Lotoo PAW Gold Touch Titanium - Taniej z kodem rabatowym! - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lotoo
 • Dostępność: Potwierdź dostępność mailowo lub telefonicznie. Dostępność produktu deklarowana w magazynie dostawcy.

 • Historia ceny
 • szt.
 • 16 999,00 zł / szt.

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res Lotoo PAW Gold Touch Titanium

Promocja: Taniej z kodem rabatowym!
Wpisz w koszyku kod rabatowy RABAT15 i sprawdź swoją cenę promocyjną!

Przenośny Odtwarzacz Audio Hi-Res Lotoo PAW Gold Touch Titanium

Limitowana wersja flagowego odtwarzacza audio na AK4497EQ
Lotoo PAW Gold Touch Limited Titanium Edition to limitowana wersja flagowego odtwarzacza audio firmy, której dostępność jest globalnie ograniczona do 999 sztuk. Wyróżnia się ona unikatową obudową z bardzo drogiego stopu tytanu TA15 oraz specjalnymi dodatkami w zestawie. LPGT Ti gwarantuje nie tylko rewelacyjne brzmienie, ale i powalającą jakość wykonania.

Powalająca konstrukcja ze stopu tytanu
Lotoo PAW Gold Touch Titanium - w odróżnieniu od standardowego wariantu LPGT - został wykonany ze stopu tytanu o nazwie TA15. To bardzo drogi materiał, który jest niezwykle ceniony w wielu przemysłach, w tym motoryzacyjnym, lotniczym, zbrojeniowym czy kosmicznym. Wyróżnia się idealnym połączeniem właściwości fizycznych, co stawia go nawet nad czystym tytanem.

Stop TA15 to materiał cechujący się małym ciężarem, wysoką wytrzymałością i trwałością, wysoką ciągliwością, niskim współczynnikiem sprężystości, niskim przewodnictwem cieplnym i doskonałą odpornością na korozję. Dzięki tym właściwościom jest on niezwykle pożądany m.in. przy budowie silników sportowych samochodów, ram i łopatek do sprężarek czy wirników do turbin.

Zespół Lotoo zapragnął więc wykorzystać ten stop tytanu, by stworzyć jedyną w swoim rodzaju obudowę dla flagowego odtwarzacza audio. Firma dołożyła przy tym starań, aby opracować odpowiednie zasoby produkcyjne, ponieważ TA15 jest materiałem niezwykle trudnym w obróbce CNC. Wymagało to ogromnej liczby prób, długiego prototypowania, a nawet konieczności rozpoczynania procesu od zera, ale Lotoo finalnie udało się stworzyć unikatową obudowę.

Stylowe i niepowtarzalne wzornictwo
Obudowa modelu PAW Gold Touch Limited Titanium Edition wyróżnia się nie tylko dużą wytrzymałością, ale i powierzchnią lśniącą pięknym metalicznym połyskiem. Zasługa w tym wykorzystania specjalnej powłoki PVD (Physical Vapour Deposition), czyli procesu barwienia metali stosowanego m.in. przez cenionych zegarmistrzów tworzących luksusowe produkty.

Gaia” wraz z każdym modelem LPGT Ti
Firma Lotoo postanowiła wyróżnić użytkowników, którzy zdecydują się na zakup modelu PAW Gold Touch Limited Titanium Edition. Dlatego też każda sztuka ma swój własny numer seryjny, który wyświetlany jest na ekranie startowym (podczas uruchamiania DAP-a), a w zestawie z nim można znaleźć unikatowy prezent o nazwie “Gaia”.

Jest to specjalnie zaprojektowana kostka-amulet, która wykonana jest ze stopu tytanu TA15. To kolekcjonerski dodatek, którym wyróżniona zostanie niewielka grupa posiadaczy PAW Gold Touch Titanium.

Specjalnie zaprojektowane etui ochronne
Użytkownicy w zestawie z Lotoo PAW Gold Touch Titanium znajdą nowe etui ochronne, które przygotowano dla tego modelu. Wykonane je ze specjalnie dobranej skóry nappa, która wykorzystywana jest w luksusowych produktach. Na wewnętrznej stronie etui użytkownicy znajdą dodatkowo stylowy wzór.

