iFi Audio Uno - Raty 10x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0zł!

 • szt.
 • 399,00 zł 379,00 zł / szt.

Przetwornik Cyfrowo-Analogowy / Wzmacniacz Słuchawkowy iFi Audio Uno

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10 miesięcy lub specjalna oferta!

Przetwornik cyfrowo-analogowy / wzmacniacz słuchawkowy iFi Audio Uno

Czy dźwięk z urządzeń cyfrowych nie ma blasku, gdy słuchasz muzyki, oglądasz filmy lub grasz w gry?
W takim razie potrzebujesz Uno - doładowania dźwiękowego, dzięki któremu wszystko brzmi mocniej, bardziej szczegółowo i bardziej realne, aby zapewnić ekscytującą rozrywkę.

Nie wszyscy wiedzą o przetwornikach cyfrowo-analogowych, ale każde urządzenie, które działa jako źródło dźwięku
cyfrowego taki posiada. Smartfony, komputery, telewizory, systemy muzyczne – wszystkie one potrzebują obwodów DAC do konwersji cyfrowych danych audio na sygnał analogowy, który jest wzmacniany do napędzania membran głośników.

Uno firmy iFi to pierwsze ulepszenie dźwięku - przetwornik cyfrowo-analogowy/wzmacniacz słuchawkowy dla osób, które mogą nie wiedzieć, czym jest przetwornik cyfrowo-analogowy, ale wiedzą, że chcą lepszej jakości dźwięku podczas słuchania muzyki, strumieniowania filmów i programów telewizyjnych, grania w gry i cieszenia się innymi formami treści audio i AV, od podcastów po YouTube.

Wystarczająco mały, aby zmieścić się w dłoni. Urocza, zakrzywiona obudowa Uno jest wykonana z wytrzymałego, wypełnionego minerałami polimeru i zawiera wyrafinowane obwody DAC i wzmacniacza słuchawkowego, aby ulepszyć podstawową technologię audio we wszelkiego rodzaju urządzeniach cyfrowych. Jego wejście USB-C łączy się z komputerami z systemem Windows, Apple Mac oraz wszelkiego rodzaju smartfonami i tabletami. Nie wymaga własnego źródła zasilania, odbiera zarówno zasilanie, jak i dane audio z urządzenia, do którego jest podłączony. Dostarcza doskonale przetworzony, optymalnie wzmocniony analogowy sygnał audio do słuchawek, aktywnych kolumn lub wzmacniacza z oddzielnymi kolumnami. 

Uno czerpie z doświadczenia zdobytego przez iFi w opracowywaniu szeregu wielokrotnie nagradzanych przetworników cyfrowo-analogowych w szerokim zakresie cen, od poniżej 200 GBP do ponad 3000 GBP. W jego sercu znajduje się energooszczędny, wysokowydajny układ DAC z serii Sabre HiFi firmy ESS Technology – ES9219MQ/Q – korzystający z 32-bitowej architektury HyperStream III. Łączy to z technologiami Quad DAC+ i Time Domain Jitter Eliminator, a także dedykowanymi obwodami zegara iFi wykorzystującymi wyspecjalizowany oscylator kwarcowy, aby zapewnić ultra-niskie zniekształcenia, doskonałą klarowność i imponujący zakres dynamiki. 

iFi w pełni wykorzystało zaawansowaną specyfikację układu DAC, odblokowując rzadko implementowane zaawansowane funkcje, takie jak regulowane wzmocnienie analogowe z DRE (Dynamic Range Enhancement) oraz technologie minimalizujące THD (Total Harmonic Distortion) i przesłuchy. Wybór filtrów cyfrowych jest dostępny za pośrednictwem przycisków na panelu przednim, umożliwiając użytkownikom precyzyjne dostrojenie dźwięku przetwornika cyfrowo-analogowego według gustu.

Jakość dźwięku hi-res Uno jest imponująca, biorąc pod uwagę jego niewielką cenę. Dane audio PCM są obsługiwane do 32-bitów/384 kHz, wraz z DSD do 11.2 MHz (DSD256) i MQA – technologią przesyłania strumieniowego o wysokiej rozdzielczości wykorzystywaną przez „HiFi Plus” Tidal. Podświetlany pierścień za regulatorem głośności zmienia kolor, wskazując format i częstotliwość próbkowania przychodzącego sygnału cyfrowego.

