Jean Marie Reynaud Euterpe Jubile (orzech) - Raty 50x0% lub specjalna oferta! - Dostawa 0 zł!

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Jean Marie Reynaud
  • Dostępność: Jest dostępne, zazwyczaj dostawa 1-3 dni. Potwierdź termin odbioru osobistego.
  • szt.
  • 5 999,00 zł / szt.

Kolumna podłogowa Jean Marie Reynaud Euterpe Jubile (orzech)
Cena dotyczy 1 szt. produktu.

Możliwość zakupu produktu w bezpłatnym systemie ratalnym 0% na 10, 20, 30 i 50 miesięcy lub specjalna oferta!

Kolumna podłogowa Jean Marie Reynaud Euterpe Jubile

Od premiery nowej serii "Jubilee" z niecierpliwością czekaliśmy na zaprezentowanie nowej wersji naszego modelu EUTERPE - EUTERPE JUBILE. Jego rozwój był już sfinalizowany kilka miesięcy temu, ale mieliśmy tak wiele nowości do wydania, że woleliśmy poczekać na odpowiedni moment, aby przedstawić go Podobnie jak w przypadku ABSCISSEJUBILÉ, seria EUTERPE przeszła gruntowną renowację. W tym głośniku wszystko jest nowością techniczną, która zachowuje te same rozmiary, ale przyjmuje nowe sterowniki i nowy crossover. Korzystając z technicznej renowacji, zastosowaliśmy nowe kody stylistyczne z serii Jubilé. Zaokrąglenie na poziomej krawędzi znacznie poprawia sylwetkę produktu. Dzięki wielu godzinom testów i badań porównawczych, mogliśmy znacznie ulepszyć wszelkie parametry elektroakustyczne EUTERPEJUBILÉ. Projekt produktu zaczeliśmy od zera. Chcieliśmy zachować jego zasadę ładowania i głośność, ale wymieniliśmy średni/basowy woofer, a także tweeeter i całkowicie zmieniliśmy jego crossover. Rezultaty przewyższają nasze oczekiwania i wyznaczają nowe standardy w tej serii produktów. Ich odsłuch jest jeszcze żywy, bardziej donośny oraz szczególnie jednorodny, z bogatymi i zróżnicowanymi tonami, a także rozwija bardzo szeroki, głęboki i stabilny obraz stereofoniczny. Dźwięki są idealnie płynne, bez przerw w całym spektrum, z prawdziwym wyczuciem. Produkt zapewnia zdumiewające doznania dla słuchacza, a także przewyższa ogólne kryteria techniczne i muzyczne swoim poprzedników. Niezwykle wszechstronny, EUTERPEJUBILÉ zachwyci każdego melomana. Sprawdzi się w różnorodnych utworach muzycznych, zapewniając długie godziny słuchania. Jakość najwyższej klasy i zgodność z filozofią najbardziej ambitnych modeli z naszego obecnego asortymentu.

Zastosowanie wewnętrznego lepkosprężystego materiału tłumiącego przekształca energię wibracyjną w ciepło bez utraty mikroinformacji. Tweeter umieszczony jest w izolowanej komorze, co gwarantuje całkowitą niezależność i unikalność mechanicznej intermodulacji z Wooferem. Naprężenie mechaniczne boomer'a dzięki gwintowanemu prętowi ze stali nierdzewnej (niemagnetycznym) przechodzącemu przez kolumnę z boku na bok, spoczywa na zamku boomerowym i na dnie kolumny. Regulacja naciągu za pomocą precyzyjnego klucza dynamometrycznego gwarantuje dokładne dokręcenie.

Zwrotnica
Nachylenie 12 / 12dB / oktawę. Cewki powietrzne na wsporniku ferrytowym o niskiej rezystancji omowej nawinięte na kabel miedziany o średnicy 1,5 mm, zapewniające dynamikę bez kompresji. Kondensatory srebrnej armatury posortowane parami z tolerancją 1%. Częstotliwość odcięcia 2800 Hz. Przyłącz przewody do pinów, aby zmniejszyć straty, użyj naszego srebrnego kabla HP1132. Całość montowana na specjalnym wsporniku antywibracyjnym. Nalezy go umieścić od wszelkich zakłóceń magnetycznych i wibracyjnych. Stojak typu Bidong WBT kompatybilny z dowolnym rodzajem połączenia.

Głośniki
Produkt o tej specyfikacji jest nowością w asortymencie. Jest to stożek wykonany z papieru z włókien o długości 170 mm z profilem Gaussa. Wewnętrzna strona pokryta jest skutecznym materiałem tłumiącym. Impregnowana nasadka z tkaniny charakteryzuje się tym, że jest montowana z tyłu stożka w celu uniknięcia przylegania do powierzchni. Cewka 28 mm na wentylowanym aluminiowym wsporniku, aluminiowa rama idealnie odchyla grzbiet stożka. Jego speeder jest napowietrzany, aby umożliwić lepsze chłodzenie cewki i tym samym znacznie obniżyć jej prędkość zniekształceń. Jest wyposażony w podwójny magnes, który zwiększa koncentrację strumienia magnetycznego na cewce. Jego zawieszenie przyjmuje progresywny profil w celu uzyskania bardzo dobrej siły zwrotu w skrajnie niskim zakresie, przy zachowaniu mikro-przemieszczeń koniecznych do odtworzenia średniego zakresu.

Tweeter
Dumnie prezentowany przez nas model CANTABILE JUBILÉ. Impregnowany głośnik wysokotonowy o średnicy 28 mm jest szczególnie wydajny. Jego kierunkowość jest naturalnie bardzo niska. Jego liniowość jest wzorcowa, a wewnętrzne tłumienie optymalne. Jest zasilany silnym magnesem neodymowym, a jego bardzo niska częstotliwość rezonansowa pozwala nam na odcięcie częstotliwości przy 2800hz w 12db / oktawę.

Zastosowanie
Dzięki niskiej i niezwykle regularnej kierunkowności, nie ma potrzeby układania dwóch głośników tak, aby zbliżyły się do idealnego punktu odsłuchowego. Odległość między głośnikami powinna zostać ustalona doświadczalnie (na zasadzie prób). Teoretycznie idealna odległość wynosi 2,5 metra, ale można ją zmniejszyć.

Specyfikacja techniczna:
- Impedancja: 4 omy (minimum 4,3 Ohm)
- Częstotliwość reakcji: 38-25000 Hz
- Moc wyjściowa: 80 W
- Moc szczytowa: 160 W
- Czułość: 89 dB/W/M
- Dystorsja: niższa 0.5% (84dB)
- Połączenie: Mono-Wiring
- Wymiary: H 92; L 20; P 33 cm

Warunki gwarancji:
Kolumny objęte są 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.