Wygodna kontrola głośności
W obudowie odtwarzacza uwagę przykuwa ponadto specjalnie zaprojektowane pokrętło, które służy do kontrolowania poziomu głośności. Nie tylko zwraca uwagę złotym kolorem, ale jego powierzchnia ma charakterystyczny wzór oraz solidną metalową osłonę. Pod elementem umieszczono dodatkowo diodę informacyjna (LED), która stylowo podświetla tradycyjne pokrętło (szczególnie w nocy).

Czytelny ekran dotykowy
Lotoo PAW Gold Touch Titanium ma 3,77-calowy ekran LCD typu IPS GFF o rozdzielczości 800 x 480 pikseli. Chroni go warstwa szkła Gorilla Glass 5 firmy Corning i powłoka z DLC (diamond-like carbon), co chroni panel przed porysowaniem. Specjalna powłoka oleofobowa zmniejsza z kolei ilość zabrudzeń pojawiających się na jego powierzchni (m.in. odcisków palców). Ekran charakteryzuje się dobrą widocznością w słońcu, a zastosowane czujniki gwarantują szybką reakcję na dotyk.

Wieloprocesorowa architektura
PAW Gold Touch Titanium wyróżnia się nie tylko obudową, ale i starannie zaprojektowanym wnętrzem. Model ten ma unikatową architekturę z trzema samodzielnymi procesorami dla podsystemu cyfrowego, audio i bezprzewodowego. Każdy z nich korzysta z własnego modułu zasilania, a współpraca między poszczególnymi układami została precyzyjnie zoptymalizowana.

Na multiprocesorową architekturę modelu PAW Gold Touch składają się:

 • chip ARM Freescale i.MX6 - główny procesor, który odpowiada za sekcję cyfrową i integruje dane z dwóch pozostałych układów;
 • chip MIPS Ingenic X1000 - dedykowany procesor służący do obsługi modułów łączności bezprzewodowej (Bluetooth, Wi-Fi);
 • chip DSP (Digital Signal Processor) ADI BF706 - procesor odpowiadający za kontrolowanie systemu audio w urządzeniu.

Flagowy DAC firmy AKM AK4497EQ
W PAW Gold Touch Titanium wykorzystano flagowy układ AK4497EQ firmy AKM (Asahi Kasei Microdevices). Długoletnie doświadczenie inżynierów Lotoo umożliwiło jego świetną implementację, co przekłada się na rewelacyjne brzmienie. Flagowy DAP firmy to referencyjna i transparentna sygnatura, która osłania przed słuchaczem wszystkie niuanse zawarte na nagraniach.

Do uzyskania brzmienia najwyższej próby firma Lotoo wykorzystała specjalnie zaprojektowany układ audio z autorską technologią FPGA, w skład którego wchodzą:

 • chip AKM AK4497EQ - gwarantuje obsługę dźwięku PCM do 768 kHz oraz plików DSD do 512;
 • chip SRC AKM AK4137Q Pro - gwarantuje sprzętowe podnoszenie próbowania i konwertowanie PCM do DSD;
 • dwa chipy AKM AK8142 - podwójny zegar PLL (Phase-Locked Loop), który charakteryzuje się niskim jitterem.

8-warstwowa płytka drukowana HDI PCB
Cały układ osadzony jest na specjalnie zaprojektowanej 8-warstwowej płytce drukowanej typu HDI (High Density Interconnector) PCB, która wyróżnia się większą liczbą połączeń niż standardowe rozwiązania. Firma dodatkowo zadbała o jej efektywne ekranowanie, co znacznie zmniejsza ilość zniekształceń.

Wyjścia słuchawkowe 3,5 mm i 4,4 mm
PAW Gold Touch Titanium umożliwia korzystanie z dwóch wyjść słuchawkowych - 3,5 mm (single ended) oraz 4,4 mm (balanced). Oba zostały precyzyjnie zaimplementowane i mają osobne moduł wzmacniacza słuchawkowego, które zostały dobrane pod konkretne wyjście:

 • 3,5 mm z modułem LME49600;
 • 4,4 mm z modułem OPA1622.