Obwody analogowe Uno są tak samo ważne dla jakości dźwięku, jak technologia cyfrowa. Wzmacniacz słuchawkowy zasila gniazdo 3.5 mm z przodu, wykorzystując konfigurację iFi S-Balanced w celu zmniejszenia szumów i przesłuchów. Zapewnia to 211 mW przy 32 Ohm i 3.5V przy 600 Ohm, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą słuchawek nausznych jaki dousznych. Wszystkie wyjścia analogowe są pozłacane.

Pokrętło głośności znajduje się na środku panelu frontowego, zapewniając wysokiej jakości analogową regulację w samym przetworniku cyfrowo-analogowym, zamiast polegać na sterowanych programowo regulatorach głośności w podłączonych urządzeniach cyfrowych. Obok znajduje się przycisk PowerMatch, który dostosowuje wzmocnienie o 6dB do podłączonych słuchawek – wybierz wyższe i ustawienie dla bardziej prądożernych obciążeń i niższe ustawienie dla bardziej wrażliwych.

Kolejny zastrzeżony obwód zapewnia trzy specjalnie dostrojone tryby EQ – jeden do muzyki, drugi do filmów i trzeci do gier. Są to tryby przetwarzania analogowego, a nie DSP (cyfrowe przetwarzanie sygnału) - zaprojektowane w celu zachowania wierności brzmienia przy jednoczesnym precyzyjnym dostosowaniu balansu częstotliwości. Tryb filmowy poprawia wyrazistość dialogów w filmach, programach telewizyjnych i innych treściach audio/wideo, a tryb gry sprawia, że efekty dźwiękowe o niskim poziomie są krystalicznie czyste, dzięki czemu zawsze słyszysz zbliżających się wrogów. Przycisk z przodu przełącza trzy ustawienia, z podświetlanymi logo na górze Uno wskazującymi aktualny tryb.

Zaawansowana konwersja D/A i wzmocnienie wynoszą dźwięk na nowy, ekscytujący poziom Osoby zaznajomione z urządzeniami audio iFi wiedzą, że firma wykorzystuje dyskretne, wysokiej jakości komponenty w swoich projektach obwodów i to samo dotyczy Uno, pomimo jego wyjątkowo przystępnej ceny. Urządzenia takie jak wielowarstwowe kondensatory ceramiczne TDK C0G i cewki indukcyjne Taiyo Yuden i Murata są droższe niż powszechnie stosowane odpowiedniki, ale wiodące w swojej klasie cechy, takie jak niski ESR (Equivalent Series Resistance) i wysoka liniowość przynoszą ogromne korzyści pod względem jakości dźwięku.

Główne Cechy:

 • Odblokuj większy, śmielszy i bardziej szczegółowy dźwięk, aby poprawić wrażenia z cyfrowej rozrywki
 • Wejście USB-C: podłącz komputer z systemem Windows, komputer Apple Mac oraz wszelkiego rodzaju tablety i smarfony
 • Zaawansowana konwersja D/A i wzmocnienie wynoszą dźwięk na nowy, ekscytujący poziom
 • Wyjście słuchawkowe 3.5 mm oraz stereo RCA do podłączenia do wzmacniacza lub aktywnych kolumn
 • 32-bitowy układ ES9219 Sabre DAC z architekturą HyperStream III Technologia Quad DAC+
 • 211 mW przy 32 Ohm i 3.5V przy 600 Ohm
 • Obsługuje dźwięk o wysokiej rozdzielczości do 32-bit/384kHz PCM, DSD256 i MQA
 • Zaawansowane funkcje obejmują Dynamic Range Enhancement i dedykowane obwody zegara
 • Wysokiej jakości regulacja głośności i przełączane wzmocnienie dopasowane do Twoich słuchawek
 • Tryby Music, Movie i Game EQ - dostosuj dźwięk do swojego wyboru rozrywki
 • Powłoka polimerowa z wypełnieniem mineralnym oraz aluminiową płytą przednią
 • Wymiary (szer. x wys. x gł.): 88 x 26 x 81 mm
 • Wykończony w kolorze Air Force Blue

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki iFi Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną przez autoryzowany, centralny serwis.