Lotoo PAW S2 - Dostawa 0zł!

 • Dodaj recenzję:
 • Producent: Lotoo
 • Dostępność: Jest dostępny, dostawa 1-3 dni robocze.

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 1 199,00 zł brutto
 • szt.
 • 1 199,00 zł 1 099,00 zł / szt.

Przenośny DAC/Wzmacniacz Słuchawkowy Lotoo PAW S2

Przenośny DAC/Wzmacniacz Słuchawkowy Lotoo PAW S2

Przenośny DAC/AMP z AK4377, wyjściem 4,4 mm oraz PMEQ II i ATE
Lotoo PAW S2 to przenośny przetwornik cyfrowo-analogowy z funkcją wzmacniacza słuchawkowego, który jest ulepszoną wersją niezwykle popularnego i świetnie ocenianego modelu PAW S1. DAC/AMP bazuje na układzie AK4377, ale wyposażony został w zupełnie nowy obwód audio, moduł wzmacniacza o wyższej mocy, przycisk do zdalnej kontroli odtwarzacza oraz nowe ustawienia PMEQ i ATE.

Lotoo PAW S2 w stylowej i wytrzymałej obudowie
Lotoo PAW S2 wyróżnia się elegancką obudową o stylowo zaokrąglonych krawędziach, dzięki czemu DAC/AMP niezwykle wygodnie spoczywa w dłoni. Została ona wykonana w procesie 5-osiowego wycinania maszynowego (CNC) ze stopu aluminium serii 6. Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością przy zachowaniu niewielkiego ciężaru.

Zespół Lotoo odpowiednio zredukował grubość metalowej obudowy w PAW S2 dbając o to, by zachowała ona wysoką odporność oraz odpowiednio oddzielała elektronikę we wnętrzu od zakłóceń elektromagnetycznych i radiowych.

Wygodna oraz intuicyjna obsługa Lotoo PAW S2
Model PAW S2 wyposażony został w ekran OLED o rozdzielczości 128 x 32, na którym wyświetlane są informacje o urządzeniu i jego funkcjach. Chroni go warstwa szkła precyzyjnie wykrawana na zimno o stylowo wyprofilowanych bokach, która jest świetnie dopasowana do eleganckiej obudowy i dodaje jej uroku.

Obsługę urządzenia ułatwia nie tylko ekran, ale i cztery przyciski. Lotoo PAW S2 ma pojedynczy klawisz funkcyjny oraz dwa kontrolery głośności, a do tego - w porównaniu z PAW S1 - został wzbogacony o dodatkowy przycisk do obsługi odtwarzacza. Z jego pomocą można pauzować i wznawiać odtwarzanie lub przewijać utwory bez konieczności sięgania do kieszeni po smartfon.

Świetnie zaimplementowany AK4437 w Lotoo PAW S2
Lotoo PAW S2 oparto na układzie AK4377, który został tak zaimplementowany, aby wydobyć pełny potencjał z kości DAC firmy AKM (Asahi Kasei Microdevices). Gwarantuje on obsługę PCM do 32bit/384 kHz oraz wsparcie dla plików DSD do 128x. PAW S2 może pochwalić się dodatkowo wynikami pomiarów, które zbliżają się do wartości osiągniętych podczas testów laboratoryjnych układu DAC.

Rewelacyjna architektura obwodu Lotoo PAW S2
PAW S2 na tle modelu PAW S1 wyróżnia się nową konstrukcją wewnętrzną, na którą składają się dwie specjalnie zaprojektowane 8-warstwowe płytki drukowane typu HDI (High Density Interconnector) PCB, które wyróżniają się większą liczbą połączeń niż standardowe rozwiązania.

Inżynierowie Lotoo w PAW S2 zaadoptowali do tego układ DSD (Digital Signal Processor) z linii Blackfin firmy ADI. W obwodzie analogowym wykorzystano z kolei niskotemperaturowy rezystor metalizowany o niskim poziomie szumu, który gwarantuje wysoką precyzję.

Niezwykle dokładny zegar PLL w Lotoo PAW S2
Na świetną pracę układu w Lotoo PAW S2 przekłada się również generator zegara PLL (Phase-Locked Loop) AK8142 firmy AKM, który znaleźć można także w modelu PAW 6000. To programowalne rozwiązania (z Fractional-N PLL) o wysokiej precyzji, które umożliwia eliminację interferencji jittera z USB/SRC.

PAW S2 z wyjściami 3,5 mm i 4,4 mm o dużej mocy
Lotoo PAW S2 - podobnie jak PAW S1 - wyposażony jest w dwa wyjścia słuchawkowe: 3,5 mm (single ended) oraz 4,4 mm (balanced), które jest oryginalnym produktem firmy Pentaconn. Nowy DAC/AMP ma jednak przeprojektowany niezależny moduł wzmacniacza, co przekłada się na wyższą moc - do 125 mW po 3,5 mm (@ 32 Ω) i do 150 mW po 4,4 mm (@ 32 Ω).