Jeszcze wyższa moc na wyjściu
Lotoo PAW Gold Touch Limited Titanium Edition przeszedł dodatkową optymalizację obwodu wzmacniacza, co umożliwiło zwiększenie mocy wyjściowej dla gniazda 3,5 mm do 720 mW (na kanał przy obciążeniu 32 omów). Skok względem standardowej wersji DAP-a (500 mW na kanał w LPGT) umożliwia jeszcze lepsze napędzenie wymagających słuchawek, w tym także modeli nausznych.

Unikatowe PMEQ II oraz ATE
Zaawansowany korektor parametryczny (PMEQ), który charakteryzuje się niskim poziomem zniekształceń fazowych, jest znakiem rozpoznawczym produktów Lotoo. W PAW Gold Touch Titanium pojawiła się jego druga generacja, która została udoskonalona i gwarantuje jeszcze lepsze dopasowanie brzmienia do własnych preferencji.

PMEQ II umożliwia korzystanie z 8 standardowych presetów: Classic, Dance, Jazz, Pop, Rock i Techno oraz Headphone i Full Bass. Użytkownicy mogą dodatkowo tworzyć własne ustawienia z wykorzystaniem intuicyjnego interfejsu - można wybrać precyzyjnie fragment pasma, który ma być wzmocniony lub osłabiony (dostępny jest też graficzny podgląd).

Drugim ze sztandarowych rozwiązań Lotoo jest ATE (Acoustic Timbre Embellisher) o studyjnej jakości, który umożliwia szybkie wprowadzanie zmian w barwie. Użytkownicy w standardzie mają do wyboru aż pięć opcji: Brighter, Sweet, Dental, Diffuse field (Near field) i Diffuse field (Far field).

USB typu C i funkcja DAC-a po USB
Lotoo PAW Gold Touch Titanium ma złącze USB 3.1 typu C, które gwarantuje szybki transfer danych (do 10 Gb/s). DAP wspiera również funkcję DAC-a po USB, co umożliwia wykorzystanie go do przetwarzanie dźwięku przesyłanego z komputera z systemem Windows lub macOS. Jest to rozwiązanie z protokołem asynchronicznym, w którym dodatkowo obsługiwane są funkcje PMEQ II i ATE oraz konwersja z PCM do DSD.

Ultraszybki Lotoo OS
PAW Gold Touch Titanium działa na autorskim systemie operacyjnym firmy Lotoo, który został zaprojektowany specjalnie dla przenośnych odtwarzaczy audio. Wyróżnia się rewelacyjną szybkością działania (odtwarzacz uruchamia się w ciągu 2 s!) oraz bogatym w funkcje, ale intuicyjnym interfejsem, który stworzono z myślą o inżynierach dźwięku i producentach.

Lotoo OS to platforma przygotowana do efektywnej obsługi dźwięku oraz ukazania pełni możliwości zaawansowanego układu audio w odtwarzaczu. Jej architektura gwarantuje świetne przetwarzanie plików audio w różnych formatach, natywne wsparcie dla DoP, łatwe zarządzanie dużymi bibliotekami audio oraz świetnie zoptymalizowany system zarządzanie energią.

Model LPGT Ti wyposażony jest w moduł Wi-Fi. Umożliwia on szybką aktualizację systemu za pośrednictwem funkcji OTA (Over-the-Air) - użytkownicy nie muszą korzystać z komputera do instalacji nowych wersji oprogramowania.

Bluetooth z kodekiem LDAC
Lotoo PAW Gold Touch Titanium ma wbudowany moduł Bluetooth 4.2, który obsługuje kodek LDAC. Gwarantuje on najwyższą szybkość przesyłu audio w standardzie Bluetooth - do 990 kb/s. System wspiera dwukierunkowe działanie modułu, więc PAW Gold Touch może służyć zarówno jako nadajnik Bluetooth (wysyłanie sygnał do bezprzewodowych słuchawek lub głośników), jak i odbiornik Bluetooth (odbieranie sygnału ze smartfonu).

Obsługa kart pamięci do 2 TB
System w PAW Gold Touch Titanium wspiera karty microSDHC/SDXC o szybkości do 300 MB/s (SD 4.0/UHS-II) oraz pojemności do 2 TB. Świetna optymalizacja oprogramowania umożliwia szybkie skanowanie nawet dużych nośników.

