbieżne ekranowanie, dzięki czemu zminimalizowane są zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne szumy RFI.

Niską indukcyjność, niską pojemność i stałą impedancję osiąga się dla całego przewodu dzięki zastosowaniu linii zasilających o podwójnej spirali. Stała impedancja jest osiągana niezależnie od tego, czy przewód jest zagięty, czy pod kątem, dzięki w pełni symetrycznej i zrównoważonej konstrukcji geometrycznej.

Przewód jest izolowany przy użyciu matrycy polimerowej składającej się z wysokowydajnego tworzywa termoplastycznego, odpornego na wilgoć i zgodnego z dyrektywą RoHS.

Kontynuując prawdziwie zbalansowany motyw, w przewodzie zastosowano technologię dielektryka powietrznego, aby zapewnić najlepszą możliwą separację pomiędzy dwiema zrównoważonymi parami przewodów fazowych i neutralnych.

Miedź. Złoto
iFi wykorzystuje rdzeń z najczystszej miedzi, aby zapewnić doskonałą przewodność. Ich wtyczki są pozłacane, a miedziane złącza gwarantują najlepsze możliwe połączenie.

Wreszcie aktywny przewód zasilający SupaQuasar jest wykończony odporną na uderzenia polimerową obudową zapewniającą długotrwałą trwałość.

Specyfikacja Techniczna:

 • Redukcja szumów: > 40dB (> 100x)
 • Ochrona przed przepięciami: max. 10.000A @ 775V / 8/20uS
 • Napięcie robocze: max. 15A przy 125Vac i 10A przy 250Vac
 • Długość: 1.8 m
 • Waga (UE): 1.21 kg

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.