PAW S2 jeszcze lepiej niż poprzednik radzi sobie z napędzaniem słuchawek nausznych. Precyzyjne dopasowanie poziomu wyjściowego umożliwia przełącznik wzmocnienia, który dostępny jest pod przyciskiem funkcyjnym.

Lotoo PAW S2 z obsługą standardu MQA
PAW S2 to kolejny produkt Lotoo wzbogacony o sprzętową obsługę standardu MQA (Master Quality Authenticated), dzięki czemu użytkownicy mogą cieszyć się wyższej jakości nagraniami, które w pełni oddają intencje artystów. Gwarantuje on wsparcie tej technologii z 4-krotnym renderowaniem.

Lotoo PAW S2 z wbudowanymi funkcjami PMEQ II i ATE
Lotoo PAW S2 na tle innych przenośnych DAC/AMP-ów wyróżnia się wbudowanymi funkcjami PMEQ II oraz ATE. To autorskie rozwiązania firmy znane z jej flagowych odtwarzaczy audio, które służą do dopasowania brzmienia do własnych preferencji.

PMEQ II to druga generacja zaawansowanego korektora parametrycznego, która umożliwia korzystanie z 5 presetów: Classic, Pop, Rock i Headphone oraz nowo dodanym ACG-1. Każdy z nich tak modyfikuje brzmienie, by wydobyć najlepsze z poszczególnych gatunków.

Drugim ze sztandarowych rozwiązań Lotoo jest ATE (Acoustic Timbre Embellisher) o studyjnej jakości, który umożliwia szybkie wprowadzanie zmian w barwie. W PAW S2 poza sześcioma znanymi już trybami (Dental, Near field, Far field, Game, Movie i Radio) dodano dwie nowe opcje: Cassette i Vinyl LP.

Lotoo PAW S2 nie tylko do smartfonów i komputerów
Lotoo PAW S2 to niezwykle uniwersalny DAC/AMP, który współpracuje ze smartfonami na platformach Android i iOS, komputerami z systemami Windows i macOS, a nawet konsolami, jak Microsoft Xbox, Sony PlayStation 5 czy Nintendo Switch. Jest to do tego rozwiązanie “plug and play”, które nie tylko nie wymaga instalacji sterowników, ale i nie pobiera wiele energii czy nie wydziela zbyt wiele ciepła.

Lotoo PAW S2 z przewodami OTG wysokiej jakości
Firma Lotoo dla PAW S2 przygotowała nowy kabel USB OTG wykonany z bardzo czystej miedzi beztlenowej (OFC) litz, który ma ekran wykonany z folii aluminiowej i miedzianej siatki oraz izolację z TPE, która jest elastyczna, ale bardzo wytrzymała. Przewód charakteryzuje się świetną ochroną przed zakłóceniami, które mogłyby wpłynąć na czystość sygnału. Ma on dodatkowo autorskie osłony z TPE przy wtykach, które chronią przed uszkodzeniem przy częstym wyginaniu.

PAW S2 w przeciwieństwie do modelu PAW S1 dostępny jest z przewodami o dwóch długościach - 6,5 cm i 80 cm. Zwiększa to liczbę scenariuszy wykorzystania DAC/AMP-a, który - za pomocą dedykowanego klipsa - można przypiąć np do koszuli.

Klips do Lotoo PAW S2 dla większej wygody
Zespół Lotoo dla PAW S2 przygotował specjalny klips, który umożliwia przymocowanie DAC/AMP-a do koszuli, koszulki czy paska plecaka/torby. Jest on wykonany z odpornego tworzywa i ma specjalnie zaprojektowane uchwyty, które gwarantują stabilne spoczywanie urządzenia. Firma zadbała dodatkowo o specjalną konstrukcję, która umożliwia zawinięcie przewodu we wnętrzu klipsa.

W zestawie z PAW S2 można znaleźć nie tylko klips, ale również dwa kable OTG (6,5 cm i 80 cm) z wtykami USB-C oraz adapter z USB-C na USB-A. Kable z wtykami Lightning dostępne są jako opcja.

Specyfikacja Techniczna:

 • wymiary: 66 x 22 x 13 mm
 • ciężar: 29,2 g
 • ekran: OLED, 128 x 32
 • przyciski: cztery
 • port USB: typu C
 • system: LTOS
 • DAC: AMK AK4377
 • obsługiwane pliki PCM: 32-bit/384 kHz
 • obsługiwane pliki DSD: do DSD128
 • obsługa MQA: tak, 4x
 • wyjścia: 3,5 mm (SE), 4,4 mm (balanced)
 • moc wyjściowa (3,5 mm): 125 mW @ 32 Ω
 • moc wyjściowa (4,4 mm): 150 mW @ 32 Ω
 • pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • THD+N: 0,0003% (-109 dB)
 • S/N: 123 dB
 • poziom szumu (3,5 mm): -121 dBu
 • poziom szumu (4,4 mm): -119 dBu

Warunki gwarancji:
Urządzenia Lotoo objęte są 12-miesięczną gwarancją.