Długi czas pracy na baterii
Flagowy DAP Lotoo wyposażony jest w baterię litowo-polimerową o pojemności 5400 mAh. Gwarantuje ona nawet ponad 10 godz. ciągłego odtwarzania muzyki, co jest świetnym wynikiem, gdy weźmie się pod uwagę duża moc. Gdy doda się do tego poręczną obudowę PAW Gold Touch Titanium jest świetnym wyborem, gdy poszukuje się najwyższej klasy DAP-a, który można wykorzystać w podróży.

Specyfikacja Techniczna:

 • Wymiary: 119 x 68,8 x 21 mm
 • Ciężar: 365 g
 • System: LTOS (Lotoo OS)
 • Ekran: 3,77 cala, matryca IPS LCD 
 • Rozdzielczość ekranu: 800 x 480 pikseli
 • Panel dotykowy: tak
 • Procesor: Freescale i.MX 6
 • Koprocesor: Ingenic X1000
 • Audio DSP: ADI BF70X
 • Bluetooth: 4.2, LDAC
 • Wi-Fi: tak (aktualizacje OTA)
 • USB: 3.1 Gen2, typu C
 • USB DAC: tak
 • Ładowanie po USB: 2,5 A
 • Karty pamięci: microSD/SDHC/SDXC
 • Maksymalna pojemność kart: 2 TB
 • Bateria: 5400 mAh, Li-Poly
 • Czas odtwarzania audio: ok 10 godz.
 • DAC: AMK AK4497EQ
 • Układ XRC: AKM4137EQ
 • Wzmacniacz (3,5 mm): LME49600
 • Wzmacniacz (4,4 mm): OPA1622
 • Częstotliwość próbkowania PCM: 32 kHz - 768 kHz
 • Częstotliwość próbkowania DSD: 2,8 MHz/5,6 MHz/11,2 MHz/22,4 MHz
 • Obsługiwane formaty audio: DFF, DSF, ISO, FLAC, APE, WAV, AAC, ALAC, MP3, WMA, M4A, WavePack, OGG
 • Obsługa DSD: DSD64/DSD128/DSD256/DSD512

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego (4,4 mm, zbalansowane)

 • Pasmo przenoszenia: +0,008 / -0,34 dB (20 Hz - 20kHz)
 • Separacja kanałów: -126 dB
 • SNR: 127 dB (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • THD+N: 0,00015% przy 1kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight, No load)
 • Zakres dynamiczny: 127 dB przy 1 kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • Poziom wyjściowy: +14.4 dBu (High Gain)/-5.6 dBu (Low Gain)
 • Moc wyjściowa: 500 mW/channel (32 Ω load)

Charakterystyka wyjścia słuchawkowego (3,5 mm, niezbalansowane)

 • Pasmo przenoszenia: +0,006 / -0,38 dB (20 Hz - 20kHz)
 • SNR: 125 dB (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • THD+N: 0,0002% przy 1kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight, No load)
 • Zakres dynamiczny: 126 dB przy 1 kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • Poziom wyjściowy: +14.4 dBu (High Gain)/-5.6 dBu (Low Gain)
 • Moc wyjściowa: 720 mW/channel (32 Ω load)

Charakterystyka wyjścia liniowego (4,4 mm, zbalansowane)

 • Pasmo przenoszenia: +0,008 / -0,34 dB (20 Hz - 20kHz)
 • Separacja kanałów: -126 dB
 • SNR: 127 dB (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • THD+N: 0,00015% przy 1kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight, No load)
 • Zakres dynamiczny: 127 dB przy 1 kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • Poziom wyjściowy: +14.4 dBu

Charakterystyka wyjścia liniowego (3,5 mm, niezbalansowane)

 • Pasmo przenoszenia: +0,006 / -0,38 dB (20 Hz - 20kHz)
 • SNR: 125 dB (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • THD+N: 0,0002% przy 1kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight, No load)
 • Zakres dynamiczny: 126 dB przy 1 kHz (20 Hz - 20 kHz, A-weight)
 • Poziom wyjściowy: +14.4 dBu

Warunki gwarancji:
Urządzenia Lotoo objęte są 12-miesięczną gwarancją.